Felipe Anderson
Date of Birth 15.04.1993
Age 31
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,75m
Contract until Jun 30, 2024
Position Right Winger
Foot right
Current club SS Lazio
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 5057
3756
8-1
4--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: May 27, 2021
Share this rumour

Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu?

May 14, 2021 - 9:33 PM hours
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#11
May 15, 2021 - 1:19 AM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap objektif-yorum

Kapatılan söyleniler tekrar tekrar açılıyor garip.

Fenerbahçe'ye hazard açılırken garip değil GALATASARAY'a normal bir oyuncu açılınca niye açıldı adamın menejeri İstanbul'da 3 tane kaynak verdim yukarılara bak hepsini oku

Kendini haklı çıkarmak için boş yapmışsın kardeşim git bak fenerin 1 sayfa söylentisi var. Galatasarayın 4 sayfa. Hazard söylentisi falan yok fenerde silinmiş ve tekrar açılmamış. Fake hesap açıp açarsın belki beni haksız çıkarmak için.
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#12
May 15, 2021 - 1:22 AM hours

Kapatılan söyleniler tekrar tekrar açılıyor garip.

Fenerbahçe'ye hazard açılırken garip değil GALATASARAY'a normal bir oyuncu açılınca niye açıldı adamın menejeri İstanbul'da 3 tane kaynak verdim yukarılara bak hepsini oku

Kendini haklı çıkarmak için boş yapmışsın kardeşim git bak fenerin 1 sayfa söylentisi var. Galatasarayın 4 sayfa. Hazard söylentisi falan yok fenerde silinmiş ve tekrar açılmamış. Fake hesap açıp açarsın belki beni haksız çıkarmak için.

+ Duyumcu diye biri var o da sana benzer saçma söylentiler açıyor tek fark fenerbahçeyle ilgili. Onada benzer şeyler yazdım.
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#13
May 15, 2021 - 9:22 AM hours
Alıntı yap Berat_Yldz

Bir Galatasaraylı olarak her gün böyle gerçekleşmeyecek , uydurma transfer söylentilerinin açılmasından sıkıldım. Bu transferin gerçekleşeceğini düşünmüyorum.

Bir söylentiye 3 tane kaynak verdim tamamen şampiyonluğa bağlı Fatih hoca istiyor şampiyonluk gelirse gör bakalım geliyormu gelmiyor mu

Aynen dostum biz şampiyon olunca 60 tane futbolcu alıp kendi ligimizi kurucaz. Böyle her gün 10 tane transfer haberi açarsanız , Hakan , Draxler , Shaqiri söylentileri açarsanız tabi laf söylerler. Şampiyon olalım olmayalım zaten transfer yapılacak ama bu saydıklarınızın %90'u gelmeyecek.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#14
May 15, 2021 - 9:45 AM hours
Kardeş bu platformun ismi dedikodu kazanı, Umut pazarı değil her yazılan gelecek diye bir şey yok. Buraya girilen isimleri kisiselestirip taraftar umutlaniyor demek saçmalık. Ayrıca kaynaksız giriş olmadığında biliyorsun ona rağmen böyle konuşuyorsun. Umutlaniyorsan girme platforma kardes
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#15
May 15, 2021 - 9:52 AM hours
Oyuncu hakkında fazla bir bilgim yok ama sanırım skora katkısı yüksek olan bir oyuncu değil ve bu sene neredeyse hiç oynamamış. 5.2 milyon € maaşı var ve oyuncuyu elinden çıkarmak istedikleri aşikar ama yine de Galatasaray ciddi bir para ödemek zorunda kalır. Galatasaray'ın böyle bir transferi yapacağını düşünmüyorum daha az maliyetli ve daha genç bir oyuncuya yönelirler.
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#16
May 15, 2021 - 9:55 AM hours
Alıntı yap AslanMashadov
Kardeş bu platformun ismi dedikodu kazanı, Umut pazarı değil her yazılan gelecek diye bir şey yok. Buraya girilen isimleri kisiselestirip taraftar umutlaniyor demek saçmalık. Ayrıca kaynaksız giriş olmadığında biliyorsun ona rağmen böyle konuşuyorsun. Umutlaniyorsan girme platforma kardes

Bana mı dedin?

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#17
May 15, 2021 - 9:57 AM hours
Objektif-yoruma diyorum
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#18
May 16, 2021 - 10:18 AM hours
Oyuncunun değeri 15 mil sizce gelir mi?

•     •     •

Galatasaray'lıyım ama Beşiktaşa'da Laf etdirmem
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#19
May 16, 2021 - 12:00 PM hours
Alıntı yap kuresel_yorum

Değere Göremi Hesaplanıyor ?

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Felipe Anderson Galatasaray SK'a geliyor mu? |#20
May 16, 2021 - 12:21 PM hours
Alıntı yap Galatasaraylee
Alıntı yap kuresel_yorum

Değere Göremi Hesaplanıyor ?

Evet

•     •     •

Galatasaray'lıyım ama Beşiktaşa'da Laf etdirmem
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.