Andriy Yarmolenko
Date of Birth 23.10.1989
Age 34
Nat. Ukraine  Ukraine
Height 1,89m
Contract until Jun 30, 2025
Position Right Winger
Foot left
Current club Dynamo Kyiv
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2085
1785
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 31, 2021
Share this rumour
Ben Fenerbahçe’nin bir gün bu transferi gerçekleştireceğini düşünüyorum %100 Bence bu adamla Fenerbahçe sessiz görüşmeler yapıyor ve Fenerbahçe’nin geçen sezonda hatta daha fazla da olabilir , ilgilendiği söyleniyor.
Alıntı yap tarkan95
Alıntı yap bertinese1

Ben Fenerbahçe’nin bir gün bu transferi gerçekleştireceğini düşünüyorum %100 Bence bu adamla Fenerbahçe sessiz görüşmeler yapıyor ve Fenerbahçe’nin geçen sezonda hatta daha fazla da olabilir , ilgilendiği söyleniyor.

Kesinlikle oyuncunun büyük beklentilerle gelip performans verememesi transferin olabilir tarafı...Emre Bellö çok istiyormuş gelirse formsuz hali bile büyük işler yapabilir.

Evet büyük işler yapar.
Alıntı yap tarkan95
Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’nin istediği haberlerini Yarmolenko cephesi menajeri tarafından yalanlanmıştı. Hatta menajeri ‘’ Fenerbahçeliler yanlış anlamasın ama Fenerbahçe ile West Ham bir mi?’’ Demişti. Ancak alınan istihbarata göre forma şansı bulamayan Yarmolenko bu kez menajerler aracılığıyla Fenerbahçe’ye önerildi. Transferde ince eleyip sık dokuyan Fenerbahçe oyuncunun durumunu sordu. Eğer Fenerbahçe cephesi Yarmolenko’nun sağlıklı ve maç temposunu kaldırabilecek bir düzeyde olduğuna ikna olursa transferin gerçekleşmesi uzak değil.
Gerçekleşir mi ? Yorumlarınızı bekliyorum.

Zor. West ham onu kolay bırakmaz
Alıntı yap tarkan95
Alıntı yap heimzza

Alıntı yap tarkan95

Yaz transfer döneminde Fenerbahçe’nin istediği haberlerini Yarmolenko cephesi menajeri tarafından yalanlanmıştı. Hatta menajeri ‘’ Fenerbahçeliler yanlış anlamasın ama Fenerbahçe ile West Ham bir mi?’’ Demişti. Ancak alınan istihbarata göre forma şansı bulamayan Yarmolenko bu kez menajerler aracılığıyla Fenerbahçe’ye önerildi. Transferde ince eleyip sık dokuyan Fenerbahçe oyuncunun durumunu sordu. Eğer Fenerbahçe cephesi Yarmolenko’nun sağlıklı ve maç temposunu kaldırabilecek bir düzeyde olduğuna ikna olursa transferin gerçekleşmesi uzak değil.

Dostum oynamıyor oyuncu bu sene toplam 300 dk oynamış west ham oynatmıyorsa vardır bir bildikleri diğer pl ekipleride almaz 31 yaşında transfer uzak değil bence

Renktaş bu haberleri kimden alıyorsun hepsi doğru ve gerçek bende duydum hatta Başkan şartları zorlayacakmış bu transfer için
Alıntı yap HarunCakir
Alıntı yap tarkan95

Alıntı yap heimzza

Alıntı yap tarkan95

Dostum oynamıyor oyuncu bu sene toplam 300 dk oynamış west ham oynatmıyorsa vardır bir bildikleri diğer pl ekipleride almaz 31 yaşında transfer uzak değil bence

Renktaş bu haberleri kimden alıyorsun hepsi doğru ve gerçek bende duydum hatta Başkan şartları zorlayacakmış bu transfer için

Şartlar zorlanırsa alınabilir tabi. Ben alınırsa da faydalı olacağına inanıyorum. Farklı bir oyun tarzı var. West Hamda sakat diye oynatılmadığını düşündüğüm için zor dedim. Eğer kadrodan düşmüşse elimiz güçlü olur.
Gelirse hücüm da ortalığı dağıtırız net..

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
gerçekleşirse güzel olur ancak düşüşte
Fenerbahçenin şu an mesuttan başka kaynağı yok. Ayrıca fenerbahçenin bu transfere ihtiyacı bile yok. Şişirme haber inanmayıncool

•     •     •

Başarılar gelir geçer, asaletin bize yeter!
Deplasmanda,Sami Yen'de UltrAslan hep seninle!
West Ham United have opened negotiations with Fenerbahce to sanction the sale of Andriy Yarmolenko, Football Insider reports.

The Ukrainian joined the Hammers from Borussia Dortmund in 2018, and he has since been disappointing with just seven goals and three assists from 47 Premier League appearances.

Football Insider'ın haberine göre West Ham United, Andriy Yarmolenko'nun satışını sonlandırmak için Fenerbahçe ile müzakerelere başladı.

•     •     •

TRANSFERMARKT YOUTUBE SAYFASI AÇILDI

link: https://www.youtube.com/channel/UCoq_gVLPIVUMmEDKN7qL23A

"You miss 100% of the shots you don't take."

Oyuncunun UEFA Avrupa Şampiyonasındaki perfomansı çok iyiydi.
Ancak sportrac verilerine göre takımından yıllık 6 milyon sterlin kazanıyor.
Yaşı da düşünülünce, iyi bir pazarlık yapılması şart gibi.

•     •     •

TRANSFERMARKT YOUTUBE SAYFASI AÇILDI

link: https://www.youtube.com/channel/UCoq_gVLPIVUMmEDKN7qL23A

"You miss 100% of the shots you don't take."

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.