Armel Bella-Kotchap
Date of Birth 11.12.2001
Age 22
Nat. Germany  Germany
Height 1,90m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Centre-Back
Foot right
Current club PSV Eindhoven
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 9--
4--
3--
2--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 14, 2022
Share this rumour

A. Bella Kotchap Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

Mar 20, 2022 - 6:12 PM hours
A. Bella Kotchap Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#51
Jun 12, 2022 - 12:39 PM hours
Alıntı yap AdnanOktar
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap AdnanOktar

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap AdnanOktar

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap Scout42

Alıntı yap HadronX

Oyuncuyla ilgilendiğimizi hiç duymadım. Haber Mart ayında girilmiş o zaman Löw ile anlaşıldığı için ve tüm medya Löw haberi girdiği için oyuncuyu Fenerbahçe'ye yazmışlar diye düşünüyorum.

https://www.aspor.com.tr/galeri/fenerbahce/transfer-haberi-jorge-jesus-onlemini-aldi-fenerbahceye-almanyadan-stoper-geliyor/21

Haberin ilk giriş tarihi Mart ayı Jorge geldikten sonra da bu haberi yapmışlar yapan da aspor bana hiç inandırıcı gelmedi.
A Parakente spor her gün birini bize sallıyor hiç biri doğru deil şuanda fenerbahçenin ciddi gündeminde olan oyuncuları sayayım
Ertuğrul Taşkıran ve Tarık Çetin yedek kaleci pozisyonu için
Sağ Bek Gilberto ve Byron Castillo brezilyadanda artık avrupa yapabilecek bir sağ bek olabilir(Guga)
Sol bek Welington ve Abner(Abner eğer fiyat için yüksek deilse ilk tercih Abner olur)
Önlibero Vinicius Souza ve William Carvalho 2sinden biri kesin olarak alınacak tercihim Vinicius hocanında tercihi o yönde olucaktır.
Merkez Orta Saha Evander(Zajc çok yüksek ihtimal satılacak eğer Mert Hakanada 5 gelmişti o fiyat 6 civarına olursa oda satılır 2sinin satılmasıyla net ilk tercih evander olur)
10 Numara Lincoln oyuncuyla anlaşıldı yakında açıklanıcak
Sol Kanat İgor Paixao ve Bruno Henrique(Jesus Hocam 2 sinide istiyormuş Büyük ihtimalle ikiside alınacak
Jesus hocanın ilk tercihi forvet deil hatta eldeki forvetlerden memnun oldugu söyleniyor ama ginede 1 tanede olsa net santrafor alınacak gibi bu forvet Carlos Vinicius Olur

Geçen ay Ertuğrul ile anlaştığımız söyleniyordu sanırım ilk açıklanan transfer Ertuğrul olursa diye gelecek tepkiler yüzünden bekletiliyor.
Souza'yı izlemedim ama Carvalho'yu çok beğenmiyorum açıkçası.
Lincoln ve Henrique bu hafta açıklanır diye düşünüyorum, santrafor konusu canımı sıkıyor. 2 santarfor oynayacaksa Berisha kesinlikle kalsın bir tane baba santrafor alınması gerekiyor bu takımın Vedat'tan sonra iyi bir santraforu olmadı.
Ertuğrul için kasımpaşayla tl cinsinden bonservisiyle anlaşmıştık bu rakam 180 bin €'ya felan denk geliyordu ama şuanda süper ligde bir türk kaleci kıtlıgı olmaya başladı bi anda değerlendi şimdi yüksek bonservis istiyor bildiğime göre kasımpaşa bundan dolayı Tarık da eklendi listeye bence Ertuğruldan daha iyi bir tercih olur
Santrafor konusundada aynı düşüncedeyim Vedattan sonra kimse gelmedi düzgün ama bu hoca Şenol güneşin portekiz şubesi Ali Koç Şenol Güneşin bu camiaya bakış açısından ve trabzonlu oluşundan dolayı getir(e)medi bundan dolayı Jesus'u getirdi bundan dolayı forvette bence gözümüz kapalı güvenebiliriz santrafor konusunda ayrıca şuanda fenerbahçeye gelen ve kadroda olan tüm futbolcuların fenerbahçede olmasının bir sebebi var
Berisha: 2020de uclde baya dikkat çekti Salzburgda Avursturya gol krallıgına oynadı
Samatta: Genkteki performansıyla tüm avrupaya göz kırptı ama aston villada fiyasko oldu buna rağmen emre Belezoğlunun bu oyuncuyu almasına hayret etmiştim jesusla tekrar zirvede yapabilir potansiyeli hala var şuan bu oyuncuya ödediğimiz parayı sayayım 2 Mil kiralama(Transfermarkta yazmıyor ama öyle)6,5 bonservisine yıllık 2,5dan maaş 2 senedir kadroda ordanda 5,1-2 mil de menejerlik ücreti düzleyerek fiyato söylüyorum 15.
Valencia: tam bir fiyat performans santraforu en verimli oyuncumuz şuan satmak istesek verilen maaşı karşılayacak bonservis gelir zaten maç başına maaş alıyor şuanda satılmak istense 3,5-4 Milyon € ederi var
Serdar Dursun: Bundesliga 2 gol kralı olarak geldi bize ve bu sezonda zorlaya zorlaya 15 attı hiç beğenmiyorum şuanda forvetlerimizde en beğenmediğim kişi çok triplere giriyor ama yapacak birşey yok şuanda serdarıda satmak istesen 3 Milyon € ederi var katardan isteyeni varmış zaten eğer bir tane daha forvet alırsanız beni satın demiş şuanda milli takımın güncel as forveti enes ünaldan felan iyidir ama yapacak birşey yok
Fenerbahçe Forvette gözü kapalı Carlos Vinicius,u almalıdır 8 Milyon € istiyorlar direk verilmeli.

Samatta'da katılmadığım tek düşüncen hala potansiyeli olması bence zaten vasat topçu artık parlamaz.
Serdar için ben de aynısı düşünüyorum ama en azından hırslı , Vinicius bence aradığımız net santrafor değil.
Sörloth ve Weghorst çok daha iyi oyuncular Vibicius'a 8 vereceğine üsütne 2 koy bunları al.
Weghortse kabulum ama Sörlotha deil aynı Samatta vakası olur oyuncu La Ligada fail Bundesliga Fail Premier Lig Fail artık bu oyuncuyu parlatsanda samatazsın
Ama Weghortsü zirve yapsan tekrar Pl yapabilir çünkü orda nötr ve Bundesligada başarılı olmuş bir oyuncu

Sörloth konusunda hak veriyorum ama asla Samatta vakası olmaz asıl net olmayan santrafor transferleri Samatta vakası olur. Sörloth her şekilde lig te 15+gol atar.
Eğer Kim satılırsa berisha artı 10 miyona bitebilir belki , yerini doldurur bence

•     •     •

Han

This contribution was last edited by Cobains16 on Jun 13, 2022 at 8:24 PM hours
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.