Abdülkerim Bardakcı
Date of Birth 07.09.1994
Age 29
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,85m
Contract until Jun 30, 2025
Position Centre-Back
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club AC Milan

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 437-
264-
6--
61-
21-
21-
1--
probability 53 %  
53 %  
Last valuation: Jan 24, 2024
Share this rumour

A. Bardakcı Milan'a geliyor mu?

Jan 11, 2024 - 7:53 PM hours
Galatasaray'da son haftalardaki performansıyla alkış toplayan ve Konya maçında attığı iki golle takıma önemli bir 3 puan kazandıran Abdülkerim Bardakcı ile Milan'ın ciddi şekilde ilgilendiği öğrenilmişti.Milan kulübünün yöneticilerinin uzun zamandır 29 yaşındaki defans oyuncusunu takip ettikleri son oynanan Konyaspor maçını da statta izledikleri ifade edilmişti.İtalyan ekibinin yıldız stoper için teklif hazırlığında olduğu ve kısa süre içinde Sarı-Kırmızılı takımın kapısını çalacağı da gelen haberler arasında.

Abdülkerim Milana.
A. Bardakcı Milan'a geliyor mu? |#1
Jan 11, 2024 - 11:15 PM hours
Bardakçı Milan transferi gerçekci oluyorsa gönderilsin güzel paraya gider fakat giderse şampiyonluk mücadelesinden büyük yara alırlar bakalım bu transfer inşallah olur Fenerbahçeli olarak Bardakçının Milana gitmesini isterim daumen-hoch

•     •     •

Fener-Bayern
A. Bardakcı Milan'a geliyor mu? |#2
Jan 16, 2024 - 8:21 PM hours
Alıntı yap mauroOktay
Alıntı yap FredOnFire

Bardakçı Milan transferi gerçekci oluyorsa gönderilsin güzel paraya gider fakat giderse şampiyonluk mücadelesinden büyük yara alırlar bakalım bu transfer inşallah olur Fenerbahçeli olarak Bardakçının Milana gitmesini isterim daumen-hoch

Fakat Galatasaray'ın Abdülkerim'i satmaya pek niyeti yok. Bana kalırsa özellikle kalmasını istediğim futbolcu. İddialar yeniden aşağıdaki sitede hortlatıldı. İtalyan basınına göre savunmaya takviye etmek isteyen Milan'a Galatasaray'ın Abdülkerim Bardakcı için beklentisinin 15-20 milyon euro olduğu ve bu bedelin Milan için ödemesi zor bir bonservis bedeli olduğu iddia edildi.

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/milan-sartlarini-sordu-abdulkerim-bardakciSXGLQ69237SXQ#sira57

takımdan bir buçuk sezondur gitmek isteyen Nelsson varken Abdülkerim'i Galatasaray'dan koparmak nedir yahu Lachend

Yöneticilerinizde sorun var, nellson a şuan bir takım talip olsa 15-20 mil isticekler abdülkerimede aynı parayı istiyorlar gerisini sen düşün zaniolo nun piyasası varken transfer edip sattı, piyasası olmayan oyuncuya böyle yüksek isterlerse pek başarı beklemiyorum zaten her başarısızlığını örtmeyi seviyorlar bunada sebep bahane bulurlar satamayınca futbolcu alamayınca... Taraftar olarak iyi dayanıyonuz.

•     •     •

Fener-Bayern
A. Bardakcı Milan'a geliyor mu? |#3
Jan 17, 2024 - 9:18 PM hours
Alıntı yap mauroOktay
Alıntı yap FredOnFire

Alıntı yap mauroOktay

Alıntı yap FredOnFire

Fakat Galatasaray'ın Abdülkerim'i satmaya pek niyeti yok. Bana kalırsa özellikle kalmasını istediğim futbolcu. İddialar yeniden aşağıdaki sitede hortlatıldı. İtalyan basınına göre savunmaya takviye etmek isteyen Milan'a Galatasaray'ın Abdülkerim Bardakcı için beklentisinin 15-20 milyon euro olduğu ve bu bedelin Milan için ödemesi zor bir bonservis bedeli olduğu iddia edildi.

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/milan-sartlarini-sordu-abdulkerim-bardakciSXGLQ69237SXQ#sira57

takımdan bir buçuk sezondur gitmek isteyen Nelsson varken Abdülkerim'i Galatasaray'dan koparmak nedir yahu Lachend

Yöneticilerinizde sorun var, nellson a şuan bir takım talip olsa 15-20 mil isticekler abdülkerimede aynı parayı istiyorlar gerisini sen düşün zaniolo nun piyasası varken transfer edip sattı, piyasası olmayan oyuncuya böyle yüksek isterlerse pek başarı beklemiyorum zaten her başarısızlığını örtmeyi seviyorlar bunada sebep bahane bulurlar satamayınca futbolcu alamayınca... Taraftar olarak iyi dayanıyonuz.

Açıkcası bizim sabrımız size göre sönük kalır. Tabi konumuz bu değil smile Hangi yöneticilerde sorun yok ki ? İllaki oluyor tabi olmaması gerekmekle beraber. Bence sadece Fenerbahçe oyuncularının genel olarak bireysel performansı, lig şampiyonluğuna odaklanmasıyla artarak iyi satışlar getiriyor. Arda Güler’de gördük. Kim Min-Jae’de, Eljif Elmas’da gördük. Szymanski’de, Ferdi’de veya herhangi genç oyuncuda neden olmasın mesela.
Gelelim Galatasaray’a. Zaniolo yönetimce ticari olarak riskli hamleydi, gerçi Şampiyonlar Ligi performansı için bize gerekli olsa da Aston Villa’ya kendi gitmek istedi. Takım konferans liginin şu an favorisi, önümüzdeki sezon muhtemelen Şampiyonlar Ligi. Dolayısıyla şu sıralar sağ kanat operasyonu bizim açımızdan zora girdi. Her ne kadar Zaniolo opsiyonunu kullanacak olsalar da bize gelen, gideni mumla arattı.
Stoperimize gelecek olursak , valla 15-20 M€ versinler de Abdülkerim’i veya Nelsson’u satalım ki dediğim gibi Nelsson’u satarsak daha iyi olur. Daha yazın olası transferlerden en az 50M€ kazanma ihtimalimiz var. Bakalım bekleyip göreceğiz.

bizim yöneticiler bu sene düzeldi transfer politikasında... Sizinkiler şuan işi batırdı kendilerini haklı çıkarıyor yani kendi yöneticileri övmedim galiba yanlış anladın hocam orayı düzelteyim. Benim analizim nellson a 15 mil çıkmaz ama abdülkerim 15 üstü çıkar yani yönetim yine nellson u yüksek bonservise satayım derse satamıcak bizim ismail yüksek e 15 mil istedik vereceklerini sanmıyorum o yüzden gitmesin zaten ihtiyaç var yerli hamlesi olarak yabancı olsa crespo ya 8-10 verseler crespo gitsin derdim gibi yerli önemi çok abdülkerimde sizin için yani 10-15 mil satsanızda yerini dolduramadıktan sonra tarzında düşünmek lazım.

•     •     •

Fener-Bayern
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.