Bertrand Traoré
Date of Birth 06.09.1995
Age 28
Nat. Burkina Faso  Burkina Faso
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2024
Position Right Winger
Foot left
Current club Villarreal CF
Interested club Basaksehir FK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 13-1
7--
3--
2--
1-1
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 20, 2022
Share this rumour
Oyuncu Başakşehir e çok yakın
Başakşehir kazandı gibi duruyor. Güzel transfer.
Eğer BŞKŞHR gerçekten kadrosuna katabilirse çok büyük güç katar. Ben bu oyuncuya uzun süredir sempati duyuyor ve beğeniyorum. King bu kadar fark yaratıyorken Traore daha fazla katkı kesin verecektir...
Alıntı yap Takafingo
Eğer BŞKŞHR gerçekten kadrosuna katabilirse çok büyük güç katar. Ben bu oyuncuya uzun süredir sempati duyuyor ve beğeniyorum. King bu kadar fark yaratıyorken Traore daha fazla katkı kesin verecektir...

Aston Villa da oynayamamasına şaşırıyorum. Yaratıcı ve zeki bir oyuncu aynı zamanda.

•     •     •

Tüm zamanların en iyi takımı Barcelona'dır
Tüm zamanların en iyisi Messi'dir. Daha iyisi ancak laboratuvar ortamında oluşturulabilir. Futbolda orta ve şutu hiç sevmem.
Topçu olur dediğimden topçu olur.
Alıntı yap Topcu123
Alıntı yap Takafingo

Aston Villa da oynayamamasına şaşırıyorum. Yaratıcı ve zeki bir oyuncu aynı zamanda.

Çok haklısın. Üstelik Aston Villa'da "BERTRAND"dan daha yetenekli kaç tane futbolcu var ki? Villa'dan Trezeguet TS için gelince aspor nerdeyse yılın en iyi transferi diyordu. Bertrand için ne diyecekler çok merak ediyorum. Kesinleşen bir şey yok daha.... Umarım son anda GS yönetimi bu işi bizim lehimize bitirebilir. Islak imzalar atılmadan ümid kesmem. Mertens'ten çok ama çok daha önemli transfer olur bence. Gomis'i gördük bu gece. Bu lig golcüsü iyi olanın ligi. Gomis kondüsyon olarak bitik olsada adam bitirici. 90. dakikada bir pozisyon hemde ceza sahası dışında, Müthiş bitirdi ve 3 puanı alırken OKAN hocayıda ipten aldı valla... Ama Gomis kaç maç daha bizi böyle galibiyete taşıyacak?!?!?
Oyuncu TR'ye geldi, atkıyı taktı transfer bitti herhalde. 16 milyon euro piyasa değeri var geçen sezon pek süre almamış ama kağıt üstünde büyük transfer.
This contribution was last edited by Enaldo on Aug 20, 2022 at 3:51 PM hours
Başakşehir, yeni transferi Bertrand Traore ile 22 Ağustos Pazartesi günü imza töreni düzenleyeceğini açıkladı.

https://twitter.com/ibfk2014/status/1560973794247938051?s=20&t=HCLAFenv0G3S-cOHCeFeEw

•     •     •

Ateş ateşi söndürür, çivi çiviyi söker; haklar haklarla çiğnenir, kuvvet kuvvetle çöker. (Aufidius)
Twitter @FUTB10L
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.