Fenerbahce

Al-Hilal SFC
Fred
Date of Birth 05.03.1993
Age 31
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,69m
Contract until Jun 30, 2027
Position Central Midfield
Foot left
Current club Fenerbahce
Interested club Al-Hilal SFC

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3238
2234
8-4
2--
probability 22 %  
22 %  
Last valuation: Apr 2, 2024
Share this rumour

Fred Al-Hilal SFC'a geliyor mu?

Feb 22, 2024 - 11:50 AM hours
Suudi temsilcisinin Fred için Fenerbahçe'ye 40 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu belirtildi. Öte yandan Al Hilal'in Fred'e de yüklü bir maaş teklifi sunduğu öne sürüldü.
Suudi temsilcisinin Fred için Fenerbahçe'ye 40 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu belirtildi. Öte yandan Al Hilal'in Fred'e de yüklü bir maaş teklifi sunduğu öne sürüldü.
Fred Al-Hilal SFC'a geliyor mu? |#1
Feb 23, 2024 - 11:15 AM hours
Alıntı yap Conqueror_52

bu haberlere gerçekten inanan var mı acaba?

•     •     •

Edin Dzekooooooooo
Fred Al-Hilal SFC'a geliyor mu? |#2
Feb 23, 2024 - 10:11 PM hours
Alıntı yap ScoutDegilim
Alıntı yap Conqueror_52

bu haberlere gerçekten inanan var mı acaba?

10 Gün Sonra 31 Yaşına Girecek Olan Adama Sakatlanmaya Müsait Olan Adama Ben Bir arap Takımının Fred'e 40 Milyon Euro Vereceğini Sanmıyorum.
Tabii Haber Doğrudur Yanlıştır Bilemem Ama Bana İnandırıcı Gelmedi

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Fred Al-Hilal SFC'a geliyor mu? |#3
Feb 26, 2024 - 10:30 AM hours
en fazla verecekleri 8-10 milyon. Biz zaten bu fiyata aldık ne yaptı ki fiyatı artsın. sakatlandı kaç maç kaçırdı. Dünyanın maaşını veriyoruz emekli olana kadar bize yük olur.

•     •     •

Edin Dzekooooooooo
Fred Al-Hilal SFC'a geliyor mu? |#4
Mar 2, 2024 - 7:07 PM hours
Yok aga buda artık saçmalamaya giriyor sakatlıktan çıkmış adamı alacaklarını sanmıyorum
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.