Florentino
Date of Birth 19.08.1999
Age 24
Nat. Portugal  Portugal
Height 1,84m
Contract until Jun 30, 2027
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club SL Benfica
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 45--
30--
5--
4--
3--
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 27, 2022
Share this rumour

Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu?

Jun 6, 2022 - 7:45 PM hours
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#11
Jun 11, 2022 - 8:51 PM hours
Alıntı yap AdnanOktar
Alıntı yap TransferErcibi

Alıntı yap Kmlttinckn

Nampalys Mendy İsmi geçiyor bir Başkan adayının listesinde oyuncu ile de devre arasında temas kurulmuştu zaten.

Yarin seçim var Galatasaray a yakın kaynaklar Dursun Özbek in az bir farklı seçimi kazanacağını söylüyor bu kimin listesindeymis

Dursun Başkanın Lachend
dursun başkan olduLachend gine al ver yapıp latovlevici Cavandaları toplayacak gelecek olan tdyide kovup devre arası ftyi getirmezse bende bişey….
Beşiktaştadevre arasına kalmaz ismaeli kovar şenolu getirir Abdullah avcıda kovulur tsden demedi demeyin tek kalan jesus olur oda milli takım koltugu teklifi gelirse fenerbahçeden kolaylık isteyebilir belkide sözleşmesinde öyle bi madde vardır

Dursun Özbek'i ilk döneminden biliyoruz. Eğer yanıltmazsa pek parlak bir şey beklemiyorum. Tabii Burak Elmas'tan iyidir her türlü de. Onun dışında Trabzonspor çok kötü olmazsa kovmaz Avcı'yı. Kulübü 38 yıl sonra şampiyon yapmış birisi. Baya bir kredisi var.
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#12
Jun 11, 2022 - 9:59 PM hours
Alıntı yap NeiSaiTe
Alıntı yap AdnanOktar

Alıntı yap Kmlttinckn

Nampalys Mendy İsmi geçiyor bir Başkan adayının listesinde oyuncu ile de devre arasında temas kurulmuştu zaten.

Yarin seçim var Galatasaray a yakın kaynaklar Dursun Özbek in az bir farklı seçimi kazanacağını söylüyor bu kimin listesindeymis

Dursun Başkanın Lachend
dursun başkan olduLachend gine al ver yapıp latovlevici Cavandaları toplayacak gelecek olan tdyide kovup devre arası ftyi getirmezse bende bişey….
Beşiktaştadevre arasına kalmaz ismaeli kovar şenolu getirir Abdullah avcıda kovulur tsden demedi demeyin tek kalan jesus olur oda milli takım koltugu teklifi gelirse fenerbahçeden kolaylık isteyebilir belkide sözleşmesinde öyle bi madde vardır

