Andreas Pereira
Date of Birth 01.01.1996
Age 28
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,78m
Contract until Jun 30, 2026
Position Attacking Midfield
Foot right
Current club Fulham FC
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4439
3737
5-2
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 19, 2021
Share this rumour

Andreas Pereira Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

Jul 30, 2021 - 11:09 PM hours
Alex de Souza, benim idolüm. Onun giydiği formayı giymeyi isterim. Fenerbahçe, neden olmasın. Görüşmeleri menajerime bırakıyorum. Kariyerim için en iyisini tercih etmeye odaklandım.
Andreas Pereira Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#1
Jul 30, 2021 - 11:40 PM hours
Alıntı yap Conqueror_52
Alex de Souza, benim idolüm. Onun giydiği formayı giymeyi isterim. Fenerbahçe, neden olmasın. Görüşmeleri menajerime bırakıyorum. Kariyerim için en iyisini tercih etmeye odaklandım.
çok iyi bi oyuncu olsada Fenerbahçe nin ihtiyacı yok 2 gün önce bize füze yolladı ona kanıp alabilirler belki
Andreas Pereira Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#2
Jul 30, 2021 - 11:54 PM hours
Mesut var, Pelkas var, Mert var. Bunlar 10 numara pozisyonundayken ve hatta yeri gelince İrfancan bile oynarken, böyle bir transfere htimal dahi vermiyorum.

•     •     •

TRANSFERMARKT YOUTUBE SAYFASI AÇILDI

link: https://www.youtube.com/channel/UCoq_gVLPIVUMmEDKN7qL23A

"You miss 100% of the shots you don't take."

Alıntı yap soulxyz
Manchester United'da kesinlikle forma sansi bulamayacak o yüzden kiralik olarak gelebilir bonservis olarak beklentilerini bilmiyorum ama Fenerbahce'nin bonservis beklentilerini karsilayabilecegini düsünmüyorum. Kiralik olarak ise Fenerbahce'ye acik olsa bile kendisi dedigi gibi bu tip seyleri menajeri ayarliyor menajeri kendisi icin daha iyi bir alternatif bulur ise oraya gider. Fenerbahce'nin 10 Numara'da ilk tercihi Mesut olacagi sistemin onun üzerine kurulmasindan ihtiyac bulundugunu düsünmüyorum yabanci siniri da buna yardimci olmuyor.

Oyuncuya ilgimiz var hatta teklifimiz 4.5m zorunlu opsiyon ile kiralama eğer başka bir takım daha yüksek vermezse bizde şu anda kiralama teklifi bile yok diğer takımlardan oyuncu 8 numara için düşünülüyor ozan ve zajc satılcak neredeyse zajc dan kazanacağımız bonservis bedeli ile bu oyuncuyu alacağız
Alıntı yap soulxyz
2 farkli yabanci kaynakta Manchester'in 20 ile 25 Milyon arasi bir fiyat düsündügü söyleniyor. Takimdan da kesinlikle ayrilirsa bonservisi ile ayrilmasi istedigini söylemis artik kiralik olarak ayrilmak kendisi istemiyormus. Takimin en son 28 temmuz da oynadigi hazirlik macinda sahanin en iyilerindenmis ceza sahasindan mükkemmel bir vole golüde atmis.

Benim aldığım bilgiye göre takımı 6m istiyor benim aldığım bilgi bu kendiside ayrılmak istemiyormus
Ben kaynak olarak kulübün içinden bilgi alma yolu ile öğrendim
Alıntı yap CellatFaruk
Alıntı yap soulxyz

2 farkli yabanci kaynakta Manchester'in 20 ile 25 Milyon arasi bir fiyat düsündügü söyleniyor. Takimdan da kesinlikle ayrilirsa bonservisi ile ayrilmasi istedigini söylemis artik kiralik olarak ayrilmak kendisi istemiyormus. Takimin en son 28 temmuz da oynadigi hazirlik macinda sahanin en iyilerindenmis ceza sahasindan mükkemmel bir vole golüde atmis.
Ghezzal nasıl ben Beşiktaş'da oynamak istiyorum diyorsa oyuncuda klübüne Fenerbahçede kariyerime devam etmek istiyorum demiş görüşmeleri menejerine bırakmış ManU yönetiminin 20 Milyon Pound istediği doğru ama oyuncuyla doğru düzgün ilgilenen yok ve ilgilenen olsa bile kiralık istiyor oyuncunun 2 sene sözleşmesi kaldığından dolayı 1 sene kiralasalar 1 sene sözleşmesi kalır ve istedikleri fiyatın yarısına dahi satamazlar yaz transfer defteririn son hafta veya günlerine doğru 1 yıllık kiralık olarak geliceğini düşünüyorum kimse istemeyecek ve klübüde kendine yük olmasın diye kiralık gönderecek Fenerbahçe'de Ferdi'nin yerine orda oynayacak oyuncu Kolasinac her ne kadar Joker olsada Pereira'ın sistemi şöyle Sol Stoperi joker gibi kullanan bir sistemi var Aritmatik Sol Stoper deyebiliriz yani takım 2 Stoper ile oynayacak.Sag Kanat bekide Bek özellikleri ve kanat özellikleri olan Burak kapacak oynar.Ayrıca bu sistem takım dağılırsa hemen 4lüye geçerim diye hazırlanmış bir taktik oldugunu düşünüyorum Sol Kanat beki olarak gözüken bölgede hucümcu kanat oynar tabi desteğe gelicek ama önceliği hucüm bu isimde Andreas Pereira'yı hedefliyor olduğunu düşünüyorum. İleride Pelkas'ın gideceğini düşündüğüm için İrfanla Mesut oynar Sağ kanatın yükünüde İrfanla Mesut Paylaşır Merkez Orta saha 2lisi ise Zajc banko oynar 1 tanede yeni transfer olur Mesela Benfica'dan Florentino Luis hamlesi gelebilir şuanda benfica ile Carlos Vinicius için görüşüyoruz durum böyle.

