Bright Osayi-Samuel
Date of Birth 31.12.1997
Age 26
Nat. Nigeria  Nigeria
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2025
Position Right-Back
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Fulham FC

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3636
2032
10-1
5-3
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 15, 2021
Share this rumour

B. Osayi-Samuel Fulham'a geliyor mu?

Jul 6, 2021 - 1:39 PM hours
Siyah-Beyazlı ekibin başına geçen Silva'nın da transfer listesini yönetime sunduğu belirtildi. Buna göre Fulham yöneticilerinin, önümüzdeki günlerde Fenerbahçeli Bright Osay-Samuel için İstanbul'a geleceği öne sürüldü. Ancak Nijeryalı futbolcunun, Kanarya'da kalmak istediği belirtildi.

•     •     •

besiktask
B. Osayi-Samuel Fulham'a geliyor mu? |#1
Jul 6, 2021 - 1:44 PM hours
Fulham'ın mevcut kadrosun da Samuel'den daha iyi bir Ivan Cavaleiro ve onun yedeği Anthony Knockaert var Samuel'i almaları için bir neden görmüyorum.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
B. Osayi-Samuel Fulham'a geliyor mu? |#2
Jul 6, 2021 - 3:55 PM hours
Alıntı yap yasinovic55
Siyah-Beyazlı ekibin başına geçen Silva'nın da transfer listesini yönetime sunduğu belirtildi. Buna göre Fulham yöneticilerinin, önümüzdeki günlerde Fenerbahçeli Bright Osay-Samuel için İstanbul'a geleceği öne sürüldü. Ancak Nijeryalı futbolcunun, Kanarya'da kalmak istediği belirtildi.

Vitor Pereira, Osayi'yi düşünebilir. Bazı yetenekleri üst düzey lakin bazı yetenekleri ise dipte. Bu nedenle tam bir oyuncu değil. İngiltere'de özellikle Crystal Palace ilgileniyordu. Piyasası olan bir oyuncu... Düzgün süre aldığı ve verim verdiği senaryoda , paranın çerez niyetine kullanıldığı İngiliz piyasasında pazarı olan bir oyuncuyu güzel fiyata satabilir Fenerbahçe.

•     •     •

♛--------> Repace is Here <-------- ♛
B. Osayi-Samuel Fulham'a geliyor mu? |#3
Jul 6, 2021 - 4:14 PM hours
Gideceğini pek zannetmiyorum takımda kalacaktır.
B. Osayi-Samuel Fulham'a geliyor mu? |#4
Jul 7, 2021 - 1:02 AM hours
Fenerbahçe'nin Osayi'yi kadroda tutacağını düşünüyorum. Çok hızlı ve güçlü bir futbolcu biraz daha teknik-bitirici olabilirse kendini geliştirip çok iyi yerlere gelebilir.

•     •     •

Hiç ısırmayacağına emin olduğun bir hayvanla karşılaştın mı ? Ben karşılaşmadım:)
B. Osayi-Samuel Fulham'a geliyor mu? |#5
Jul 8, 2021 - 6:55 PM hours
Antrenmanlarda iyi gördüm, Vitor savunma arkasına sızan oyuncuları sever muhtemelen Osayi kanatlarda bu sene bu işi yapabilecek bir isim. Bitiricilik konusunda kendisini geliştirirse bu sene patlar.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.