Joshua King
Date of Birth 15.01.1992
Age 32
Nat. Norway  Norway
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2024
Position Left Winger
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Luton Town

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2544
1412
512
42-
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 2, 2023
Share this rumour

Joshua King Luton Town'a geliyor mu?

Jul 13, 2023 - 12:19 PM hours
Premier Lig'e bu sezon yükselen Luton Town, Fenerbahçe forması giyen Joshua King için teklif yapma hazırlığında.
İngiliz temsilcisi 3-4 milyon Euro bandında bir teklifle #Fenerbahce'nin kapısını çalmaya hazırlanıyor
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#1
Jul 13, 2023 - 12:21 PM hours
Sağlıklı bir King'in bize çok faydası dokunurdu ama sakatlıktan kurtulamıyor ve maaşı yüksek. Ekambi transferinin de nedeni belli oldu King/Pedro yerine düşünülüyor.
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#2
Jul 13, 2023 - 12:33 PM hours
Fenerbahçe 7 tane santrafor içinde 4 tanesini yollaması lazım Batsu Dzeko ve Umut yeter santrafor tandeminde fazlasına gerek yok JJ gibi çift santrafor oynamaz İsmail hoca.
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#3
Jul 30, 2023 - 2:43 PM hours
Sheffield United will make their official offer for Joshua King in the coming days.
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#4
Jul 31, 2023 - 10:19 AM hours
Muhtemelen kendisine takım bulması söylendi yönetim tarafından.

Zimbru maçında inanılmaz soğuk bir havası vardı.Gol attıktan sonra sevinmedi bile.

Kendisinin takımdan ayrılacağına kesin gözüyle bakıyorum.
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#5
Aug 6, 2023 - 11:19 AM hours
Josua gidicek ama kime ? Sürekli sakatlık yaşayan bir topçu bunu herkes biliyor... Belki Türkiye Kupası gibi maçlarda rotasyon oyuncusu olarak kalabilir..
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#6
Aug 12, 2023 - 7:45 PM hours
Alıntı yap Bambam_61
Josua gidicek ama kime ? Sürekli sakatlık yaşayan bir topçu bunu herkes biliyor... Belki Türkiye Kupası gibi maçlarda rotasyon oyuncusu olarak kalabilir..

King kesinlikle gitmeli onun yerine patlama yapıcak genç oyuncu almamız lazım hem maaş bütçesinde yer açılsın mecbur oyuncu gönderilmesi gerekiyor Arao-gustavo dan sonra gitmesi gereken başta oyuncu king umarım yakın zaman transferi açıklanır
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#7
Aug 13, 2023 - 8:00 PM hours
Ekside takım seri oyuncu satması lazım yoksa 6 numara zor
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#8
Aug 13, 2023 - 11:44 PM hours
Alıntı yap Pes2013

Fred-ismail uyumunu görmeden 6 numara ısrarı yapmak için bence erken 3 yerli kuralında en iyi tercihler yabancı kaleci geleceğinden ferdi-ismail-cengo olucaktır, yani 6 numara gelmesini çok beklemiyorum özellikle crespo gönderilmeden sadece görüşülen oyuncular var transfer için bir anlaşmaya kadar götürmezler götürürlerse saşırmayız, Ekside değiliz biraz takip et birşeyleri Cengo(4sene 5 taksit)-Fred(8 taksit-4 sene) yani şuan kasadan çıkan miktar hala çıkmadı diye biliyorum ödemeleri eylül ayında 4.25 mile yakın ödemesi var bonservis.
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#9
Aug 14, 2023 - 11:51 AM hours
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap Pes2013

Fred-ismail uyumunu görmeden 6 numara ısrarı yapmak için bence erken 3 yerli kuralında en iyi tercihler yabancı kaleci geleceğinden ferdi-ismail-cengo olucaktır, yani 6 numara gelmesini çok beklemiyorum özellikle crespo gönderilmeden sadece görüşülen oyuncular var transfer için bir anlaşmaya kadar götürmezler götürürlerse saşırmayız, Ekside değiliz biraz takip et birşeyleri Cengo(4sene 5 taksit)-Fred(8 taksit-4 sene) yani şuan kasadan çıkan miktar hala çıkmadı diye biliyorum ödemeleri eylül ayında 4.25 mile yakın ödemesi var bonservis.

Mert müldürüde eklersek ismail yerine sağlam bir 6 numara olabilir.

Fakat ismail son maçlarda gayet iyiydi bilemiyorum.
Joshua King Luton Town'a geliyor mu? |#10
Aug 14, 2023 - 6:50 PM hours
Alıntı yap Geniescout
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap Pes2013

Mert müldürüde eklersek ismail yerine sağlam bir 6 numara olabilir.

Fakat ismail son maçlarda gayet iyiydi bilemiyorum.

Mert müldür formdaysa ferdi-mert-cengo iyi olur eğer formda değil bek olarak yavaş kalıcaksa çünkü toparlanması için zamana ihtiyacı var bence o yüzden irfan can mert hakan yerine ismail daha iyi tercih 3. yerli olarak düşünüyorum.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.