Zajc kapalı savunmada iş yapmıyor ve bizim lig de kapalı savunma oynanıyor Kiev maçında gördük
Andreas Pereira Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#6
Aug 7, 2021 - 10:30 AM hours
Fenerbahçe'de transferden kim sorumluysa cidden bir gariplik var bu işte. Özil, Pelkas, Mert Hakan varken, bir sürü mevkinde eksiğin varken gidip bir 10 numara daha almak ne kadar mantıklı?
Andreas Pereira Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#7
Aug 7, 2021 - 12:45 PM hours
Fenerbahçe takımının ÇOK acil sağ forvet, sol forvet, ve santrafor ihtiyacı varken, kısmen stoper, sol bek ve sağ bek ihtiyacı varken ASLA orta sahaya takviye yapmaz. Bu haberin Fenerbahçe nezdinde hiçbir gerçekliği yok.
Alıntı yap thorinss
Fenerbahçe takımının ÇOK acil sağ forvet, sol forvet, ve santrafor ihtiyacı varken, kısmen stoper, sol bek ve sağ bek ihtiyacı varken ASLA orta sahaya takviye yapmaz. Bu haberin Fenerbahçe nezdinde hiçbir gerçekliği yok.

Ozan zajc gitcek 8 numara olarak 1 transfer olcak
Alıntı yap CellatFaruk
Alıntı yap soulxyz

Ghezzal nasıl ben Beşiktaş'da oynamak istiyorum diyorsa oyuncuda klübüne Fenerbahçede kariyerime devam etmek istiyorum demiş görüşmeleri menejerine bırakmış ManU yönetiminin 20 Milyon Pound istediği doğru ama oyuncuyla doğru düzgün ilgilenen yok ve ilgilenen olsa bile kiralık istiyor oyuncunun 2 sene sözleşmesi kaldığından dolayı 1 sene kiralasalar 1 sene sözleşmesi kalır ve istedikleri fiyatın yarısına dahi satamazlar yaz transfer defteririn son hafta veya günlerine doğru 1 yıllık kiralık olarak geliceğini düşünüyorum kimse istemeyecek ve klübüde kendine yük olmasın diye kiralık gönderecek Fenerbahçe'de Ferdi'nin yerine orda oynayacak oyuncu Kolasinac her ne kadar Joker olsada Pereira'ın sistemi şöyle Sol Stoperi joker gibi kullanan bir sistemi var Aritmatik Sol Stoper deyebiliriz yani takım 2 Stoper ile oynayacak.Sag Kanat bekide Bek özellikleri ve kanat özellikleri olan Burak kapacak oynar.Ayrıca bu sistem takım dağılırsa hemen 4lüye geçerim diye hazırlanmış bir taktik oldugunu düşünüyorum Sol Kanat beki olarak gözüken bölgede hucümcu kanat oynar tabi desteğe gelicek ama önceliği hucüm bu isimde Andreas Pereira'yı hedefliyor olduğunu düşünüyorum. İleride Pelkas'ın gideceğini düşündüğüm için İrfanla Mesut oynar Sağ kanatın yükünüde İrfanla Mesut Paylaşır Merkez Orta saha 2lisi ise Zajc banko oynar 1 tanede yeni transfer olur Mesela Benfica'dan Florentino Luis hamlesi gelebilir şuanda benfica ile Carlos Vinicius için görüşüyoruz durum böyle.

Pelkas gidebilir bı ihtimal onun yerine irfan canı yerleştiririz 8 numara orta sahadada ozan ve zajc gitcek onların yerinede bu oyuncuyu yerleştiririz diye düşündüm
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.