Sebastian Szymanski
Date of Birth 10.05.1999
Age 24
Nat. Poland  Poland
Height 1,74m
Contract until Jun 30, 2027
Position Attacking Midfield
Foot left
Current club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 511218
33911
10-4
633
2--

Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe)

Jul 13, 2023 - 1:29 AM hours
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#1
Mar 15, 2024 - 12:53 PM hours
evet.
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#2
Mar 15, 2024 - 2:11 PM hours
Formu düşmüştü, değeri bir tık düşmesi daha doğru olurdu.

•     •     •

Taca gitti top :D
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#3
Mar 15, 2024 - 2:56 PM hours
Current estimation: €18.00m  

Oyuncu 10 haftadır yokları oynuyor. neden nasıl ne sebeple düşürülmez anlamıyorum.

Fenerbahçe başkanı olsa bu kadar kıyak geçmez şu Oosterwolde ve Szymanski'ye !

Birisi lig düştü geldi (Szymanski) piyasa değerini düşürmediler.

Diğeri o kadar abartıldığı gibi bir oyuncu değil (Oosterwolde) ; adama 11million euro yazmışlar.

Satışları kolaylaştırıyor mu bu site acaba sormak istiyorum?

3 sezondur, bana göre Fenerbahçe futbolcularına haddinden fazla değer yazılıyor. Şişiriliyor.

ÖRN: 1million'a alınan Crespo 1 sezon içinde 10 milyona çıkarılmıştı.

Kerem Nelsson Boey Marcao gibi oyuncular top noktada oynadıklarında avrupa varken, küçük artışlar yapılmıştı.

Yok arkadaş yok, bu siteye güvenmiyorum. Burada Fenebahçeli arkadaşkar Piyasa değerini veriyor bence.

Oosterwolde çaylak bir oyuncu, 11 değerini hak etmez. Aynı şekilde Szymanskinin de düşmesi lazım idi.

•     •     •

Futbol aşığı...
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#4
Mar 15, 2024 - 3:28 PM hours
Current estimation: €19.00m  

dostum kendi oyuncularını kaça sattın da buradaki değerlerin haksız olduğunu düşünüyorsun? boey harici hiçbir oyuncunu buradaki değerlere bile satamadın ne az girilmesi Lachend augen-zuhalten hiçbir kulüp buradaki değerlere bakıp transfer yapmıyor merak etme, ayrıca Szymanski sezon basında yapacağını yaptı, tamam son dönemlerde formsuz ama sırf ona bakıp 10-15 milyona mı düşürsünler? kendi 9 numaranı da sorgulamanı öneririm o zaman aldığı düşüşe bak kendisi de haftalardır hayalet Weinend oosterwolde konusuna gelirsek alındığı bonservis ortada alındığından beri gösterdiği performans +4-5 milyon etmiş sadece bu mu fazla? allah akıl fikir versin size ligimizin değeri yükseliyor diye sevineceğinize milletin oyuncusuna çamur atıyorsunuz ki takımın avrupada bile yok şu an
This contribution was last edited by objektif1907 on Mar 15, 2024 at 3:32 PM hours
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#5
Mar 15, 2024 - 7:50 PM hours
Current estimation: €16.00m  

Son 13 maçtır skora katkısı olmadığı gibi oyuna katkisida yok mert hakan son 5 macin 2sinde kesti neden değeri sabit kaldı 13 mac dedigimiz ligin 3te 1i 16 seviyesine inmesi daha doğru olurdu
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#6
Mar 15, 2024 - 11:54 PM hours
Current estimation: €25.00m  

Genele bakıyorum 25-30 gole yakın katkı vermiş bizimkiler son döneme bakarak değer düşürüyor.
Arkadaşlar majör ligleri geçtim Hollanda’ya Portekiz’e filan bir bakın şu topçunun performansının yanında olmayanlar bile 30-40m€ değer alıyor
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#7
Mar 16, 2024 - 7:59 AM hours
Kalitesi tartışılmaz, bu sezon en çok maça çıkan oyunculardan biri 45 maçta 26 gole katkısı var ama son haftalarda hep boş geçmişti belki ufak bir düşüş alabilirdi fakat daha fazlası saçmalık ve art niyet olurdu ki değeri sabit kalmış zaten.
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#8
Mar 16, 2024 - 10:53 PM hours
Current estimation: €20.00m  

Evet haftalardır formsuz, ama ona rağmen sezon başından beri büyük skor katkısı var. Bu değer şu anlık ideal, formsuzluğu sürerse düşüş yapılabilir.
Szymanski, Sebastian (20 mil. €, Fenerbahçe) |#9
Mar 19, 2024 - 9:19 PM hours

Alıntı yap Salihhyldm
Evet haftalardır formsuz, ama ona rağmen sezon başından beri büyük skor katkısı var. Bu değer şu anlık ideal, formsuzluğu sürerse düşüş yapılabilir.

Katılıyorum fakat haftalardır skor üretemiyor küçük bir düşüş alabilirdi.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Alıntı yap alprsln06
Oyuncu 10 haftadır yokları oynuyor. neden nasıl ne sebeple düşürülmez anlamıyorum.

Fenerbahçe başkanı olsa bu kadar kıyak geçmez şu Oosterwolde ve Szymanski'ye !

Birisi lig düştü geldi (Szymanski) piyasa değerini düşürmediler.

Diğeri o kadar abartıldığı gibi bir oyuncu değil (Oosterwolde) ; adama 11million euro yazmışlar.

Satışları kolaylaştırıyor mu bu site acaba sormak istiyorum?

3 sezondur, bana göre Fenerbahçe futbolcularına haddinden fazla değer yazılıyor. Şişiriliyor.

ÖRN: 1million'a alınan Crespo 1 sezon içinde 10 milyona çıkarılmıştı.

Kerem Nelsson Boey Marcao gibi oyuncular top noktada oynadıklarında avrupa varken, küçük artışlar yapılmıştı.

Yok arkadaş yok, bu siteye güvenmiyorum. Burada Fenebahçeli arkadaşkar Piyasa değerini veriyor bence.

Oosterwolde çaylak bir oyuncu, 11 değerini hak etmez. Aynı şekilde Szymanskinin de düşmesi lazım idi.

18.5
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.