Dursun Özbek'i ilk döneminden biliyoruz. Eğer yanıltmazsa pek parlak bir şey beklemiyorum. Tabii Burak Elmas'tan iyidir her türlü de. Onun dışında Trabzonspor çok kötü olmazsa kovmaz Avcı'yı. Kulübü 38 yıl sonra şampiyon yapmış birisi. Baya bir kredisi var.
Geçen sezon Abdullah Avcının şampiyon olmasının nedenlerini sayıyorum
Galatasaraydaki saçma sapan kadro planlaması ve o kadar transfer için para harcayıp bir tane kalıplı 6 numara almaması+hakemler
Beşiktaş ise Gelen oyuncuların bekleneni verememesi
Fenerbahçe ise bir türlü kadro istikrarı sağlamaması+hakemler
bu 3nünde aynı anda böyle olması tamamen tesadüf bidaki sene böyle olmaz ve Avcı aynı Sergenin geçen dönemki yaşadıgını yaşayacak
Galatasaray teknik direktör olarak büyük ihtimal gelecek isim Tudor tamamen macera fenerbahçenin geçen dönemki vitor pereira secimi gibi bir secim olur bundan dolayı ben sezonu bitiremez diye düşünüyorum gelecek isim o gittikten sonra Ft olur
Beşiktaş'ın Teknik Direktörü İsmael ise Tamamen macera arıyor Kenanı sağ bek oynatma felan bunu taraftar başarı olarak görüyor ama sonu pereira gibi olur mesela Rosieri Sağ stoper felan kullanmayı düşünüyormuş ayrıca orta sahada 3 tane stoper+1önlibero bu lige savunma için fazla ben bundan dolayı beşiktaşında tökezleyeceğini düşünüyorum İsmaelde gidince Ancnin yakından sevdiği her seferinde getirmek isteyip yönetim kurulunun izin vermediği Şenol Güneş başına geçer takımın
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#13
Jun 11, 2022 - 10:54 PM hours
Haberin girildiği zaman daha Galatasaray başkanı belli olmadığı için asparagas haber olabilir ama geçen sene adı yine Galatasaray ile geçiyordu ve hatırladığım kadarıyla kötü bir oyuncuydu hatta Gedson'dan bile kötüydü. Bence Galatasaray'ın orta sahaya artık net isimler alması lazım bu tarz oyuncuların faydalı olacağını düşünmüyorum.
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#14
Jun 11, 2022 - 11:40 PM hours
Alıntı yap HadronX
Haberin girildiği zaman daha Galatasaray başkanı belli olmadığı için asparagas haber olabilir ama geçen sene adı yine Galatasaray ile geçiyordu ve hatırladığım kadarıyla kötü bir oyuncuydu hatta Gedson'dan bile kötüydü. Bence Galatasaray'ın orta sahaya artık net isimler alması lazım bu tarz oyuncuların faydalı olacağını düşünmüyorum.

Yalnız Gedson ligin en iyi 8 numarası.
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#15
Jun 11, 2022 - 11:55 PM hours
Alıntı yap Yildizmr41
Alıntı yap HadronX

Hardonx xavi ve iniesta dışında ortasaha beğenmiyor zaten. Crespo'nun da kötü bir oyuncu olduğunu düşünüyordu
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#16
Jun 12, 2022 - 9:29 AM hours
Alıntı yap objektif-yorum
Alıntı yap Yildizmr41

Alıntı yap HadronX

Hardonx xavi ve iniesta dışında ortasaha beğenmiyor zaten. Crespo'nun da kötü bir oyuncu olduğunu düşünüyordu
Crespo-Gedson birlikte oynasa Avrupa Ligi finali görür o takım.
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#17
Jun 12, 2022 - 11:12 AM hours
Alıntı yap Yildizmr41
Alıntı yap HadronX

Olabilir sana göre iyi oyuncudur ama ben beğenmiyorum. Zaten Benfica oyuncu da bir ışık görse o yaşta bu paraya satmazdı.
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#18
Jun 12, 2022 - 11:16 AM hours
Alıntı yap Yildizmr41

Alıntı yap HadronX

Bunlar benim değil senin söylemlerin. Crespo'nun fazla abartıldığını söylemiştim hala arkasındayım. Seni ilgilendirmeyen konularda yorum yapma ve seni uyarmıştım da ama anlaşılan devam edeceksin ki zaten senden beklenen hareketler bunlar.
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#19
Jun 12, 2022 - 11:32 AM hours
Alıntı yap DenizEge1903

Alıntı yap Yildizmr41

Alıntı yap HadronX

Crespo-Gedson birlikte oynasa Avrupa Ligi finali görür o takım.
Gedson-Frolentino ile beraber oynadığında 2019da takımı avrupada yarı finale kadar oynatmaya çalıştılar çabaları yetmedi ama bu frolentino galatasarayda iş yapmaz aynı gustavo assuncao gibi tip bir oyuncu kalıplaşmış bir 6 deil daha çok 8 gibi gine kriz olur gsde oyuncunun idol olarak gördüğü kişiden oyun tipi belli olur zaten pogba
Florentino Galatasaray SK'a geliyor mu? |#20
Jun 12, 2022 - 11:45 AM hours
Alıntı yap AdnanOktar

Alıntı yap Kmlttinckn

Dursun Başkanın Lachend

Bana da öyle geliyor ki 12. hafta jesus istifa diye tag açarlar Lachend

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.