Bright Osayi-Samuel
Date of Birth 31.12.1997
Age 26
Nat. Nigeria  Nigeria
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2025
Position Right-Back
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Brentford FC

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3636
2032
10-1
5-3
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 6, 2022
Share this rumour
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#1
Jun 8, 2022 - 1:23 PM hours
10 milyona bırakmaz en az 15 ister Fenerbahçe
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#2
Jun 9, 2022 - 6:24 PM hours
Alıntı yap Scout42
Bence 10 Milyon'u bırak 8-9'a bırakırım ben olsam eğer bu sezonda bırakmazsan pelkas işi olur pelkasta yapılan hata başka oyuncularda yapılmamalı.
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#3
Jun 9, 2022 - 7:12 PM hours
Alıntı yap AdnanOktar
Alıntı yap Scout42

Bence 10 Milyon'u bırak 8-9'a bırakırım ben olsam eğer bu sezonda bırakmazsan pelkas işi olur pelkasta yapılan hata başka oyuncularda yapılmamalı.

Sassoulo Mert için 14 milyon Euro isterken bizim osayi yi 8 e bırakmamız doğru olmaz
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#4
Jun 9, 2022 - 8:27 PM hours
Alıntı yap Scout42
Alıntı yap AdnanOktar

Alıntı yap Scout42

Sassoulo Mert için 14 milyon Euro isterken bizim osayi yi 8 e bırakmamız doğru olmaz
Mert Balon bir bek son zamanlarda çok düştü 8 milyona istiyorsan zeki çelik,i alırsın ama seni tercih etmesi zor
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#5
Jun 9, 2022 - 8:27 PM hours
Alıntı yap Scout42
Alıntı yap AdnanOktar

Alıntı yap Scout42

Mert Balon bir bek son zamanlarda çok düştü 8 milyona istiyorsan zeki çelik,i alırsın ama seni tercih etmesi zor
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#6
Jun 9, 2022 - 9:47 PM hours
@AdnanOktar Fenerbahçe 12 milyondan aşağı bırakmaz bırakması da doğru olmaz pelkas saman alevi gibi oyunun bazı bölümlerinde etkili olan bir oyuncu geçen sezon skora katkısı yüksekti osayi oyunda sürekli kendini gösteren sürekli sağ kanadı otoban yapan bir oyuncu skora katkısı yüksek olmamasına rağmen bu değerde yani gelecek sezonlarda değerinin düşmesi muhtemel değil jesusun sisteminde skor katkısı daha da artıp değerini fazlasıyla katlayabilir
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#7
Jun 9, 2022 - 10:11 PM hours
@Mertmeret @Anilinho06 2nizede katılmıyorum bi oyuncunun üzerine çok düşşende bazı özellikleri gelişmez(bitiricilik)
osayi sağ bek daha iyi oldu ama orta açma kabiliyeti yok
Jesus hocam hazır oyuncu istiyor mevkisinde olan oyuncu istiyor böyle tartışmalara felan girmek istemiyor
Mert Müldür'e gelince Euro 2020de sol bekte 2 çalım atınca gol pozisyonuna girince illah etti bizim millet defansif zaaflarını izleyince daha iyi anlaşılacaktır
Benim futbol anlayışıma göre Nazım Mert'den daha iyi bir bek katılmayabilirsiniz ama önemli olan respect
Mert'in bir ekstrası yok ve. Sassulo Türkiyedeki yabancı kuralından kaynaklı oyuncunun fiyatını anormal arttırıyor Anadolu Klübü gibi davranış sergiliyorlar bunlara para kazandırılmamalı zaten
Bu kadar paraya çıkacaksan Git Brezilyadaki Guga veya calegari çek 2side Merti 10a katlar
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#8
Jun 9, 2022 - 10:51 PM hours
Alıntı yap AdnanOktar
@Mertmeret @Anilinho06 2nizede katılmıyorum bi oyuncunun üzerine çok düşşende bazı özellikleri gelişmez(bitiricilik)
Jesus hocam hazır oyuncu istiyor mevkisinde olan oyuncu istiyor böyle tartışmalara felan girmek istemiyor
Mert Müldür'e gelince Euro 2020de sol bekte 2 çalım atınca gol pozisyonuna girince illah etti bizim millet defansif zaaflarını izleyince daha iyi anlaşılacaktır
Benim futbol anlayışıma göre Nazım Mert'den daha iyi bir bek katılmayabilirsiniz ama önemli olan respect
Mert'in bir ekstrası yok ve. Sassulo Türkiyedeki yabancı kuralından kaynaklı oyuncunun fiyatını anormal arttırıyor Anadolu Klübü gibi davranış sergiliyorlar bunlara para kazandırılmamalı zaten
Bu kadar paraya çıkacaksan Git Brezilyadaki Guga veya calegari çek 2side Merti 10a katlar

Mert'i kimse o fiyatlara almaz zaten. Tamamen fırsatçılık yapıyor Sassuolo dediğin gibi. Osayi-Samuel'in talipleri var Premier Ligten. İngiliz vatandaşlığı olduğu için avantajı var. 8-10 civarına gitmesi iyidir. 15 civarı etmez. Zaten vermezler de.
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#9
Jun 9, 2022 - 11:02 PM hours
Alıntı yap NeiSaiTe
Alıntı yap AdnanOktar

Mert'i kimse o fiyatlara almaz zaten. Tamamen fırsatçılık yapıyor Sassuolo dediğin gibi. Osayi-Samuel'in talipleri var Premier Ligten. İngiliz vatandaşlığı olduğu için avantajı var. 8-10 civarına gitmesi iyidir. 15 civarı etmez. Zaten vermezler de.
Aynı düşüncedeyim 8-10 ideal bence şuanki kur'da iyi para Brezilya portekiz pazarında daha alıcı görmemiş ama potansiyeli belli başlı çok oyuncu var misal brezilyadaki Guga direk al takımına monte et sırıtmaz Rosier'in brezilyadaki yan çarı ve fenerbahçenin alması gereken bir hedef hadi en kötü byron castillo'yu alırsın onunda fifada dosyaları var kolombiyalıymış galiba ama Ekvador milli takımına nasılsa bir şekilde seçtirmişler onunda ceza alabilme ihtimali var ondan dolayı oda kuşkulu bir transfer olarak bakıyorum
B. Osayi-Samuel FC Brentford'a geliyor mu? |#10
Jun 10, 2022 - 9:56 AM hours
Alıntı yap Anilinho06
Alıntı yap NeiSaiTe

Alıntı yap AdnanOktar

Osayi ingiliz vatandaşlığı olan yaşıyla fiziğiyle iyi bir sağ bek konumunda. 10 mil pounddan aşağı bırakmazlar. Zaten böyle giderse tekliflerde gelir. Mett konusunda rakamlara hak veriyorum. Abartılı rakamlar. Benim burada kastettiğim Mert’in bonservisi değil. Mert’in potansiyelinin çok yüksek olduğu. Özellikle çoğu takım 3-4-3’e geçti avrupada. Bu sistem için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum.
Mert,e istenen 14 Milyon €'yu Fırsat(scout) transferi için ayır Jesus öyle oyuncular alır ki sadece ya tutarsa transferi
Vitor Hocam devam etseydi devre arası sağ beke bedelsiz Bustos sol bekede Abdu Conte çekecekti ama bizim sabırsız başkan gine gönderdi adamı.
Eğer Mesutu İsmail kartal deilde Vitor hoca bıraksaydı yer yerinden yıkılırdı adam bunlara rağmen savaştı.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.