Forum ve Moderatörler hakkında

Aug 13, 2018 - 2:02 PM hours
Forum ve Moderatörler hakkında |#11
Oct 16, 2018 - 8:45 PM hours
Diger sorularını tekrar tekrar cevaplayasim yok. Kabull etmek istemiyorsan yapacak bişey de yok.

5. Nokta ise şu şekilde cevaplamak istiyorum.
https://www.transfermarkt.de/eredivisie/transferrekorde/wettbewerb/NL1

https://www.transfermarkt.de/super-lig/transferrekorde/wettbewerb/TR1

Kendin ligi takip etmediğini fakat değerlerini yüksek bulduğunu söylüyorsun. Bu bana göre adil degil.
This contribution was last edited by hsb45 on Oct 16, 2018 at 8:46 PM hours
Forum ve Moderatörler hakkında |#12
Jan 21, 2019 - 7:59 PM hours
Bildiğiniz gibi diğer transfermarkt dedikodu kazanlarında bazı transferler hakkında forumlarda görevli olanla % cinsinden olasılık girebiliyorlar.
Örneğin bir transfer için ilk yazıldığında bir şey belirtilmezken basında çıkan haberlere ve takım yönetimlerinin açıklamalarına göre &35,%65, % 10 gibi değerler gösteriliyor.
Türkiye Forumumuzdaki dedikodu kazanında bunu ben pek göremedim. Hatta hiç görmedim, bazı transferlerin dedikodu kazanında onaylanması bile bir kaç gün sürdü. Bununla ilgili bir çalışma yapacak mısınız? Yoksa bilinçli olarak mı yapılmıyor?

•     •     •

TRANSFERMARKT YOUTUBE SAYFASI AÇILDI

link: https://www.youtube.com/channel/UCoq_gVLPIVUMmEDKN7qL23A

"You miss 100% of the shots you don't take."

Forum ve Moderatörler hakkında |#13
Jan 1, 2020 - 11:05 PM hours
Forum'un yeni halini çok beğendim. Üç büyüklerin başlıklarına ayrı ayrı forum sayfaları olması oldukça güzel. Böylece taraftar forumları (forzabesiktas, antu, rerererarara vs.) gibi bir ortam oluşabilir diye düşünüyorum. Tabi taraftarların buraları keşfetmesi biraz zaman alacaktır.
Özellikle piyasa değeri forumlarında oyuncu başlıkları altında uzayan muhabbetler çok oluyor. Oyuncu ismi altında 80 değerleme varsa 50'si iki kişinin karşılıklı konuşması olan başlıklara denk geliniyor illa ki.

•     •     •

TRANSFERMARKT YOUTUBE SAYFASI AÇILDI

link: https://www.youtube.com/channel/UCoq_gVLPIVUMmEDKN7qL23A

"You miss 100% of the shots you don't take."

Forum ve Moderatörler hakkında |#14
Jan 3, 2020 - 10:56 PM hours
zamanla artık bu tür sorunların üstesinden geliriz diye düşünüyorum. ama dediğin gibi bu olay brz zaman alacak.

Senin gibi üyeler sayesinde baya ümtliyim @egehans . umarım ekibimizi genişletir ve foruma yeni hayat katarız.
bundan böyle adminlik için yetkilendirildin ve kısa süre içinde belirli forumlar için moderatörlük yetkisi verilecektir.

adminlik için ilgisi olan varsa bana özelden yazabilir.

saygılar
Forum ve Moderatörler hakkında |#15
Jan 4, 2021 - 7:41 AM hours
Piyasa değeri forumu çöplüğe dönmüş durumda. Ben Eylül gibi herhangi bir kuralı kırmadan tartışırken 7 gün ban yemiştim, mesajlarım kaldırılmıştı.

Şu an özellikle Galatasaray ve Fenerbahçeli bazı futbolcuların değer forumunda rezil yazılar var. Millet birbirine hakaret ediyor. Bazıları ise özellikle kendi takımına yüksek değer girip karşı takıma düşük değer giriyor. Kendi fikri diyebilirsınız ancak girdiği değerler ve yazdığı yazılar bazı kişilerin, bu durumun fanatiklik olduğunu gösteriyor.

Yani bir temizlik şart. Özellikle her iki taraftan 1-2 kullanıcı çok göze batıyor bu konuda. Umarım bir şeyler yaparsınız. Böyle devam ederse, burası ölecek.
Forum ve Moderatörler hakkında |#16
Jan 7, 2021 - 11:27 PM hours
Formdaki moderatölerin aktifliklerinin transfer sezonunda biraz daha fazla olması gerektiğini düşünüyorum,söylentiler çok geç güncelleniyor.Daha fazla moderatör olmalı.
Forum ve Moderatörler hakkında |#17
Jan 15, 2021 - 5:56 PM hours
Moderatörler hiç aktif değil. Küfürleşilmediği kaldı, bu insanlar hala yazabiliyor burada.
Forum ve Moderatörler hakkında |#18
Jan 18, 2021 - 10:06 PM hours
Modlar uyuyor. Adam hakaretler savurmuş, rapor ettim 3 gündür hala duruyor o yorum da, o yorumu yazan da. Ne diyeyim ki.
Forum ve Moderatörler hakkında |#19
Jan 19, 2021 - 8:12 PM hours
Biraz daha aktif moderatörler olsa sevinirim bana sadece repace ve egehans yardım ediyor onun dışında alarm’lerimi adminlere yazmak zorunda kalıyorum çünkü hiç kimse bakmıyor
Forum ve Moderatörler hakkında |#20
Feb 2, 2021 - 6:46 PM hours
Görüşme odası ve diğer forumlarda en azından 1 aktif mod olabilir mi lütfen.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.