Mads Bech Sörensen
Date of Birth 07.01.1999
Age 25
Nat. Denmark  Denmark
Height 1,93m
Contract until Jun 30, 2027
Position Centre-Back
Foot left
Current club FC Midtjylland
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2723
141-
61-
4-2
3-1
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 30, 2022
Share this rumour

M. Bech Sörensen FC Brentford'a geliyor mu?

Aug 7, 2022 - 2:11 PM hours
Marcao’nun olası bir ayrılığında Mads Bech Sörensen sol stoper için iyi bir tercih olabilir. Danimarkalı olması nedeniyle Nelsson ile iletişim problemi olmayacaktır. henüz 22 yaşında. Geçen sezon 39 maçta forma giymesine karşın bu sezon sadece 2 maçta forma şansı buldu. Premier Lig'in zorluk derecesi göz önüne alındığında Türkiye'de büyük bir patlama gerçekleştirebilir.
Olası Marcão ayrılığı için düşünülen ve Nelsson için partner olabilecek bir sol ayaklı stoperdi. Şimdi ise Nelsson'un gitme ihtimaline karşı düşünülen bir isim olarak konuşuluyor.

Galatasaray'ın Brentford kulübü ile ilişkisi, oyuncunun yeterli süre alamaması ve henüz 23 yaşında ve bonservisinin 4-5 milyon Euro bandında olması bu transferi olası kılabiliyor. Nelsson'un gitme ihtimaline karşı düşünülen oyuncu..
Nelson un 15 üstü bir rakama satılması halinde. Bech Sorensen, Andreas Hanche-Olsen tandemi oluştulabilir. Norveç-Danimarka stoper tandemi oldukça iyi görünüyor. Ayrıca Ömeragiç de sağ stoper olarak hiç fena olmaz.
Alıntı yap LegionMaximus
Marcao’nun olası bir ayrılığında Mads Bech Sörensen sol stoper için iyi bir tercih olabilir. Danimarkalı olması nedeniyle Nelsson ile iletişim problemi olmayacaktır. henüz 22 yaşında. Geçen sezon 39 maçta forma giymesine karşın bu sezon sadece 2 maçta forma şansı buldu. Premier Lig'in zorluk derecesi göz önüne alındığında Türkiye'de büyük bir patlama gerçekleştirebilir.
Olası Marcão ayrılığı için düşünülen ve Nelsson için partner olabilecek bir sol ayaklı stoperdi. Şimdi ise Nelsson'un gitme ihtimaline karşı düşünülen bir isim olarak konuşuluyor.

Galatasaray'ın Brentford kulübü ile ilişkisi, oyuncunun yeterli süre alamaması ve henüz 23 yaşında ve bonservisinin 4-5 milyon Euro bandında olması bu transferi olası kılabiliyor. Nelsson'un gitme ihtimaline karşı düşünülen oyuncu..
Bu gün yedekten girip iyi bir performans sergiledi geniş bi stoper rotasyonu var takimimizin Galatasaray la da arası iyi olabilir bu iş+ olarak satış yapmanızda lazım damsgaard gelicek çünkü
M. Bech Sörensen FC Brentford'a geliyor mu? |#3
Aug 8, 2022 - 10:39 AM hours
Alıntı yap soulxyz
Sözlesmesi sene sonu sona eriyor, Brentford'da yedek, sol ayakli, genc ve fizigi yerinde bir isim. Galatasaray'in pesinden kostugu söylenen firsat transferi kriterlerine uyuyor bana göre sol ayakli sol stoper alternatifi henüz bulunmuyor Abdülkerim harici sag stoper icin zaten yeterli olarak alternatif bulunuyor alinabilirse gayet iyi bir transfer olur.

