Eric Bailly
Date of Birth 12.04.1994
Age 30
Nat. Cote d'Ivoire  Cote d'Ivoire
Height 1,87m
Contract until Jun 30, 2025
Position Centre-Back
Foot right
Current club Villarreal CF
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 21--
10--
5--
3--
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 22, 2022
Share this rumour

Eric Bailly Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu?

Jul 15, 2022 - 8:46 PM hours
Son dakika | Transfer haberi: Fenerbahçe ve Galatasaray, Eric Bailly'nin peşinde!
Eric Bailly Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#1
Jul 15, 2022 - 10:17 PM hours
ManU-Liverpool hazırlık maçında izledim. Süper top oynadı. 4-0 kazandılar. Premier ligte tutmamış olabilir ama kaliteli topçu olduğunu düşünüyorum. Bence bizim ligin üstünde bir oyuncu.
Eric Bailly Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#2
Jul 19, 2022 - 9:10 AM hours
Bonuslarla beraber 15 milyon Euro karşılığında Sevilla'ya satılan Marcao'nun yerine stoper arayan Sarı-Kırmızılılar'da Eric Bailly sesleri yükseliyor.
.
Alınan bilgilere göre Galatasaray, 28 yaşındaki futbolcunun menajeriyle bir ön görüşme gerçekleştirdi.İngilizler'in 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunan Bailly için 5 milyon Euro istediği, Galatasaray'ın ise ilk planda 2.5 milyon Euro'luk teklif yapacağı belirlendi.
Eric Bailly Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#3
Jul 19, 2022 - 10:07 AM hours
Eğer bu oyuncuda sakatlı sıkıntısı vs yoksa yalnızca formsuz olduğu için veya diğer stoperlerden daha aşağıda kaldığı için oynatılmıyorsa bu paralara bedava demektir. Hızlı güçlü sert bir stoper. Yalnızca bir tık riskli oynar ona yapacak bir şey yok.
Eric Bailly Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#4
Jul 19, 2022 - 10:13 AM hours
Bence başka biri gelecek (bildiğimden değil tahminim) çünkü nelsson u veya Bardakçı yi kesecek değil alternatif olabilecek stoper bakılıyor diye biliyorum
Eric Bailly Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#5
Jul 19, 2022 - 10:15 AM hours
Maalesef baktım oyuncu 2020de diz ameliyatı olmuş her darbede iki hafta sakatlanıyor. Biraz daha alt seviyede oynayan ama rahatça 40 maça çıkabilecek isimlere yönelmek lazım. Örneğin John Brooks öyle bir oyuncu. Her sezon rahat 40 maç oynamış, kalitesi tabii ki tartışılır ama bizim seviyemiz için kalite değil istikrar daha ön planda. Yani senede 10 maçta 8 puanla oynamasından ziyade 30 maçta 7 puanla oynaması tercih edilmeli.
Eric Bailly Galatasaray A.Ş.'a geliyor mu? |#6
Jul 19, 2022 - 10:24 AM hours
Şu anki duruma bakarak konuşuyorum Bardakçıyı hazırlık maçlarındaki performansına bakarsak Emin Bayram bile keser hatta Bardakçı as stoper olarak kalırsa maçların yarısından çoğunda Emin oynayacaktır. Bunun yanında bizim Nelssonu önümüzdeki yaz satışa hazırlamamız lazım çünkü biz hazırlamasak bile oyuncu en fazla 2 sene içerisinde gitmek isteyecektir. Bu yüzden Nelssonu önündeki ön liberoyla beraber yukarı taşıyabilecek ve daha kaliteli olduğu izlenimi verebilecek tecrübeli, istikrarlı bir stoperle tamamlamak lazım. Abdülkerimin bu tanıma uyduğunu pek sanmıyorum.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.