Aaron Boupendza
Date of Birth 07.08.1996
Age 27
Nat. Gabon  Gabon
Height 1,80m
Contract until Dec 31, 2025
Position Centre-Forward
Foot left
Current club FC Cincinnati
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 133-
102-
31-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 25, 2021
Share this rumour

Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

Feb 27, 2021 - 8:22 PM hours
Devre arasında Galatasaray'ın 6 milyon Euro teklifte bulunduğu Aaron Boupendza, Süper Lig'de attığı 18 golle yıldızlaşmaya devam ediyor. Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Krasnodar'a transferi son anda gerçekleşmeyen Boupendza için Fenerbahçe'nin yaptığı teklifi de açıkladı.
Hatayspor'un Gabonlu golcüsü Aaron Boupendza'nın Rus temsilcisi Krasnodar'a transferi son anda iptal olmuştu.

Transferin perde arkasında yaşanan gelişmeleri, Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı açıkladı.

Yurtiçi ve yurtdışından 6-7 kulüp teklif getirdi. Kimisi takas önerdi, kimisi teklif. Rusya'dan bir kulüp var. Dinamo Kiev talip. Türkiye'den de Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor. Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı.

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#1
Feb 27, 2021 - 11:03 PM hours
Bence gelebilir
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#2
Feb 27, 2021 - 11:15 PM hours
Alıntı yap godfather23
Bence gelebilir

Sözde GALATASARAY oyuncu ayartiyor
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#3
Feb 27, 2021 - 11:16 PM hours
Alıntı yap KAHINMAMI
Alıntı yap godfather23

Bence gelebilir

Ayartıyor zaten.

•     •     •

Holigan değil objektif.
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#4
Feb 27, 2021 - 11:19 PM hours
Alıntı yap anormali
Alıntı yap KAHINMAMI

Alıntı yap godfather23

Bence gelebilir

Ayartıyor zaten.

Sen futbol cahilisin ya da aşırı fanatiksin sözleşmesi 6 ay kalan futbolculara teklif yapabilirsin ama nerden bilirsin ki boupendza sözleşmesi 2022 da bitiyor oyuncu ayartici kulüp fenervahce
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#5
Feb 27, 2021 - 11:19 PM hours
Alıntı yap anormali
Alıntı yap KAHINMAMI

Alıntı yap godfather23

Bence gelebilir

Ayartıyor zaten.

Sen futbol cahilisin ya da aşırı fanatiksin sözleşmesi 6 ay kalan futbolculara teklif yapabilirsin ama nerden bilirsin ki boupendza sözleşmesi 2022 da bitiyor oyuncu ayartici kulüp fenervahce
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#6
Feb 27, 2021 - 11:45 PM hours
Dostum, onun İçin en iyi şey ve Hatay İçin en iyi şey kulübünde kalması.. Fener’de çok etkili olacağını düşünmüyorum. İçimde Samatta gibi olacak gibi geliyor. Hem Hatay’ın daha fazla para elde etmesin hem de kendisinin çok büyük oyuncu olması İçin Hatay’da kalmalı. Fenerliler en iyisi altyapıdan bir santrafor bulmalı. Uzun zamandır santrafor sıkıntısı çekiyorlar. Bazenleri aldıkları 7 santrafor da sonrasında kendisini küme takımlarında bulabiliyor.
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#7
Feb 28, 2021 - 8:53 AM hours
Dostum, oyuncu için istenen bonservis miktarı neyse ödeyip alırlar bunun ayartma ile ne alakası var. Parayı veren düdüğü çalar hesabı geçer.
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#8
Feb 28, 2021 - 11:33 AM hours
Alıntı yap DuzcelyFB81
Devre arasında Galatasaray'ın 6 milyon Euro teklifte bulunduğu Aaron Boupendza, Süper Lig'de attığı 18 golle yıldızlaşmaya devam ediyor. Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Krasnodar'a transferi son anda gerçekleşmeyen Boupendza için Fenerbahçe'nin yaptığı teklifi de açıkladı.
Hatayspor'un Gabonlu golcüsü Aaron Boupendza'nın Rus temsilcisi Krasnodar'a transferi son anda iptal olmuştu.

Transferin perde arkasında yaşanan gelişmeleri, Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı açıkladı.

Yurtiçi ve yurtdışından 6-7 kulüp teklif getirdi. Kimisi takas önerdi, kimisi teklif. Rusya'dan bir kulüp var. Dinamo Kiev talip. Türkiye'den de Fenerbahçe açık açık oyuncuyu istiyor. Fenerbahçe iyi bir teklif yaptı.

Türkiyeden gelirse Fenerbahçeye gelecektir. Galatasarayın ve Beşiktaşın forvete ihtiyacı yok iyi forvetleri var
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#9
Feb 28, 2021 - 12:30 PM hours
Alıntı yap bertinese1
Dostum, onun İçin en iyi şey ve Hatay İçin en iyi şey kulübünde kalması.. Fener’de çok etkili olacağını düşünmüyorum. İçimde Samatta gibi olacak gibi geliyor. Hem Hatay’ın daha fazla para elde etmesin hem de kendisinin çok büyük oyuncu olması İçin Hatay’da kalmalı. Fenerliler en iyisi altyapıdan bir santrafor bulmalı. Uzun zamandır santrafor sıkıntısı çekiyorlar. Bazenleri aldıkları 7 santrafor da sonrasında kendisini küme takımlarında bulabiliyor.

Sanmıyorum. Anadolu Takımlarında Patlayan ve 3 büyüklere gelerek yıldızını söndüren diagne, vagner love tarzı oyuncular ile boupendzanın tek benzer yanı siyahı olması ve çok gol atmış olması. Boupendza oyun tarzı olarak onlardan çok daha değişik bir oyuncu.
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#10
Feb 28, 2021 - 12:40 PM hours
Alıntı yap Furkxn
Alıntı yap bertinese1

Sanmıyorum. Anadolu Takımlarında Patlayan ve 3 büyüklere gelerek yıldızını söndüren diagne, vagner love tarzı oyuncular ile boupendzanın tek benzer yanı siyahı olması ve çok gol atmış olması. Boupendza oyun tarzı olarak onlardan çok daha değişik bir oyuncu.

Herkesin fikri farklı olabilir.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.