Kesinlikle katılıyorum. Dün oynanan Antalya maçında da göründü ki sol ayaklı bir stopere Galatasaray'ın kesinlikle ihtiyacı var. Bech Sörensen'in bu adaylar arasında transferin gerçekleşmesi açısından şansının yüksek olduğunu düşünüyorum.
Bende bu görüşe katılıyorum Abdülkerim ne kadar farklı şeyler denemeye çalışsa da bana çok sönük gözüktü elinden geleni yapacak bence bu seneyi de iyi çıkartır ama sol ayaklı geliştirebileceğin ve Nelson la birlikte tandem kurabileceğin bir oyuncu bonservisini de çıkarabileceğine inanıyorum.
İllede Viking olsun ister çamurdan olsun smile şaka gibi ama ciddiyim kuzeyden gelenler gs de çoğunlukla iş yaptı Kuzey Afrikalı yada Kuzey Afrika kökenliler gibi sorun çıkartan tipler değiller işlerini pro olarak yapmaya çalışıyorlar ve devamlılıklari var her maç 10 olmasalar bile belli seviyede 7-8 oynuyorlar.kronik sakat olmadıkları müddetçe uzmezler gibi geliyor.
M. Bech Sörensen FC Brentford'a geliyor mu? |#6
Aug 9, 2022 - 10:14 AM hours
O kadar uzun boyuyla kamyon gibi değilse bizim ligde oynayamama ihtimali hiç yok.
M. Bech Sörensen FC Brentford'a geliyor mu? |#7
Aug 9, 2022 - 10:31 AM hours
Yunus, Kerem, Torreira, Evander, Nelsson, Sorensen, Omeragic, Boey, Hamza... Toplam 100 milyon Euroyu aşan satış ve rekor gelir. Hayalim var ama beklentim yok. Ali Koçun da dediği gibi siz benim kafamdaki Galatasarayı anlayamamışsınız fsvjdsd.
M. Bech Sörensen FC Brentford'a geliyor mu? |#8
Aug 9, 2022 - 11:10 AM hours
Alıntı yap avukat067
Yunus, Kerem, Torreira, Evander, Nelsson, Sorensen, Omeragic, Boey, Hamza... Toplam 100 milyon Euroyu aşan satış ve rekor gelir. Hayalim var ama beklentim yok. Ali Koçun da dediği gibi siz benim kafamdaki Galatasarayı anlayamamışsınız fsvjdsd.

Nelson ayrılmak istediğini Erden Timur a söylemiş. 20m gibi bir teklif gelmesi halinde nelsson satılıp, 6m gibi bir teklif gelmesi halinde cicaldau satılıp ve luyindamada 2m gibi rakama satılması halinde 28m gibi bir gelir elde edilmesi halinde 3 tane genç ve sözleşmesinin son senesine gelmiş dinamik stoperler alınmalı. Sol stopere damimarkalı Sörensen, sağ stopere ise Andreas Hanche-Olsen gentten, Zürihtende Ömeragiç alınmalı. Stoper bölge alternatifli ve gençlerden oluşmalı. Çok sağlam 4 stoperimiz olmuş olur.
M. Bech Sörensen FC Brentford'a geliyor mu? |#9
Aug 9, 2022 - 11:13 AM hours
Bir hafta sonra gelen isimler: Denayer, Kaan Ayhan...
M. Bech Sörensen FC Brentford'a geliyor mu? |#10
Aug 9, 2022 - 12:49 PM hours
Alıntı yap avukat067
Bir hafta sonra gelen isimler: Denayer, Kaan Ayhan...

İkiside tatmin etmez. Kaan Ayhan çok bölgede oynar. Ama herşeyden biraz biraz yeteneği var. Üst düzey değil. Sırf türk diye gündem. Yabancı sınırını devam ettirmeleri tam bir fiyasko. Türk kulüplerini zor duruma düşürmekten başka bir şey değil. Yeni federasyonda tırışka çıktı. Denayer dersek kamp yemedi hiç hazır değildir. Ayrıca geçen sene sakatlıklarla boğuştu. Toparlaması 3 ay sürer. Bize bu süre çok uzun. İnşallah dediğim stoperlere yönelirler hepsi hazır genç ve zıpkın gibi ayrıca potansiyel vaad ediyorlar. Sözleşmeleri 1 yıl kaldığı için koz olarak kullanabiliriz. Olmayacak transferler değil. Gelsinler parlatalım. Nelsson gibi basamak olarak kullansınlar bizi önemli değil. Para kazandıracak topçular bunlar. Ederi varsa satıcaksın yine bulacaksın bu kadar basit.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.