Alex Oxlade-Chamberlain
Date of Birth 15.08.1993
Age 30
Nat. England  England
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2026
Position Central Midfield
Foot right
Current club Besiktas JK
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2841
1841
6--
2--
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 14, 2023
Share this rumour

A. Oxlade-Chamberlain Beşiktaş JK'a geliyor mu?

Jul 24, 2023 - 8:34 PM hours
Turkish club Besiktas are also chasing him and want to make the ex-Arsenal star their highest-paid player as they have made a concerted effort to get him.
The mirror gazetesi Siyah beyazlı takımın, Liverpool ile yollarını ayıran ve bonservisi elinde bulunan 29 yaşındaki orta saha oyuncusuna yüksek maaş önerdiğini açıklıyor.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beşiktaş, Liverpool’dan ayrılan tecrübeli orta saha oyuncusunu transfer etmekte kararlı. Sakatlıklar nedeniyle kariyeri boyunca 169 maç kaçıran, geçen sezon da sadece 13 karşılaşmada oynayabilen yıldız futbolcu önceliğini İngiltere ve Suudi Arabistan olarak belirlese de beklediği teklifleri alabilmiş değil. Böylece eli güçlenen siyah beyazlı yönetim İngiliz oyuncunun transferi için bastırıyor.
Bu adama para verip zarar edip birde adamı kazanmaya çalışacağına gidin 3-4 yıldır kenarda bekleyen Hasic e şans tanıyın en azından çocuğun gençliğine verir sayıp sövmeyiz. Bı pok olacak olsa bizden önce emin olun bir sürü İngiliz ekibi çoktan sözleşme yapıp transfer etmişti. Bakın mesela bizde yarım sezon iyi performans gösteren Redmond u nasıl hemen kaptılar. Yani bu açıdan düşünmek gerekiyor. Kesinlikle olmasını istemediğim bir transferdir. Dele Allı ye geçen sezon 2,5 milyon Euro vermiştik ondan önce ki sezon Pjanic e yine 2,5-3 milyon Euro vermiştik gerçekten yazık bu paralara. Gidin alt yapıdaki berkaylara egelere semihlere şans verin lütfen.

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
sen biraz yanmışsın hocam
Source: twitter.com
Alex Oxlade-Chamberlain'in Beşiktaş ile görüşmelerini sürdürmek için önümüzdeki 24 saat içinde Türkiye'ye gelmesi bekleniyor. (Sky Sports)
Alıntı yap TalentScoutTR
Kronik sakat. Çok kötü bir hamle olur.

Çok riskli transfer. Garanti bir on numaraya gidilse daha iyi olurdu diye düşünüyorum. N’koudou vakası yaşanabilir.
Alıntı yap TalentScoutTR
Alıntı yap TalentScoutTR

Çok riskli transfer. Garanti bir on numaraya gidilse daha iyi olurdu diye düşünüyorum. N’koudou vakası yaşanabilir.

oxlade hem kadro derinliği hem ilk 11 için alınıyor o alındıktan sonra 10 numara da alınır
Alıntı yap SantaVigo
Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap TalentScoutTR

oxlade hem kadro derinliği hem ilk 11 için alınıyor o alındıktan sonra 10 numara da alınır

Bilemiyorum açıkçası. Fiyat performans açısından çok verimsiz bir oyuncu. Beşiktaş’ın iki üç nokta transfere ihtiyacı var aslında. Garantiye gitmelilerdi. Kadroda sakatlanmaya yatkın Aboubakar, Ghezzal, Cenk gibi oyuncular var zaten.
Alıntı yap TalentScoutTR
Alıntı yap SantaVigo

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap TalentScoutTR

Bilemiyorum açıkçası. Fiyat performans açısından çok verimsiz bir oyuncu. Beşiktaş’ın iki üç nokta transfere ihtiyacı var aslında. Garantiye gitmelilerdi. Kadroda sakatlanmaya yatkın Aboubakar, Ghezzal, Cenk gibi oyuncular var zaten.

Her oyuncunun potansiyel sakatlanma riski var zaten herkes aboubakarin cenkin sakatlanmasından korkarken tayyip talha gibi daha önce hiç sakatlığı olmayan bir oyuncun çaprazları koptu Beşiktaş 7 ay oyuncudan mahrum kaldı,kalacak masuaku,rosier buraya kulüplerinde 40'ar maç kaçırarak geldiler sapasağlam oynuyorlar Oxlade de en sakatlanmasından korktuğun adam bakarsın 2 yıl sakatlamadan oynar zaten bu kadar kaliteli oyuncunun kabarık sakatlık geçmişi olmasa 29 yaşında süper ligde işi ne ya livede sözleşme yenileyip devam ediyordu ya da başka bir pl kulübüyle anlaşmıştı
Alıntı yap SantaVigo
Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap SantaVigo

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap TalentScoutTR

Her oyuncunun potansiyel sakatlanma riski var zaten herkes aboubakarin cenkin sakatlanmasından korkarken tayyip talha gibi daha önce hiç sakatlığı olmayan bir oyuncun çaprazları koptu Beşiktaş 7 ay oyuncudan mahrum kaldı,kalacak masuaku,rosier buraya kulüplerinde 40'ar maç kaçırarak geldiler sapasağlam oynuyorlar Oxlade de en sakatlanmasından korktuğun adam bakarsın 2 yıl sakatlamadan oynar zaten bu kadar kaliteli oyuncunun kabarık sakatlık geçmişi olmasa 29 yaşında süper ligde işi ne ya livede sözleşme yenileyip devam ediyordu ya da başka bir pl kulübüyle anlaşmıştı

Doğru. Ama işte ben o riski almaması gerektiğini düşünüyorum. Bu kadar.
Sakatlık sabıkası çok kabarık bir kardeşimiz
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.