Mostafa Mohamed
Date of Birth 28.11.1997
Age 26
Nat. Egypt  Egypt
Height 1,85m
Contract until Jun 30, 2027
Position Centre-Forward
Foot right
Current club FC Nantes
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2982
2982
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jan 29, 2021
Share this rumour

Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu?

Jan 10, 2021 - 8:08 AM hours
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'den bomba transfer açıklaması geldi. 6-0 galip geldikleri Gençlerbirliği maçının ardından konuşan Terim, Başakşehir'in yıldızları İrfan Can ile Visca, Monaco'nun gözder çıkardığı Henry Onyekuru ve Zamalek'in yıldızı Mostafa Mohamed'i transfer etmek istediklerini duyurdu. 23 yaşındaki Mısırlı forvetin kariyeri ve kim olduğu Galatasaraylı taraftarlar tarafından araştırılmaya başlandı. İsmi bir dönem Fenerbahçe ile de anılan Mohamed için Zamalek Başkanı Mansour, Eylül 2020'de "Türkiye'den, Mohamed için iki kulüpten teklif aldık. Ancak Türkiye, düşman ülke. Mohamed'e de Türkiye'nin düşman ülke olduğunu açıklayacağız." demişti. Kulüp sözcüsü Essam Salem, "Mostafa Mohamed'in'in takımdan ayrılması ile ilgili transfer görüşmeleri sürüyor. Kesinleştiği zaman Mohamed'in yerini dolduracağız" dedi. Mısırlı golcü ile Galatasaray'ın yanı sıra Ligue 1 ekibi St Etienne'in de ilgilendiği gelen haberler arasında
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#1
Jan 10, 2021 - 8:10 AM hours
anladığım kadarıyla 3.5-4e bitebilecek bir oyuncu bu parayı vermekiçin sarış lazımsatış olursa olur
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#2
Jan 10, 2021 - 9:43 AM hours
FFP yüzünden kiralama artı zorunlu satın alma opsiyonu şeklinde olursa olur yoksa ihtimal bile vermem

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#3
Jan 10, 2021 - 10:42 AM hours
Oyuncu, sonuçta on sekizlik genç değil. Ahım şahım bonservis isterlerse alınmaması taraftarıyım. Yönetim olarak transferde hep para hususunda keseyi açıyoruz etkilerini uzun dönemde çekiyoruz. Oyuncu kaliteli ve Fatih Terim istiyor. Uygun fiyata olursa faydalı olacaktır.
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#4
Jan 10, 2021 - 12:40 PM hours
Oyuncu Saint-Etienne ile anlaşmıştır kısa sürede imzayı atacak.
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#5
Jan 10, 2021 - 2:58 PM hours
Alıntı yap ertugrulyucel
Oyuncu, sonuçta on sekizlik genç değil. Ahım şahım bonservis isterlerse alınmaması taraftarıyım. Yönetim olarak transferde hep para hususunda keseyi açıyoruz etkilerini uzun dönemde çekiyoruz. Oyuncu kaliteli ve Fatih Terim istiyor. Uygun fiyata olursa faydalı olacaktır.

Oyuncu için istenen bonservis 5 m euro büyük ihtimal 4 m euro civarına anlaşmışlar.
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#6
Jan 10, 2021 - 5:16 PM hours
Saint ettine transferi bittirdi

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#7
Jan 10, 2021 - 7:32 PM hours
arkadaşlar haberi ben yazmıştım şuan saint ettiene almak üzere listede tek bu yoktur zaten
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#8
Jan 11, 2021 - 12:14 PM hours
Alıntı yap ozirof
arkadaşlar haberi ben yazmıştım şuan saint ettiene almak üzere listede tek bu yoktur zaten

Galatasaray varken tek lig farkı var diye oraya gitmek saçmalık Falcao varlan buna mı kaldıksmile
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#9
Jan 12, 2021 - 11:04 AM hours
transfer zor ama gerçekleşmeli %75 oranında bitti transfer
Mostafa Mohamed Galatasaray SK'a geliyor mu? |#10
Jan 12, 2021 - 11:26 AM hours
Pek gözüm tutmadı bu arapı ama nasıl oynuyor bilemem schiefschief
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.