Dimitri Payet
Date of Birth 29.03.1987
Age 37
Nat. France  France
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2025
Position Attacking Midfield
Foot right
Current club Clube de Regatas Vasco da Gama
Interested club Adana Demirspor

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 1527
823
3-2
2-2
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 10, 2021
Share this rumour

Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu?

Jun 9, 2021 - 1:18 PM hours
adana Demirspor transfer haberi... Dimitri Payet bombası!

Balotelli ile temaslarını sürdüren Adana Demirspor asıl bombayı Fransa'dan patlatmaya çalışıyor. Lacivert-Mavililer, Marsilya'nın dünyaca ünlü yıldızı Payet'i kadrosuna katmak istiyor. İlk temasların olumlu geçtiği öğrenildi.

Adana Demirspor transfer haberi... Dimitri Payet bombası!
Tam 26 yıl süren Süper Lig hasretini sonlandıran Adana Demirspor, transferde büyük oynamaya devam ediyor. İtalyan yıldız Mario Balotelli'yi renklerine bağlamak için uzun süredir mesai harcayan Güney ekibinin listesindeki tek süperstar o değil. Demirspor asıl bombayı Marsilya'da forma giyen Dimitri Payet'le patlatmak istiyor. Menajerler aracılığıyla kurulan ilk temasların son derece olumlu geçtiği öğrenilirken oyuncu cephesinden alınan yeşil ışık Mavi Şimşekleri heyecanlandırdı. Üstelik Marsilyalı futbolcunun bonservissiz bir şekilde takıma kazandırılması gündemde.
Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#1
Jun 9, 2021 - 1:24 PM hours
2024 e kadar sözleşmesi var. Hadi neyse bedava gidecek diyelim 4 büyükler adsye bırakmaz.
Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#2
Jun 9, 2021 - 2:04 PM hours
Komik.
Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#3
Jun 9, 2021 - 2:28 PM hours
Malesef ads nin oyuncuyu alması için hiçbir tutulur yanı yok

%1
Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#4
Jun 10, 2021 - 4:18 AM hours
ADS Süperlige çıkıp bomba transferler yapma hedefinde ve belli ki maddi durumları da iyi. Yöneldikleri oyuncular yıldız, taraftarın gazını alabilir ama yaşları geçmiş oyunculara o kadar para verip 1 2 sene oynatıp yollamak hiç birşeye yaramaz ve takımın ilerde ekonomik sıkıntıya girmesine sebeb olur. Bu konularda çokça örnekler ligimizde var. Bence böyle oyuncular yerine Hatayspor gibi daha çok araştırmaya girilip ilerde para kazandıracak oyuncu bulmalılar ve bulmalıyız.
Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#5
Jun 10, 2021 - 9:47 AM hours
Bakın Hatay ve Karagümrükden gördük diye her süper lige çıkan takıma böyle yıldız isim yazmak saçma olur bir kere aynı finansal durumları yok bilmem anlatabildim mi. Adana Demirspor un daha borcu var bu isim zor.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#6
Jun 10, 2021 - 1:23 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Alıntı yap TransferErcibi

Bakın Hatay ve Karagümrükden gördük diye her süper lige çıkan takıma böyle yıldız isim yazmak saçma olur bir kere aynı finansal durumları yok bilmem anlatabildim mi. Adana Demirspor un daha borcu var bu isim zor.

Sacma olsa biel Hatay daha cok bilinmedik Afrika'li oyuncular ile basarili olsa bile Boupendza ve Mame Diouf gibi Karagümrük bu tip eski yildizlar ile basarili olmayi basardi ama oyuncular yasli oldugu icin yüksek miktarlara satilamaz yani parasal olarak ne kadar iyi bir secim oldugu tartisilabilir.

Benim burda dediğim parasal kazanç elde etmek değil yanlız maliyetli transfer yapıyor olabilmeleri diğer klüplerin yapıyor olcağı anlamına gelmiyor onu diyorum adanaya maliyetli oyuncu yazıp duruyorlar adana bu maliyetleri karşılayacak güçte değil. Senin dediğin ile benim yazdığım arasında ilgi ve alaka %0.

•     •     •

Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#7
Jun 10, 2021 - 1:34 PM hours
Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap soulxyz

Sacma olsa biel Hatay daha cok bilinmedik Afrika'li oyuncular ile basarili olsa bile Boupendza ve Mame Diouf gibi Karagümrük bu tip eski yildizlar ile basarili olmayi basardi ama oyuncular yasli oldugu icin yüksek miktarlara satilamaz yani parasal olarak ne kadar iyi bir secim oldugu tartisilabilir.

Benim burda dediğim parasal kazanç elde etmek değil yanlız maliyetli transfer yapıyor olabilmeleri diğer klüplerin yapıyor olcağı anlamına gelmiyor onu diyorum adanaya maliyetli oyuncu yazıp duruyorlar adana bu maliyetleri karşılayacak güçte değil. Senin dediğin ile benim yazdığım arasında ilgi ve alaka %0.

Ben sadece maliyet yapsalar bile maliyetlerinin karsiligini alamayacaklarini söyledim.

başarı varsa maliyetlerin karşılığı vardır bak ligde kaldılar düzgün takviyeler ile de başarı elde ederler ünal aysal döneminde milyon eurolar ile oyuncu aldık kaç kuruş satışdan kar elde etik 0 ama uclde çeyrek final gördük maliyet çıktı bunu böyle düşünün.

•     •     •

Dimitri Payet Adana Demirspor'a geliyor mu? |#8
Jun 10, 2021 - 1:52 PM hours
Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap soulxyz

Ben sadece maliyet yapsalar bile maliyetlerinin karsiligini alamayacaklarini söyledim.

başarı varsa maliyetlerin karşılığı vardır bak ligde kaldılar düzgün takviyeler ile de başarı elde ederler ünal aysal döneminde milyon eurolar ile oyuncu aldık kaç kuruş satışdan kar elde etik 0 ama uclde çeyrek final gördük maliyet çıktı bunu böyle düşünün.

Yani Ünal Aysan'in getirdigi Drogba ve Sneijder ile Adana Demirspor'in getirecegi adamlar bir degil yani Galatasaray onlari Sampiyonlar Ligi'nin garanti oldugu zamanda aldi yani ayak basti ücreti alacakdi ama Adana Demirspor süper ligde ilk 5 adayi bile degil.

Ağa bende onu diyorum ya işte niye beni anlamıyorsun veya anlamak istemiyorsun Adanademirin böyle bir gücü yok ve sürekli maliyeti yüksek isimleri adanaya haber yapıyorlar gomis balatoli vs. adana alamaz bunları yani varya ya benim ile dalga geçiyorsun ki şuan öyle anlıyorum yada gerçekten yazdıklarımı anlamıyorsun ilk baştan yazdığımı oku bence çünkü yazdıkların ile benim yazdıklarım arasında gerçketen bir ilgi alaka ve bağ yok.

•     •     •

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.