Manchester United

Galatasaray
Fred
Date of Birth 05.03.1993
Age 31
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,69m
Contract until Jun 30, 2027
Position Central Midfield
Foot left
Current club Fenerbahce
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 3538
2534
8-4
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 11, 2023
Share this rumour

Fred Galatasaray'a geliyor mu?

Jul 14, 2023 - 7:45 AM hours
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#51
Jul 27, 2023 - 10:13 AM hours
Alıntı yap te-amo
Alıntı yap ShinseN

Erden Timur video konferans ile büyük ölçüde anlaşma sağlamıştı kesin ikna için Zaha transferini bekledi ve bugün uçtu Manchester'a, son görüşmeyi yapıp dönücek.4-5 gün içerisinde de oyuncu İstanbul'a gelir.Yavaştan Fred Galatasaray'da diyebiliriz..

Parades daha iyi değilmi yav.

Kankam şu an torreira hariç takımda hiç pres gücü yüksek,topu kaybettiğinde arkasını kollayan oyucumuz yok bunu ucl maçında da gördük ve paradeste dediğimiz tipte bir futbolcu topu kaybettiğinde arkasını pek aramayan pasör oyun kurucu bir 6-8 numara ama Fred'e geldiğimiz zaman ısıran oyuncu diye tabir ettiğimiz bir oyuncu tipi , top rakibin ayağındayken üzerine koşan bir oyuncu torreira ile birlikte sahada adım atmadık yer bırakmazlar , Fredin üzerine birde 10 numara transferi geldiği takdirde ligte gözü kapalı şampiyon olursun tabi yukarıda ki abiler müdahale etmez ise daumen-hoch
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#52
Jul 27, 2023 - 10:49 AM hours
Alıntı yap TalentScoutTR
Galatasaray’ın da acilen artık transferlere başlaması lazım. Avrupa maçları geliyor. Ülke puanı için bir kaza kurşununa tüm takımlarımızın denk gelmemesi lazım. Fred, Paredes, Yedek türk kaleci artık her neyse… Bir an önce açıklanmalı.

Fred’i alırlarsa şüphesiz iyi transfer. Lakin kadroya Paredes’in cuk oturacağını düşünüyorum. Paredes ağırlığı olan bir oyuncu. Yine de Fred ya da Paredes farketmez ikisi de orta saha için doğru isimler.
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#53
Jul 27, 2023 - 10:58 AM hours
Merhaba,

Öncelikle sormamız gereken soru şu; Fred Galatasaray'ın topçusu mu?

Kesinlikle azimli bir futbolcu yedek kalmak istemeyen çalışkan bir oyuncu. Galatasaray'a gelmesinde önünün açılması gerekiyor.

Sarı-Kırmızılı ekibin artık satış transferlerini onaylayıp alışa odaklanması gerekmektedir.
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#54
Jul 27, 2023 - 11:14 AM hours
Alıntı yap Martyr
Alıntı yap ScoutTransferi

Alıntı yap Cyborg91

Alıntı yap Cyborg91

Alıntı yap TransferErcibi

Alıntı yap te-amo

Alıntı yap ShinseN

Erden Timur video konferans ile büyük ölçüde anlaşma sağlamıştı kesin ikna için Zaha transferini bekledi ve bugün uçtu Manchester'a, son görüşmeyi yapıp dönücek.4-5 gün içerisinde de oyuncu İstanbul'a gelir.Yavaştan Fred Galatasaray'da diyebiliriz..

Parades daha iyi değilmi yav.

Parades ömrü boyunca PSG ve Juventus'ta forma giymesi dışında başka hiç bir şey yapamadı, Fred tam modern orta sahadır ilerde hücuma katkı geride defansa katkı çift yönlü orta saha. Fred'in en büyük eksisi skor katkısı az United'a gelirken büyük umutlarla gelmişti beklenen patlamayı yapamadı. Parades'te keza patlama yapamayan bir isim o yüzden Parades mi Fred mi deseler hiç düşünmem Fred yazarım oraya.

FRED hücum yönüyle paradesten daha iyi bir oyuncu. Defansif olarakta iyi. Kesinlikle paradesten daha fazla özellikli bir oyuncu. Parades klasik 6 kesici oyuncu. Fark yaratacak bir oyuncu değil. Ama o da katkı verir gömmeye gerek yok. Belli bir kaliteye sahip pas oyununda iyi. Frede göre üstün özellikleri var. Mesela FRED ortalama %83 pas isabeti yaparken , parades %91 pas isabeti ile oynuyor. Parades daha emniyetli oyuncu. FREDin pas isabetinin düşük olmasında daha ön tarafları zorlaması bir neden olabilir. Benim oyuncu analizlerin bunlar.

Parades'e de klasik kesici 6 numara demezsin ya! Hic mi mac izlemeden yorum yapiyorsunuz. Paredes 10 numaradan CM ve DM'ye evrilmis bir oyuncu, dolayisiyla en buyuk fark yarattigi yer savunmadan topu oldukca isabetli ve akillica cikarmasi, capraz kanada ve kosu gosteren oyuncunun ayagina baski altinda bile cok dengeli paslar cikarabilmesi ve takimi ve tempoyu iyi orkestra etmesi., zaman zaman da duran top ve sutlari. Paredes'in temposu dusuk kaldigi icin ve gorece yavas bir futbolcu oldugu icin en buyuk sikinti yasadigi yer zaten kesiciligi. Bu sebeple de kacirdigi oyuncuya arkadan yaptigi ya da zamanlamasini ayarlayamadigi kaymalardan hizli sari kart gorebiliyor.

