Dominik Livakovic
Date of Birth 09.01.1995
Age 29
Nat. Croatia  Croatia
Height 1,88m
Contract until Jun 30, 2028
Position Goalkeeper
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

CompetitionwettbewerbGoals conceded
Total 23/24: 474621
342815
6122
442
322
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 24, 2023
Share this rumour

D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu?

May 14, 2023 - 6:24 AM hours
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#151
Aug 13, 2023 - 2:09 PM hours
Arkadaş aylar oldu. Artık cıvıdı bu iş. Oyuncunun kafası mı karışık kulübü mu oyalıyor. Fener yönetimi artık kendine gelmesi lazım. Aylardır bir transfer peşinden kosulmaz teklifini sunarsin ona göre restini çekersin sen fenerbahce kulübüsün çocuk oyuncağı değil bu işler bir oyuncunun peşinden bu kadar kosturulmaz.
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#152
Aug 13, 2023 - 6:23 PM hours
Livakovic transferini tüm Fenerbahçe taraftarı merakla bekliyor. Kale çok önemli bir mevkidir. Altay güven vermiyor. Bir an önce bu transferin gerçekleştirilmesi Ali Koç'un en önemli sınavlarından birisi olacaktır bence.
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#153
Aug 13, 2023 - 7:56 PM hours
15 ağustostan önce transfer olmayacak denilmemişmiydi liva için ?
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#154
Aug 13, 2023 - 7:58 PM hours
Fenerbahçe oyuncu satması lazım şuan ekside
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#155
Aug 13, 2023 - 11:41 PM hours
Alıntı yap Nejats
15 ağustostan önce transfer olmayacak denilmemişmiydi liva için ?

denilmişti fakat maç ertelendi ayın 19una bakalım 15inden sonra bir sözleşme imza söz konusuysa liva geliyor, eğer öyle birşey yoksa ayın 19una kadar livayı göndermez zagreb bence.
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#156
Aug 13, 2023 - 11:47 PM hours
Algı yapılmaya çalışılmış Cengo 4 sezon 5 taksit + Fred 4 sezon 8 taksit ortalama bu sezon için 5,5 mil çıkacak kasadan algıya düşmeyin hala +dayız Livakoviç için hala bütçe mevcut! Hala +dayız sakin...
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#157
Aug 14, 2023 - 11:20 AM hours
Alıntı yap TalentScoutTR
Yabancı basında 15 Ağustostan sonra transfer olacağı haberleri var. Acaba 15 Ağustostan sonra geçerli olacak şekilde, Fenerbahçe ile oyuncu ön sözleşme imzalamış olabilir mi diye düşünüyorum.
Buna ek olarak, Dinamo Zagreb ve AEK arasında çıkan olaylarda bir kişinin vefat etmesi üzerine Zagreb bir yaptırım cezası alabilir. Olası bir yaptırım transferi hızlandırabilir. Fenerbahçe Livakoviç’i bekliyor. Olmazsa Navas gibi alternatiflere yönelecektir. Kaleci transferi Fenerbahçe için hayati önem taşıyor.

17 Ağustosta açıklanacağını düşünüyorum. Perşembeyi bekleyelim.
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#158
Aug 14, 2023 - 11:28 AM hours
Altayın dün yediği kafa golünden sonra şunu söylemek istiyorum bu oyuncu kafada bitirmiş kaleciliği her oyuncunun kere yaşadığı unutma problemini yaşıyor adam yeteneklerini unutmuş ve biraz zamana ihtiyacım var livakovic geleceğini sanmıyorum artık Fenerbahçe cephesinde de ümit bitti tahminimce navas ile sezonluk anlaşma sonrası ocak ayında başka kalıcı kaleci arayışına geçerler

•     •     •

Bu hayatta en büyük başarın kendi başına yaptıklarındır
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#159
Aug 14, 2023 - 11:28 AM hours
Altayın dün yediği kafa golünden sonra şunu söylemek istiyorum bu oyuncu kafada bitirmiş kaleciliği her oyuncunun kere yaşadığı unutma problemini yaşıyor adam yeteneklerini unutmuş ve biraz zamana ihtiyacım var livakovic geleceğini sanmıyorum artık Fenerbahçe cephesinde de ümit bitti tahminimce navas ile sezonluk anlaşma sonrası ocak ayında başka kalıcı kaleci arayışına geçerler

•     •     •

Bu hayatta en büyük başarın kendi başına yaptıklarındır
D. Livakovic Fenerbahçe'a geliyor mu? |#160
Aug 14, 2023 - 3:03 PM hours
Likakovic gelene kadar irfan can eğri ayat oynamalı taraftar altayı istemiyor
This contribution was last edited by AtahanFb on Aug 14, 2023 at 3:05 PM hours
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.