Angelo Preciado
Date of Birth 18.02.1998
Age 26
Nat. Ecuador  Ecuador
Height 1,73m
Contract until -
Position Right-Back
Foot right
Current club AC Sparta Prague
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2335
1023
912
2--
2--
---
---
---
probability 39 %  
39 %  
Last valuation: Apr 17, 2024
Share this rumour

Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu?

Feb 23, 2024 - 9:07 PM hours
Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında Sparta Prag'a 4-1 mağlup olarak turnuvaya veda etti. Sparta Prag'da oynanan iki karşılaşmada en çok dikkat çeken futbolculardan biri ise Angelo Preciado'ydu. Cimbom'un etkili performansıyla fark yaratan sağ beki gündemine aldığı öğrenildi.
Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu? |#1
Feb 23, 2024 - 9:08 PM hours
Aurier sezon sonuna kadar bizimle olacak, gelecek sezon için almaya çalışabiliriz...
Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu? |#2
Feb 24, 2024 - 4:15 PM hours
Galatasaraylı fanatik olarak oyuncuyu takdir ettim. Mücadelesini ortaya koydu, oyununu oynadı, iyi de skor katkısı üretti. Oyuncu kanat bek, 4'lü savunmada oynadığını gören varsa yazsın. Genellikle içerde oynar. Boey gibi çizgi oyuncusu değil. Asıl kaderini Liverpool maçları belirleyecek. Yeni sezonda bizde denenebilir.

•     •     •

Taca gitti top :D
Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu? |#3
Feb 29, 2024 - 11:56 AM hours
Aurier'in performansına göre seneye değerlendirilebilir diye düşünüyorum
Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu? |#4
Mar 3, 2024 - 2:25 PM hours
Bir Galatasaraylı olarak oyuncuyu beğendim ama bence bize karşı iyi oynayan her oyuncuyu da almamalıyız. Ayrıca sistemimize de uymuyor. İyi Oyuncu ama bence transfer edilmesi pek mantıklı değil. Angelino'da yapılan hataya bir daha düşülmemeli çünkü o da kanat bekiydi ve kanat bekleri Galatasaray'ın sistemine uymuyor.
Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu? |#5
Mar 5, 2024 - 1:25 PM hours
Alıntı yap Emeghara
Galatasaraylı fanatik olarak oyuncuyu takdir ettim. Mücadelesini ortaya koydu, oyununu oynadı, iyi de skor katkısı üretti. Oyuncu kanat bek, 4'lü savunmada oynadığını gören varsa yazsın. Genellikle içerde oynar. Boey gibi çizgi oyuncusu değil. Asıl kaderini Liverpool maçları belirleyecek. Yeni sezonda bizde denenebilir.

Fikrimi değiştirdim, bizde denenemez, başka oyuncu bulursak daha iyi olur. Liverpool maçından sonra değerlendirme yapacaktım fakat gerek kalmadı. Angelino'da yaptığımız hatayı bu oyuncuda da yaparsak emeğimiz çöpe gider. Oyuncu atletik olmasına karşın 26 yaşında, boyu biraz kısa. Kanat bek olduğu için defansif aksiyonda sıkıntı yaşayabiliriz. Ki Boey sonrası orayı ancak 1,80 civarı boylarında atletik 20'li yaşlarda genç sağ bek bulabiliriz.

•     •     •

Taca gitti top :D
Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu? |#6
Mar 15, 2024 - 7:51 PM hours
Hayır arkadaşlar , Puertas ile ilgileniyoruz .
Angelo Preciado Galatasaray'a geliyor mu? |#7
Mar 16, 2024 - 11:08 AM hours
Preciado , ciddi defansif zaaflara sahip bir isim. Galatasaray için uygun olmayacaktır.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.