Aleksandar Mitrovic
Date of Birth 16.09.1994
Age 29
Nat. Serbia  Serbia
Height 1,89m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Al-Hilal SFC
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 39358
24246
1082
43-
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 17, 2022
Share this rumour

A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

Jun 8, 2022 - 9:33 AM hours
Fenerbahçe, yeni sezona büyük bir golcüyle girmekte kararlı... Çalıştığı her takımda santrforların yıldızını parlatan Jorge Jesus’un öncelikle istediği isimler belli: Gabriel Barbosa&Aleksandar Mitrovic... İki yıldızın menaceriyle de İngiltere’de (Londra) resmi görüşmeler yapıldı.
Fenerbahçe A Class samtrafor alacağı kesin Moussa Dembele mi olur Gabriel Barbosa mı olur Weghorts mü olur Mitrovic mi olur bilmem ama baba santrafor tabiri olan bir forvet alınacak.
This contribution was last edited by egehans on Jun 16, 2022 at 9:04 AM hours
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#1
Jun 8, 2022 - 9:34 AM hours
Alıntı yap AdnanOktar
Fenerbahçe, yeni sezona büyük bir golcüyle girmekte kararlı... Çalıştığı her takımda santrforların yıldızını parlatan Jorge Jesus’un öncelikle istediği isimler belli: Gabriel Barbosa&Aleksandar Mitrovic... İki yıldızın menaceriyle de İngiltere’de (Londra) resmi görüşmeler yapıldı.
Fenerbahçe A Class samtrafor alacağı kesin Moussa Dembele mi olur Gabriel Barbosa mı olur Weghorts mü olur Mitrovic mi olur bilmem ama baba santrafor tabiri olan bir forvet alınacak.
A Takıma Yükseltirmisiniz @egehans
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#2
Jun 8, 2022 - 11:31 AM hours
Fulham'ın Mitrovic'i vereceğini zannetmiyorum. Fulham için önemli oyuncu bu adam.
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#3
Jun 9, 2022 - 1:12 PM hours
Alıntı yap NeiSaiTe
Fulham'ın Mitrovic'i vereceğini zannetmiyorum. Fulham için önemli oyuncu bu adam.
40 gol attığı sezonda 20-25 Milyon Euro’dan aşağı vermez Fulham
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#4
Jun 9, 2022 - 1:23 PM hours
Alıntı yap DenizEge1903
Alıntı yap NeiSaiTe

Evet o da var.
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#5
Jun 9, 2022 - 1:47 PM hours
işte bu tamamen yalan bir haber oyuncu gündemimizde yok olmayacakta büyük ihtimal.
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#6
Jun 9, 2022 - 2:02 PM hours
2026'ya kadar sözleşmesi var+ 40 gol atmış kiralık desen zaten vermezler, bonservisine fenerin gücü yetmez hangi akıl ile böyle haber yapılıyor pes.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#7
Jun 9, 2022 - 10:26 PM hours
Alıntı yap DenizEge1903
Alıntı yap NeiSaiTe

Ne 20-25i ya şu piyasada nereden baksan 40 milyonu var. Şu balon haberleri yapıp duruyorlar sitenin güvenirliği tamamen bitiyor.
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#8
Jun 9, 2022 - 10:28 PM hours
Alıntı yap Yildizmr41

Alıntı yap DenizEge1903

Alıntı yap NeiSaiTe

Ne 20-25i ya şu piyasada nereden baksan 40 milyonu var. Şu balon haberleri yapıp duruyorlar sitenin güvenirliği tamamen bitiyor.
Ben keyiften mi yapıyorum haberin kaynagı Fanatik git onlara söyle
This contribution was last edited by AdnanOktar on Jun 9, 2022 at 10:29 PM hours
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#9
Jun 9, 2022 - 10:31 PM hours
Alıntı yap AdnanOktar
Alıntı yap Yildizmr41

Alıntı yap DenizEge1903

Alıntı yap NeiSaiTe

Ben keyiften mi yapıyorum haberin kaynagı Fanatik git onlara söyle

Fanatik zaten balon ne gerek var sen anlayamiyonmu haberin boş olduğunu site balon haberlerle dolu Lachend
A. Mitrović Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#10
Jul 6, 2022 - 11:04 PM hours
Bu haberi yapan gazatecinin takipçilerine saygısı yoktur. Rezil bir haber. Resmen insanları kandırmak bu
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.