Arda Güler
Date of Birth 25.02.2005
Age 19
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2029
Position Attacking Midfield
Foot left
Current club Real Madrid
Interested club Manchester City

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 103-
83-
1--
1--
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 8, 2022
Share this rumour

Arda Güler Manchester City'a geliyor mu?

Jul 23, 2022 - 10:54 AM hours
Fenerbahçe'nin parlayan yıldızı Arda Güler'e Premier Lig devi Manchester City talip oldu. İngiliz ekibinin Türk futbolunun en büyük umutlarından biri olarak görülen Arda Güler'i yakından takip ettiği iddia edildi.
Arda Güler Manchester City'a geliyor mu? |#1
Jul 29, 2022 - 2:14 AM hours
Arda'yı bu sene kimse FB den kopartamaz bence!.. İlgi olması çok doğal... Avrupa'nın en yetenekli genç oyuncusu sonuçta!.
Arda Güler Manchester City'a geliyor mu? |#2
Jul 29, 2022 - 7:11 AM hours
Arda'yı hepimiz çok seviyoruz ama Türk oyuncuların Arda Turan'dan, Mesut Özil'den, Hakan Çalhanoğlu'ndan, Hamit Altıntop'dan, Emre Belözoğlu'ndan ileri gidemeyeceğini, top 10'de hiçbir zaman olamayacağını düşünüyorum. Yurtdışında yetişmiş olsalar bile olmuyor.

Arda bir istisna olur mu göreceğiz. Bence ne kadar erken giderse o kadar iyi.

•     •     •

"El secreto es creer en tus sueños; en tu potencial para que puedas ser como tu estrella."
Arda Güler Manchester City'a geliyor mu? |#3
Jul 29, 2022 - 7:51 AM hours
Alıntı yap Santiago35

Arda'yı hepimiz çok seviyoruz ama Türk oyuncuların Arda Turan'dan, Mesut Özil'den, Hakan Çalhanoğlu'ndan, Hamit Altıntop'dan, Emre Belözoğlu'ndan ileri gidemeyeceğini, top 10'de hiçbir zaman olamayacağını düşünüyorum. Yurtdışında yetişmiş olsalar bile olmuyor.

saçma saydığın oyunculardan farklı bir auraya sahip zaten bu kadar ilgi alaka olması ondan. Arda ciddi bir sakatlık gibi bir durum yaşamaz ise futbol tarihine damga vurur.

birde şu erkenden avrupaya gitme işine ayrı bir sinir oluyorum Ömer beyaz da gördük 2. ligde top oynayacak o da arda kadar potansiyelliydi çevresinin etkisi ile gitti avrupaya ne oldu. Erken yaşta avrupaya gitmek çok saçma Kim min jea gibi olacak düşünce tarzı kedeme kademe.
This contribution was last edited by burakaya on Jul 29, 2022 at 7:53 AM hours
Arda Güler Manchester City'a geliyor mu? |#4
Jul 29, 2022 - 8:47 AM hours
Alıntı yap burakaya
Alıntı yap Santiago35

saçma saydığın oyunculardan farklı bir auraya sahip zaten bu kadar ilgi alaka olması ondan. Arda ciddi bir sakatlık gibi bir durum yaşamaz ise futbol tarihine damga vurur.

birde şu erkenden avrupaya gitme işine ayrı bir sinir oluyorum Ömer beyaz da gördük 2. ligde top oynayacak o da arda kadar potansiyelliydi çevresinin etkisi ile gitti avrupaya ne oldu. Erken yaşta avrupaya gitmek çok saçma Kim min jea gibi olacak düşünce tarzı kedeme kademe.

ömer farukun potansiyeli de ardanınkine yaklasamazdı ki kendini bitirdi Arda cok baska seviye olacak inş Önce bi arsenal fln yapması taraftarıyım direk city seviyesine cıkmasındansa
Arda Güler Manchester City'a geliyor mu? |#5
Jul 29, 2022 - 12:14 PM hours
Alıntı yap burakaya
Alıntı yap Santiago35

Ömer'in potansiyeli var tamam ama asla bir Arda kadar yok. Hatta yanına bile yaklaşamaz.
Arda Güler Manchester City'a geliyor mu? |#6
Jul 29, 2022 - 3:07 PM hours
Alıntı yap maydemir20
Alıntı yap burakaya

Alıntı yap Santiago35

ömer farukun potansiyeli de ardanınkine yaklasamazdı ki kendini bitirdi Arda cok baska seviye olacak inş Önce bi arsenal fln yapması taraftarıyım direk city seviyesine cıkmasındansa

Özellikle bu kelimemi tekrar vurgulamak istiyorum; ''top 10''

Bundan kastım, bir Ronaldo, Messi, Neymar, Mbabpe, Salah, Haaland, Lewandowski; dönemine göre; Zidane, Ronaldhino, Hagi, Maradona, Pele gibi oyuncular. Bu seviye efsane bir Türk oyuncudan bahsediyorum.

Bu arada bu seviye bir efsane olmak sadece yetenek ile sağlanamaz.

•     •     •

"El secreto es creer en tus sueños; en tu potencial para que puedas ser como tu estrella."
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.