Fernandinho
Date of Birth 04.05.1985
Age 39
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,79m
Contract until Dec 31, 2024
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Club Athletico Paranaense
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 1945
1122
6-1
222
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 13, 2021
Share this rumour

Fernandinho Galatasaray SK'a geliyor mu?

Jun 7, 2021 - 11:39 AM hours
Galatasaray Manchester City'den ayrılan 36 yaşındaki Fernandinho için harekete geçti. City ile yollarını ayıran Brezilyalı oyuncuyla kurulan ilk temastan olumlu yanıt alındı. Kariyerine en az 2 yıl daha devam etmek isteyen Fernandinho City'deki performansıyla herkesi büyülemişti.

G.SARAY'A SICAK BAKIYOR

Bonservisinin elinde olması G.Saray'ın orta sahadaki bütün sorunlarını çözecek olması nedeniyle Sarı-Kırmızılılar Fernandinho'yu çok istiyor. Brezilyalı yıldız da bu teklife sıcak bakıyor.

ÖN SÖZLEŞME YAPILACAK

Kongre olmasına rağmen Florya'da yeni sezon planlamasına devam eden yönetim Fernandinho ile bir ön sözleşme yapıp yeni gelecek yönetime bırakmayı planlıyor.

FERNANDO'DAN BİLGİ ALDI

Galatasaray ve İstanbul hakkında Fernando'dan bilgi alan Fernandinho'nun Sarı-Kırmızılı kulübün teklifini bu nedenle ilk sıraya aldığı belirtildi. Galatasaray Brezilyalı yıldıza bonservis ödemeyecek.
Fernandinho Galatasaray SK'a geliyor mu? |#1
Jun 7, 2021 - 11:41 AM hours
Alıntı yap Demo864

Galatasaray Manchester City'den ayrılan 36 yaşındaki Fernandinho için harekete geçti. City ile yollarını ayıran Brezilyalı oyuncuyla kurulan ilk temastan olumlu yanıt alındı. Kariyerine en az 2 yıl daha devam etmek isteyen Fernandinho City'deki performansıyla herkesi büyülemişti.

G.SARAY'A SICAK BAKIYOR

Bonservisinin elinde olması G.Saray'ın orta sahadaki bütün sorunlarını çözecek olması nedeniyle Sarı-Kırmızılılar Fernandinho'yu çok istiyor. Brezilyalı yıldız da bu teklife sıcak bakıyor.

ÖN SÖZLEŞME YAPILACAK

Kongre olmasına rağmen Florya'da yeni sezon planlamasına devam eden yönetim Fernandinho ile bir ön sözleşme yapıp yeni gelecek yönetime bırakmayı planlıyor.

FERNANDO'DAN BİLGİ ALDI

Galatasaray ve İstanbul hakkında Fernando'dan bilgi alan Fernandinho'nun Sarı-Kırmızılı kulübün teklifini bu nedenle ilk sıraya aldığı belirtildi. Galatasaray Brezilyalı yıldıza bonservis ödemeyecek.

Tam ben açacaktım söylenti başlığı kaldırıtmıştım sen açmışsın Lachend

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr

This contribution was last edited by TransferErcibi on Jun 7, 2021 at 11:42 AM hours
Fernandinho Galatasaray SK'a geliyor mu? |#2
Jun 7, 2021 - 3:18 PM hours
tecrübe her zaman yararlı olur. stoper oynarsa yararlı olacaktır.
Fernandinho Galatasaray SK'a geliyor mu? |#3
Jun 8, 2021 - 8:54 AM hours
Çok iyi olur. İkinci Fernando etkisi yaratır.

Ama yıllık 5 milyon + imza parası 5 milyon falan alacaksa gelmesin. Bir sezonu ittire kaktıra kazanalım diye kulübün geleceğine ipotek koydurmayalım.

Yıllık maks 2.5 milyon euro'dan maksimum 2 senelik sözleşme olmalı. Yoksa gelmesin.
Fernandinho Galatasaray SK'a geliyor mu? |#4
Jun 18, 2021 - 11:51 AM hours
Oyuncu takımı ile sözleşme uzattı.

•     •     •

TRANSFERMARKT YOUTUBE SAYFASI AÇILDI

link: https://www.youtube.com/channel/UCoq_gVLPIVUMmEDKN7qL23A

"You miss 100% of the shots you don't take."

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.