Fred daha iyi bir kesici, ust duzey bir orta saha ancak bana gore ciddiyetsiz ya da gamsiz bir futbolcu ve TR'deki maclarda konsantrasyon sikintisi devreye girebilir. Bu tabi benim genel gozlemim, bakarsin motive de edilebilir.

Bir de takimda egolar yukselmeye basladi, bu bazi yerlerde catismalari da beraberinde getirebilir.

Ben o sebeple Toreira'nin partneri olarak Alexis Beka Beka gibi daha tempolu (cigersiz), daha kesici, daha cok top kazanan ve dribblingci bir futbolcu olmasini tercih ederim. Kaldi ki o pozisyonda angelino ve zaha sebebiyle cok daha ozverili oynayacak her yedigimiz kontrada kafasini yere gomup geriye depar atacak, gerektiginde kanat takibi yapacak bir oyuncu olmasi lazim.

Bu hamalliklari her yuksek profilli futbolcuya yaptiramayabilirsiniz TR'de.

Görüşlerine saygı duyuyorum hocam. Son bölümdeki hammallık meselesi de önemli ona da katılıyorum. Paradesi ben Juventusta klasik ön libero gibi oynatıldığını gördüm. Hucum aksiyonlarında yoktu. Golleri de yok yani. Seni şaşırtmaz o açıdan dedim. Aşağı yukarı ne alacağını bilirsin. Pas kalitesinden bahsettim zaten fredden üstün. Yavaşlığı konusunda da katılıyorum. Ama bu özellikle son dönem klasik 6 oynatıldığını değiştirmez. Zenitte biraz daha ofansif oynuyordu. Fred bana göre daha enerjik bir oyuncu. Bence Galatasaray enerjik oyuncu tiplerini seven bir takım. Torreira gibi Melo gibi Lemina gibi Badou Ndiaye gibi. Bu yüzden Fred in daha uygun oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Tesekkurler hocam, senin Paredes'in Juventus macerasiyla ilgili yaptigin tespit dogru, yani eger savunma gorevleri agir olacaksa daha geride pozisyon aldirman gerekecegin icin seni hucumda eksik birakmak durumunda kalabilir, diger turlu savunmada zafiyet. Ama zaten o saniyorum Rashica'li formasyondaki bir tercihti, Zaha'yla beraber de masadan kalkti.

Fred dedigin gibi tabii ki olur, olmaz degil ben sadece maliyet ve ego konulari cok hosuma gitmiyor. Ama tutmazsa, ya da sorun yasarsan Arap pazarina her turlu pazarlama firsatin var.

Bir sikinti da su ki takim boyu cok cok kisaldi, Fred'le daha da kisalacak. Orta saha'ya sisirilen her top ya rakipte kalacak ya da stoperlerin oraya kadar cikmasi gerekecek, bu da her seken topun kalende bire bir, ikiye iki pozisyona donusmesi demek. Ben bu gorevdeki oyuncunun en az 1.80 civari olmasi gerektigine inaniyorim hatta keske 1.90'lari gorebilsek. Bu bize korner ve duran toplarda da sikinti yasatacak, cunku stoperlerimiz de pozisyonlarina gore ortalama altindalar.

Senin hayal ettiğin ortasaha tanımına şuan gündeme gelen ama transferi çok zor olan Tomas Soucek. 1,92 boyu var. Ortasahaya uzun oynanan topları kafa ile kesebiliyor. Kornerlerden çok gol atıyor.

Fred e hiç ısınamıyorum. keşke soucek olsa. winner bir oyuncu. seviye atlatır.

Keşke hocam ama zor görüyorum. Fred haberini fabrizio girdi bence sonuçlanacak gibi. Ben fayda sağlar diyorum.
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#55
Jul 27, 2023 - 11:20 AM hours
2 hafta önce neredeyse imkansız derken şimdi Galatasaray transferi bitirecek gibi duruyor. Bonservis ve maaşa hakim değilim ama Galatasaray, Ağustos'u beklese daha iyi bir isim çekebilirdi bence.
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#56
Jul 27, 2023 - 12:33 PM hours
Alıntı yap HadronX
2 hafta önce neredeyse imkansız derken şimdi Galatasaray transferi bitirecek gibi duruyor. Bonservis ve maaşa hakim değilim ama Galatasaray, Ağustos'u beklese daha iyi bir isim çekebilirdi bence.

Yani knka fred tam Bi iki yönlü orta saha ofansif gücü var defansif gücü de var normalde Bi oyuncuda bir yön eksik olur gelirse çok iyi olur zaten kadromuzun gücüne güç katar ve erden timurun napacagi belli olmaz Bi oyuncu için gider iki oyuncu alır böyle bir yetenek
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#57
Jul 27, 2023 - 4:43 PM hours
Galatasaray fred için masadan kalktı=Süleyman rodop
Haberleri gerçeği yansıtmamaktadır
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#58
Jul 27, 2023 - 4:44 PM hours
Source: twitter.com
Alıntı yap Aslan1905xcy
Galatasaray fred için masadan kalktı=Süleyman rodop
Haberleri gerçeği yansıtmamaktadır

Fred transferinin bitmesine sayılı saatler kalmıştır.
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#59
Jul 27, 2023 - 5:32 PM hours
Arabistana gidecek. Sakatlığı varsa gs alabilir
Fred Galatasaray'a geliyor mu? |#60
Jul 27, 2023 - 6:37 PM hours
Alıntı yap VictorDePaulo
Arabistana gidecek. Sakatlığı varsa gs alabilir

Kaynak ne ?
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.