Diego Costa
Date of Birth 07.10.1988
Age 35
Nat. Spain  Spain
Height 1,86m
Contract until Dec 31, 2024
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 1061
551
2--
1--
1--
11-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 18, 2021
Share this rumour

Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu?

Jun 2, 2021 - 9:13 PM hours
Diego Costa'nın temsilcisi Pedro Santos, golcü futbolcunun Beşiktaş'a transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Santos transfer ile ilgili, "Beşiktaş benimle bir süredir görüşüyor. Bir kaç saat önce bana önümüzdeki günlerde resmî teklifi sunacaklarını söylediler. Diego, Beşiktaş'ta oynama fikrine sıcak bakıyor" dedi.
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#1
Jun 2, 2021 - 9:24 PM hours
Evet umarım olur Aboubakar sözleşme yenilemezse bize böyle biri gerek
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#2
Jun 2, 2021 - 9:51 PM hours
Cok yuksek bedeller olmazsa bu sefer Costa'nin gelebilecegini dusunuyorum.

•     •     •

Ateş ateşi söndürür, çivi çiviyi söker; haklar haklarla çiğnenir, kuvvet kuvvetle çöker. (Aufidius)
Twitter @FUTB10L
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#3
Jun 2, 2021 - 11:12 PM hours
Sakatlığı yok diye biliyorum. Transfer gerçekleşirse faydalı ve iyi bir transfer olacağını düşünüyorum. Yüksek maaş veya imza parası söz konusu olacağını düşünmüyorum. Çünkü beşiktaşta öyle bir bütçe yok
This contribution was last edited by objektif-yorum on Jun 2, 2021 at 11:13 PM hours
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#4
Jun 3, 2021 - 12:55 AM hours
Alıntı yap soulxyz
Aboubakar'dan daha fazla miktarda maas isteyecegini düsünüyorum biryerlerde 4 Milyon Euro'dan baslayan maas istedigi söyleniyordu.

Menejeri fazla maaş beklentisi olmadığını söylemiş. Arap takımlardın gelen teklifleri kabul etmemiş.
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#5
Jun 3, 2021 - 8:30 AM hours
gerçekleşme ihtimali fazla yani menajeri açıklamış beşiktaş en büyük isteği diye bence aboubakara verilcek para diego costaya verilmeli ve çok iyi transfer olur
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#6
Jun 3, 2021 - 9:57 AM hours
Bu ligin üstünde çok iyi bir oyuncu ama en büyük engel maaşı. Kendisi de Türkiye'yi seviyor zaten ama kolay bir transfer değil tabi.
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#7
Jun 3, 2021 - 9:58 AM hours
Oyuncunun menajeri Başakşehir'den yıllık 4 milyon Euro maaş istemiş Beşiktaş'a da buna benzer bir teklifle gelirse gerçekleşme imkanı %0. En fazla 2 milyon maaş istemesi lazım.
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#8
Jun 3, 2021 - 11:13 AM hours
30 maça kadar garanti maaş 1.5m 30 dan sonra 2.5m garanti maaş +bonus verseler süper olur.
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#9
Jun 3, 2021 - 12:53 PM hours
Çok agresif bir adam sağı solu belli olmuyor. Beşiktaş taraftarının görürse iyice çoşar kulübe zarar verir.
Diego Costa Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#10
Jun 3, 2021 - 2:35 PM hours
Beşiktaş yönetimi eğer kamp dönemi öncesi getirebilirse büyük iş yapmış olur. Minimum 20 belki 25 gol atar. Şampiyonlar ligi tecrübesini katmıyorum. Ancak Beşiktaş yönetimlerinin artık alışkanlığı haline gelen son gün transferi şeklinde gelecekse form tutması takıma alışması derken zaten 10 haftayı bulur. O zaman da forma bulmakta güçlük çeker ve yeni Falcao vakası olarak tarihte yerini alır.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.