Ferdi Kadıoğlu
Date of Birth 07.10.1999
Age 24
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,74m
Contract until Jun 30, 2026
Position Left-Back
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Brighton & Hove Albion

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4835
3414
71-
511
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Mar 17, 2022
Share this rumour

Brighton & Hove Albion: Ferdi Kadioglu transfer olmak istiyor

Feb 10, 2022 - 9:19 PM hours
İngiltere Premier Lig ekiplerinden Brighton, Ferdi Kadıoğlu ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
Bir yönetim her işi mi eline yüzüne bılaştırır ya bidaki sene yabancı sınırı var sen gidiyosun adamı sol bek oynatıyosun birde üstüne bitiriciliği olan bir kanat oyuncusu iken böyle topcuyu git al bakayım 15den aşşa alabiliyomusun allah kahretsin sizin gibi yönetimi ya
Ferdi Kadioglu sezon sonu Trabzonspor'da.

•     •     •

Maxi G.
Ghezzal Visca
Bakasetas Ucan
Hamsik
Sitya Bartra Akaydin Elmali
Ugurcan
Alıntı yap uenal61

Güzel hayal dostum. Yıl sonu ya fener ya yurt dışında.
Alıntı yap uenal61
Ulan Bjk'lilerle makara yapıyoduk tiner işi filan bunlar bıraktı tsliler başladı şimdide ferdi trabzona niye gitsin giderse kariyeri biter her türlü imzamı atarım son söylediğim cümleye Nwakamen var viscan var abdulkadirin var kouassi gervinho bu kadar kanat oyuncusunun oldugu yerde niye ferdi trabzona gitmek istesin brighton haberi en azından daha güvenilir bizim türk takımlarında şöyle söylenmeyen bi kanun var eğer bi oyuncu sözleşme imzalamaya yanaşmıyosa kadro dışı kalır ama kalmadı şuana kadar ben neden kalmadı hala merak ediyorum hala ümit mi veriyor sözleşme imzalayacağım diye ferdi ile sözleşme imzalansa bile eski ferdi olmayacak bu medyadaki çıkardıkları trabzon galatasaray haberlerinin hepsi menejer oyunu ben bu brighton haberinden sonra kadro dışı kalır diye umutlanmıştım ama olmadı madem hala ümit var sözleşmeyi imzalat ALLLİİİİİGGGGGGGG ya bıktıkkkk kuruduk soğuguk senin şu yönetiminden ali koç bizi bi sallll
Fenerbahçe oyuncu ile 4+1 yıllık yeni anlaşmaya varmış, kısa sürede açıklanır. Dikkat çeken detaylar ise, maaşı üç katına çıkarılmış, 20M€ serbest kalma maddesi.
Ferdi, kulüpte kaldı.

•     •     •

♛--------> Repace is Here <-------- ♛
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.