Arda Güler
Date of Birth 25.02.2005
Age 19
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2029
Position Attacking Midfield
Foot left
Current club Real Madrid
Interested club Liverpool FC

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 126-
106-
1--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 13, 2022
Share this rumour
Arda Güler Liverpool'a geliyor mu? |#1
Apr 25, 2022 - 2:39 PM hours
Yakışır
Arda Güler Liverpool'a geliyor mu? |#2
Apr 25, 2022 - 3:38 PM hours
Alıntı yap Anilinho06
Hello and welcome to the Liverpool ECHO Sunday live blog for all your very latest Liverpool news, rumours and transfer gossip.

The ECHO will provide breaking stories, reaction and comment to all the big talking points from Anfield as well as keeping tabs on the transfer market around the world.

Liverpool are being linked with moves for Fabio Vieira, Arda Guler and Arnaut Danjuma and, of course, there's plenty of build-up to today's huge Premier League showdown at Manchester City.
Klopp veya Pep tedrisatında bir arda offf 2sinede çok uyar hele şuanki sahte 9 city sistemine cuk oturur tam o mevkinin futbolcusu livede ise firmino yerine bence türkiyedeki olan genç oyuncu katliamlarını gördükten sonra 17,5 veren olacağı için oyuncu satılmalı çünkü kadroda irfan felan var üstüne taliscanın alınacağı söyleniyor city ve live için bu para çerez parası şimdi bunlarr ilgileniyor diye Ben Real Madrid'inde isteyeceğini düşünüyorum zaten bu yaz reale gidecekti sanırsam luis campos ayrıca realinde futbol danışmanı oldugu için reale ardayı önermişti.asla arsenal gibi bir klübe transfer olmamalı ama city-live-real-bayern gideceği en doğru 4 yer
Arda Güler Liverpool'a geliyor mu? |#3
Apr 25, 2022 - 5:14 PM hours
şöyle birşey liverpool gelir, ardanın şuan serbest kalma bedeli 20M€. Bu parayı verir fenere veya başka bir takıma ki büyük ihtimal fenere kiralar o şekilde transfer gerçekleşebilir. Fakat Ben hem yabancı hemde yerli kaynaklardan ÇOK NET guardiolanın arda ile ilgilendiğini duydum bakın çok net. Ve Guardiolanın ilgilendiği kalemtraş bile olsa herkes talip olur bence acele etmemek gerek.
This contribution was last edited by thorinss on Apr 25, 2022 at 5:16 PM hours
Arda Güler Liverpool'a geliyor mu? |#4
May 7, 2022 - 3:48 PM hours
Alıntı yap thorinss
şöyle birşey liverpool gelir, ardanın şuan serbest kalma bedeli 20M€. Bu parayı verir fenere veya başka bir takıma ki büyük ihtimal fenere kiralar o şekilde transfer gerçekleşebilir. Fakat Ben hem yabancı hemde yerli kaynaklardan ÇOK NET guardiolanın arda ile ilgilendiğini duydum bakın çok net. Ve Guardiolanın ilgilendiği kalemtraş bile olsa herkes talip olur bence acele etmemek gerek.
Bu seneki serbest kalma bedeli 17.5 Milyon € ondan yeni sezon başladıktan sonra 20 olucak.
Arda Güler Liverpool'a geliyor mu? |#5
May 20, 2022 - 4:59 PM hours
Giderse kariyeri parlar fakat Liverpool'un Arda'ya 20M€ vereceğini sanmam
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.