Mason Greenwood
Date of Birth 01.10.2001
Age 22
Nat. England  England
Height 1,81m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Right Winger
Foot both
Current club Getafe CF
Interested club Basaksehir FK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 36106
3386
32-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 2, 2023
Share this rumour

Mason Greenwood İstanbul Başakşehir FK'a geliyor mu?

Aug 15, 2023 - 9:41 PM hours
faydalı
Alıntı yap zeppone
faydalı

Haber dağınık bir yalan olarak ortaya çıktı.

https://twitter.com/nexustransfer/status/1691562373293760869

•     •     •

- Kartallar yalnız uçar -
Greenwood takımdan ayrılacak ve Başakşehir'e gelecek. Güzel espri. Luton Town, Sheffield United ve Nottingham Forest ne yapıyor bu arada? Okeye dördüncü mü arıyor?
Bence de Başakşehir'e yedirmezler gibi ama oyuncunun durumunu bilmediğimiz için belli de olmaz geçen sezonda Bertrand Traoré ile Adnan Januzaj'yı getirmişlerdi. Bu sezonda Piatek gibi tecrübeli bir golcüyü kadrolarına kattılar.

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
Türkiye liginde hiçbir takımda görmek istemem tepki de çeker doğru adres değil
Oyuncunun kalitesine futboluna kimse bir şey diyemez ancak karakteri biraz sıkıntı alırsan riski büyük ancak alıp 1 sezon oynatıp satarsan büyük iş yapmış olursun. Bir yaş daha genç olsa kesinlikle Galatasaray'da görmek isterdim ancak yaşı dolayısyla 14 yabancı kontenjanından sayılacağı için şuan bizde mümkün değil.
Başakşehir alırsa ki inşaallah alır net bir şekilde sezon sonu 15-20 milyona geri satar en kötü rus veya arap kulüplerine satar.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
gelirse ligi taciz eder
Başakşehirden ziyade, Beşiktaş'ın bu kadrosuna çok güzel bir dokunuş olur, ilişkilerde iyi günler de kötü günler de oluyor çok takılmamak gerek bu konulara. yaşı genç, potansiyelli,koyduğunu oturtan bir topçu Zunge raus
bu kalitedeki oyuncu umarım ligimize gelir, başakşehir alırsa oyuncuyu 2 sene sonra 15-20 mil satışı net yani bu oyuncu rahat 15-20 gol atarı var sağlam fırsat transferi diyebiliriz, başakşehir maaş bütçesi ayarlayacağını düşünüyorum ayarlamazsa bjk-ts-adana demir değerlendirebilir belki batsman giderse yerine belki değerlendirilebilir fakat fenerbahçe transfer politikasında böyle sıkıntılı oyuncular aldığını hiç hatırlamıyorum belki Gs yönetimi alır başakşehir erkenden bitirmezse benim analizim böyle.
Unitedın bırakması tamamen hata. Bir fenerbahçeli olarak hangi türk kulübüne gideceği umrumda değil lige renk katar.
Rabona Youtube kanalında Beşiktaş'ın ilgisinden ve yetki belgesinden bahsedildi.

•     •     •

Part Time Football God
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.