Mauro Icardi
Date of Birth 19.02.1993
Age 31
Nat. Argentina  Argentina
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 432811
30218
62-
431
212
11-
---

Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray)

Sep 9, 2022 - 1:29 AM hours
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#1
Mar 15, 2024 - 12:48 PM hours
yav sizin ben yapacaginiz guncellemeyi :dD
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#2
Mar 15, 2024 - 1:48 PM hours
Yağmur: "Fred ve Icardi, sezon öncesinde neredeyse aynı özelliklere sahipti. Her ikisi de aynı yaşta olup, sırasıyla 10 milyon Euro ve biraz altında bir transfer bedeliyle takımlarına katıldılar ve her ikisinin de sözleşmesinde bir yıl kalmıştı ki, bu da o dönem için 30 yaşındaki bir oyuncu için oldukça yüksek bir tutardı. İkisi arasındaki temel fark, Icardi'nin sezonun başında Galatasaray'a büyük bir etki yapmasının ardından performansının düşüşe geçmesi ve sonunda Avrupa Kupası'ndan elenmeleriydi. Öte yandan, Fred'in etkisi tüm sezon boyunca göze çarptı ve onlar hâlâ Avrupa'da yarışıyorlar. Bu nedenle, Icardi bu durumda 2 milyon Euro'luk bir değer kaybına uğruyor. Fred, etkisi ve hâlâ Avrupa'da mücadele ediyor olmaları dolayısıyla Icardi'ye göre bir adım önde."

ne utanmaz adamlarsınız banlayacaksanız da banlayın şerefli değilsiniz hiçbiriniz yoruma bak, patlayacağınız günü iple çekiyorum
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#3
Mar 15, 2024 - 1:51 PM hours
İcardi'nin son birkaç aydır performansında düşüş vardı yerinde bir düşüş olmuş. Her ne kadar yıldız isim de olsa 31 yaşında olduğunu unutmamak lazım.
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#4
Mar 15, 2024 - 1:52 PM hours
Current estimation: €23.00m €21.00m 

Alıntı yap emrecingiler
Yağmur: "Fred ve Icardi, sezon öncesinde neredeyse aynı özelliklere sahipti. Her ikisi de aynı yaşta olup, sırasıyla 10 milyon Euro ve biraz altında bir transfer bedeliyle takımlarına katıldılar ve her ikisinin de sözleşmesinde bir yıl kalmıştı ki, bu da o dönem için 30 yaşındaki bir oyuncu için oldukça yüksek bir tutardı. İkisi arasındaki temel fark, Icardi'nin sezonun başında Galatasaray'a büyük bir etki yapmasının ardından performansının düşüşe geçmesi ve sonunda Avrupa Kupası'ndan elenmeleriydi. Öte yandan, Fred'in etkisi tüm sezon boyunca göze çarptı ve onlar hâlâ Avrupa'da yarışıyorlar. Bu nedenle, Icardi bu durumda 2 milyon Euro'luk bir değer kaybına uğruyor. Fred, etkisi ve hâlâ Avrupa'da mücadele ediyor olmaları dolayısıyla Icardi'ye göre bir adım önde."

ne utanmaz adamlarsınız banlayacaksanız da banlayın şerefli değilsiniz hiçbiriniz yoruma bak, patlayacağınız günü iple çekiyorum

Resmen SKANDAL OĞLU SKANDAL başka bir şey değil.

•     •     •

Taca gitti top :D
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#5
Mar 15, 2024 - 3:43 PM hours
Fred İcardi Yaşlar Aynı Değerler Aynı Fred 12 Maç Kaçırmış İcardi 4 Bi Tarafta Kronik Sakat Var Bir Tarafta Düşmesi İçin Bir Sebep Olmayan Adam..

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#6
Mar 15, 2024 - 3:48 PM hours
transfermarkt forumunda pd tahmini yapmayı bırakma kararı aldım, bir boka da yaradığı yok zaten 3 4 kişi istediği gibi evirip çeviriyor diğer insanlar birbiriyle kavga ediyor sadece; güncelleme açıklamalardan anlaşılıyor zaten nasıl sıçıp sıvadıkları. bu profile istediğinizi yapabilirsiniz ancak artık bilin ki çoğunuz ifşalanacaksınız, eski admine bugün yapıldığı gibi -bunu ben de beklemiyordum-. alın başınıza çalın sayfanızı amk
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#7
Mar 15, 2024 - 6:04 PM hours
Düşüş tamamıyla haklı; isyan eden arkadaşlar tam olarak neye isyan ediyor? Adamın Avrupa arenasındaki ve büyük maçlardaki performansı, bitikliğini zaten belli etti. Ayrıca artık yaşı da ilerledi. Bu düşüş tamamen normal, hatta benim görüşümce az bile. Ülke ülke gezmeye devam ederse daha çok düşer.
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#8
Mar 15, 2024 - 8:39 PM hours
Current estimation: €23.00m  

Alıntı yap Fondness8020
Düşüş tamamıyla haklı; isyan eden arkadaşlar tam olarak neye isyan ediyor? Adamın Avrupa arenasındaki ve büyük maçlardaki performansı, bitikliğini zaten belli etti. Ayrıca artık yaşı da ilerledi. Bu düşüş tamamen normal, hatta benim görüşümce az bile. Ülke ülke gezmeye devam ederse daha çok düşer.

Şimdi dostum burada kıyas yapmak istemiyorum. Görevleri mevkileri gereği farklı onu da biliyorum. Ama yaşı ilerleyen sadece İcardi mi sence ? Ve sakat olduğu halde takımını yalnız bırakmaması sebebiyle gol atamayan ama formu düşse dahi mutlaka oyunun içinde olmak isteyen sahada liderlik eden sadece 4 maç kaçıran oyuncuya değerin düşmesini az buluyorsun. Fenerin brezilyalı 8 numarası sürekli sakatlanarak takımını yalnız bırakıyor, İcardi’den daha fazla maç kaçırıyor, skor katkısı 5’ten fazla değil ama değeri düşmemesini normal karşılıyorsun ? Ve tabi bununla da sınırlı değil ama uzatmayacağım.
Yorumuna, görüşüne katılmıyorum demek isterdim ama maalesef asla saygı duyulacak değil. Eğer objektif düşünüp, olaylara geniş açıdan bakıyorsan (hiç zannetmiyorum) bu PD güncellemesinin adaletli bir şekilde yapılmadığının farkına varman lazım.

•     •     •

Taca gitti top :D
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#9
Mar 15, 2024 - 9:36 PM hours
Arkadaş siz hala bu şahıslardan tarafsız olmalarınımı bekliyorsunuz?
Hadi tarafsız olsun ulan Gökhan Yağmur kimdir İcardi, Dzeko, Zaha, Ziyech, Jayden için analiz yapacak kapasitedemidir? Yazdığı yazıyı gördüm onun için yazıyorum yoksa bu sitenin bir hükmü olduğunu düşünmüyorum. Siteyi kullanma, kullandırma kendileri yazsın kendileri çizsin.
Boey transferine bile bakarak bu kişilerin ciddiye alınmayacağını anlayabilirsiniz.
Icardi, Mauro (18 mil. €, Galatasaray) |#10
Mar 16, 2024 - 10:48 PM hours
Current estimation: €18.00m  

Değer düşüşü doğru, ama yapılan açıklama çok saçma. İcardi düştüyse Fred'in de değeri düşmeliydi.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.