FC Midtjylland

Galatasaray
Evander
Date of Birth 09.06.1998
Age 25
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,80m
Contract until Dec 31, 2026
Position Central Midfield
Foot right
Current club Portland Timbers
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 1165
1165
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 9, 2022
Share this rumour

Evander Galatasaray SK'a geliyor mu?

Jul 9, 2022 - 10:15 AM hours
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#11
Jul 21, 2022 - 7:06 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Galatasaray, Evander ile büyük ölçüde anlaştı.

Brezilyalı 10 numaranın kulübü Midtjylland ile bonservis pazarlığı devam ediyor.

Midtjylland'ın Evander için istediği bonservis 10 milyon Euro ancak öngörüm 7 - 7.5 milyon Euro bandında ikna olacaklar gibi.

Galatasaray'ın Evander'e sunduğu teklif ise yıllık 1.5 milyon Euro.

10 mliyon istiyorsa 7, 7.5 a nasıl ikna oluyor? Arada 2.5m para var
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#12
Jul 21, 2022 - 7:38 PM hours
Alıntı yap soulxyz

Galatasaray, Evander ile büyük ölçüde anlaştı.

Brezilyalı 10 numaranın kulübü Midtjylland ile bonservis pazarlığı devam ediyor.

Midtjylland'ın Evander için istediği bonservis 10 milyon Euro ancak öngörüm 7 - 7.5 milyon Euro bandında ikna olacaklar gibi.

Galatasaray'ın Evander'e sunduğu teklif ise yıllık 1.5 milyon Euro.

@soulxyz orta sahaya coquelin ile thomasson olsa mevcut kadroda nasıl olur?
This contribution was last edited by AslanMashadov on Jul 21, 2022 at 7:40 PM hours
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#13
Jul 24, 2022 - 12:07 AM hours
TRT Spor'un haberine göre; Brezilyalı futbolcu için kapıyı 10 milyon avrodan açan Danimarka ekibi, pazarlıklar sonrası 8 milyon avroya kadar indi. Galatasaray’ın ise Evander için 5 buçuk milyon avroluk bonservis teklifi verdiği öğrenildi.

24 yaşındaki futbolcu kulübünden yıllık 500 bin avro kazanıyor. Tarafların yıllık ücret konusunda da anlaşma noktasında olduğu bildiriliyor.

Brezilyalı futbolcu için, önümüzdeki günlerde iki kulüp arasında orta yolun bulunması bekleniyor.
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#14
Jul 24, 2022 - 12:21 AM hours
Alıntı yap soulxyz
Yakup Cinar: Galatasaray Evander transferinde sona yaklaştı. Oyuncu ve kulup tarafiyla artik son detaylar kaldı…

Galatasaray'ın yapması gereken, parayı basıp Evander'i almaktır. Seneye yine her sene saçtığımız 20-30 milyon avroyu 2 veya 3 oyuncuya bağlayıp bu politikayı devam ettirmektir. Sürekli 2-3-5 milyon verip bir bölgeye yama yapacağımıza 10-15 verip eksiği tamamen gider. Bir sonraki sene diğer eksiği gider. Ve sürekli yama yapmaktan kurtul.
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#15
Jul 24, 2022 - 10:19 AM hours
Alıntı yap Topcu123
Alıntı yap soulxyz

Yakup Cinar: Galatasaray Evander transferinde sona yaklaştı. Oyuncu ve kulup tarafiyla artik son detaylar kaldı…

Galatasaray'ın yapması gereken, parayı basıp Evander'i almaktır. Seneye yine her sene saçtığımız 20-30 milyon avroyu 2 veya 3 oyuncuya bağlayıp bu politikayı devam ettirmektir. Sürekli 2-3-5 milyon verip bir bölgeye yama yapacağımıza 10-15 verip eksiği tamamen gider. Bir sonraki sene diğer eksiği gider. Ve sürekli yama yapmaktan kurtul.

O kadar Haklısın ki... Para eden adama para vereceksin. Öyle ucuz etin yahnisiyle bir cacık olmuyor maalesef...
Kaldıki sen GS sin. Büyük düşün. Büyük golcü şık ve yetenekli golcü demektir GS.. GS nin golcüsü iyi değilse o seneler hep zor geçmiştir. Sen en kral golcüyü al. Defansta emin bayramla bile şampiyon olursun... Zaten TFF ve MHK bu sene sende. Gol at gerisi problem değil. Gol yesende fazlasını atarsın. Zaten ligde man city ve Realle oynamıcanki... Emin bayramı mahvedecek kaçtane golcü var ligde!.. ligin kalitesi yerlerde zaten. Ölü abubakar bile Sergen Yalçın gibi adamı Şampiyon Teknikdirektör yaptı. Evandere bas parayı arkana yaslan. Zaten avrupa mavrupa yok. Bi tek annemizin ligi var haftada 1 maç var. Al Evanderi sar pamuklara haftada bir sana gol atsın.. Al ligi bitir!..
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#16
Jul 24, 2022 - 5:23 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Evander'in kendisi ile anlasildi bir sorun bulunmuyor ama hala kulübü ile konusuluyor kendileri beklentileri olan 10 Milyon'dan 7'ye kadar inmisler galiba görüsmeler devam ediyor. Evander'in kendisi de bize gelebilmek icin asiri istekli gibi gözüküyor.

Bence olursa yılın transferi olur. Şuana kadar Süperlig için. Lakin alabileceklerine dair inancım yok. GS bu işide eline yüzüne bulaştırır!.. Yazık Cenk Ergüne tam yetki verilmeliydi!..
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#17
Jul 24, 2022 - 5:39 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Cenk Ergün denilene göre ülke ülke transfer konusup transferler hakkinda adamlar gelmek istemiyor diyerek hep geri dönüyormus transferlerin coguna ve ya hepsine bakarsak Cenk Ergün Avusturya kampinda takim ile kalma talimatina uymaya basladiktan sonra gerceklesti.

Cenk Ergün değilmiydi Tudor zamanının transfer sihirbazı.. Bu adam yeteneklerini mi kaybetti. Bence İstediği oyuncular gelmiyorum dediyse öyle vasat oyunculara gitmemiştir. Gelse ses getirecek oyunculardır. Hadi bakalım hayırlısı. Bu sezon kim üstlenecek transferlerin sorumluluğunu. Okan Buruk ben istedim mi dicek. Yönetim ben aldım mı dicek. Cenk Ergün benim listem mi diycek!?!?
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#18
Jul 26, 2022 - 3:22 PM hours
Bence Turu geçerlerse, hatta play-off'a kalırlarsa da GS almalı smile
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#19
Jul 26, 2022 - 5:11 PM hours
Savunma anlamında zayıf bir isimaugen-zuhalten . Bize daha iyi savunma yapan biri lazimdaumen-hoch
Evander Galatasaray SK'a geliyor mu? |#20
Jul 26, 2022 - 10:21 PM hours
Alıntı yap Petrovic17
midtjylland bugün elenirse oyuncunun biteceğini düşünuyorum ama elenmezler devam ederlerse fazla fiyat çekler süreç uzar gibi 6 7 arası bitmesini bekliyorum 5 6 gün içinde olumlu sonuçlanır bence pazartesiye kadar kampa katılır

Oyuncu kadroda yok transfer görüşmeleri yapıyor. Bir kaç güne açıklanmasını bekliyorum.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.