Halil Dervişoğlu
Date of Birth 08.12.1999
Age 24
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,83m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Hatayspor
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2941
23-1
42-
22-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 16, 2023
Share this rumour

H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu?

Jul 12, 2023 - 3:21 PM hours
ÖZEL - Galatasaray, Halil Dervişoğlu için devreye girdi.

This contribution was last edited by UK-12 on Jul 13, 2023 at 12:26 PM hours
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#1
Jul 12, 2023 - 3:23 PM hours
Galatasaray'dan yerli santrafor transferi bekliyordum ama tekrar Halil'i almaya çalışacaklarını beklemiyordum. Kulüpler ne buluyor Halil'de anlamış değilim.
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#2
Jul 12, 2023 - 3:32 PM hours
Kerem Demirbay
Günay Güvenç
Ve bir yerli santrafor alacağız ancak bu isim Halil mi olur başkası mı belli olmaz.
Daha garanti bir santraforda gelebilir.
Sürece göre şekillenecektir.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#3
Jul 12, 2023 - 9:42 PM hours
Halil'in kulubü Beşiktaş'ın teklifini Galatasaray'da yaparsa oyuncuyu bırakarız demiş Beşiktaş'ın yaptığı teklif de bonservis ücreti yok başarı bonusları var Halil'in babası ile Galatasaray sportiften bir yöneticinin görüşmesi bu şekilde olmuş.

•     •     •

H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#4
Jul 12, 2023 - 10:30 PM hours
Galatasaray, Halil Dervişoğlu için kulübüyle görüşmelere başladı.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#5
Jul 12, 2023 - 10:34 PM hours
Sarı-kırmızılı ekip, ezeli rakibi Beşiktaş'ın ilgilendiği Halil Dervişoğlu'na göz dikti. Kurmaylar, Brentford ile görüşmelere başladı..
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#6
Jul 12, 2023 - 10:46 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Halil'in kulubü Beşiktaş'ın teklifini Galatasaray'da yaparsa oyuncuyu bırakarız demiş Beşiktaş'ın yaptığı teklif de bonservis ücreti yok başarı bonusları var Halil'in babası ile Galatasaray sportiften bir yöneticinin görüşmesi bu şekilde olmuş.

Ben galiba 1 saat ilerden gidiyorum grins

•     •     •

H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#7
Jul 13, 2023 - 11:20 AM hours
Source: twitter.com
Şenol Güneş: "Halil, kulübüne Beşiktaş ismini kullanıp arkasından pazarlık yaparsa olmaz. Güvenim sarsılırsa herkese soğuk bakarım. Halil'den de soğudum."
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#8
Jul 13, 2023 - 11:21 AM hours
Alıntı yap HadronX
Kaynak: twitter.com
Şenol Güneş: "Halil, kulübüne Beşiktaş ismini kullanıp arkasından pazarlık yaparsa olmaz. Güvenim sarsılırsa herkese soğuk bakarım. Halil'den de soğudum."

Anlaşılan Halil için Beşiktaş defteri kapandı. Galatasaray yönetimi ve hoca onay verdiği takdirde Halil Galatasaray'da diyebiliriz.
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#9
Jul 14, 2023 - 5:46 PM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap HadronX

Kaynak: twitter.com

Anlaşılan Halil için Beşiktaş defteri kapandı. Galatasaray yönetimi ve hoca onay verdiği takdirde Halil Galatasaray'da diyebiliriz.

Yağız Sabuncuoğlu'nun haberine göre Beşiktaş oyuncu temsilcisi ile tekrar görüşmüş başka kaynaklar da oyuncunun Beşiktaş ile anlaştığını yazmış Şenol Güneş'in açıklamalarından sonra beklemiyordum açıkçası.
H. Dervisoglu Galatasaray'a geliyor mu? |#10
Jul 14, 2023 - 5:57 PM hours

Ben galiba 1 saat ilerden gidiyorum grins

Muzaffer bey 1.3 milyon euro yıllık maaş istemiş Galatasaray yıllık 15 milyon lira verdi Muzaffer beyde kabul etmedi. Lachend

•     •     •

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.