deadline-day banner
Sun, Sep 17, 2023
Trabzonspor
Trabzonspor
Rank no. {n}  
Besiktas JK
Besiktas Forum
Rank no. {n}  

Info

Trabzonspor   Besiktas JK
Nenad Bjelica N. Bjelica Manager Ş. Güneş Şenol Güneş
€98.88m Total market value €138.73m
25.5 ø age 26.3
Paul Onuachu P. Onuachu Most valuable player G. Fernandes Gedson Fernandes

Gesamtbilanz: Süper Lig

Spread the word

Beşiktaşım Benim |#1
Sep 12, 2023 - 7:52 PM hours
Bence kadro böyle çıkar.
Beşiktaşım Benim |#2
Sep 14, 2023 - 12:01 AM hours
Kadro böyle olur.Sol önde Cenkle başlarsa stoperde Amarteyle başlar.Ama Şenol hocayı tanıyorsam sakatlıktan yeni çıkmış hazır olmayan Amartey yerine son maçta iyi oynamış Neco ile başlar Bailly ile de başlamaz hazır olmadığı için.Merkezde Kesinlikle 24 maçtır yenilmeyen 3lüyü bozmaz OXu 2. yarı oyuna alır.Ghezzal ne durumda bilmiyorum ama kondisyonu iyiyse Rashicayı sola atar Ghezzalı sağa atıpta başlayabilir.Ts de yeni transfer Onuachu kesin oynar ve çok tehlikeli bir adam bizim ligde epey gol atar şimdiden söyleyeyim.Onun dışında mendy oynar ön liberoda kanatları ve merkezi bozmaz sağ bekleri larsen sakatlanmış onun yerine genç oynatır herhalde. Merkezde biz daha dirençliyiz ama onlarda daha kreatif Bakasetas Abdul Bardhi hem ara pası atan hem uzaktan şut çeken adamlar dikkat edilmeli bizde şutör yok malesef. Ayrıca iki uzun stoperleri defans arkasına oyuncu kaçırıyor burayı kullanırsak erken goller buluruz havadan top vermezler Abuya ama.
Beşiktaşım Benim |#3
Sep 14, 2023 - 9:08 AM hours
Rüya takım
Beşiktaşım Benim |#4
Sep 14, 2023 - 4:33 PM hours
Aboubakar'ın Trabzonspor karşısında forma giyememe durumu söz konusu. Bu durumda Şenol Hoca, forvette Cenk Tosun'u oynatacaktır. Yabancı sayısı bir eksildiği için Amartey ve Masuaku ilk 11'de oynayabilecek. Kadronun geri kalanında bir değişiklik beklemiyorum. Belki Amartey yerine Necip oynar.
This contribution was last edited by onlybesiktas on Sep 14, 2023 at 4:39 PM hours
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.