Aaron Boupendza
Date of Birth 07.08.1996
Age 27
Nat. Gabon  Gabon
Height 1,80m
Contract until Dec 31, 2025
Position Centre-Forward
Foot left
Current club FC Cincinnati
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 133-
102-
31-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 25, 2021
Share this rumour

Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

Feb 27, 2021 - 8:22 PM hours
Alıntı yap Santiagro
Boupendza kendisi gelmek istiyordu tamamen bunun üzerine oluştu söylenti yoksa Hatayspor'un abartı bonservis talepleriyle satılmayacağı ön görülebilirdi. Kimse bu kumarı oynamak istemez sözleşmesinin son yılında olan oyuncuya para sayıp, Larin aynı örnek ama Beşiktaş akıllılık edip sözleşme uzattı mesela avantaja geçtiler. 1 sene daha elde tutup 2 katına satarız diyorlar, sözleşmesi bittikten sonra satarlar artık smile
forumda yeni konu açtım bakabilir misin
Alıntı yap DuzcelyFB81
Katılıyorum içimde emenike gibi olacak hissiyatı var malesef.. Ben olsam opsiyonlu kiralamaya çalışırdım.. Ama zaten sözleşmesi bitiyor.. Eğer oyuncu gerçekten FB de oynamak istiyorsa 1 sezon daha geçirsin bedavaya gelsin.
forumda yeni konu açtım bakabilir misiniz
Alıntı yap objektif-yorum
100 küsür yorum girilmiş ve hâla met bir şey yok garip

Transfermarkt forumlarınnı amacı bu enine boyuna tartışmak.. Böyle daha güzel oluyor. Sizlere hatırlarsanız ki bu transferin sadece ve sadece takas + para şeklinde olabileceğini yazmıştım.. Ve haftalar sonra bu tarz haberler çıkmaya başladı.. Kesinlikle yüksek bonservis verilerek alınmayacak....

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Bende hatay tarafinin takas olayina tamamen karsi oldugunu sadece para uzerinden transferi dusunduklerini okudum az bi paraya birakacaklarini sanmiyorum
sezon sonu bedava gitmemesi için illa ki bu sezon elden çıkarıcaklar. bu transferde bir hareketlenme olursa son 10 gün olur
Bence de son on güne kalırsa fenere imza atar, aksi durumda Fenerbahçe M'Bala Nzola ile prensipte anlaştı onu getirir
NET BİLGİ VEREYİM SİZE OYUNCU İLE HATAY'DAN İZİNSİZ ANLAŞILDI HATAY CEPHESİNE GİTMİŞŞE BU BİLGİ ORTALIK KARIŞIR(GS'NİN TAKTİĞİ)HATAY BİZİM VERECEĞİMİZ PARAYA RAZI OLMAZSA OYUNCU BEDELSİZ OLARAK BİDAKİ SEZON GELİR
Aaron Boupendza Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#108
Aug 19, 2021 - 10:35 AM hours
Arap takımı ile hala antlaşma imzalanmadığına göre,kesin Fener e gelecek.limitlerden dolayı açıklanamıyor.
volkan demir ve yağız sabuncuoğlunun dediğine göre Fenerbahçe %100 sol kanat ve bir tam santrafor birde gf pozisyonunda oynayacak ikinci bir santrafor alacak. boupendza tam bir gf oyuncusu gelmesi muhtemel olabilir.
Fener de çift 10 numaralı sistem saçma sapan bir sistem.Pelkas.Dembele takasında kullanılmalı.Onun yerinde Boupendza oynamalı.Zaten büyük ihtimalle Fener e gelecek.Araplara hala imza atmadı.Fener ffp den dolayı açıklayamıyor.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.