Gedson Fernandes
Date of Birth 09.01.1999
Age 25
Nat. Portugal  Portugal
Height 1,83m
Contract until Jun 30, 2027
Position Central Midfield
Foot right
Current club Besiktas JK
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4326
2823
6-2
5-1
4--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Feb 2, 2022
Share this rumour

G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu?

May 29, 2021 - 7:29 PM hours
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#111
Aug 31, 2021 - 6:10 PM hours
Gedson Fernandes Beşiktaş'a Hayırlı olsun

•     •     •

Şenolcuyum, doğruyum, çalışkanım, İlkem: anti şenolcularu sikmek, şenolcuları saymak, takımımı, ailesini özümden çok sevmektir. Ülküm: şenolu daha çok sevmektir. Ey Büyük Şenol Güneş! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğime ant içerim.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#112
Aug 31, 2021 - 6:13 PM hours
Alıntı yap Oguzhancivelek

Henüz erken bunu demek için. Murat özen yarını bekleyin dedi. Yarın belli olur herşey.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#113
Aug 31, 2021 - 7:02 PM hours

Galatasaray, Benfica ile görüşmelerini sürdürüyor. Oyuncu ile her konuda anlaşma sağlandı.

Beşiktaş Benfica'ya teklif yapsa da Gedson, Beşiktaş'ta oynamaya sıcak bakmıyor.

Ayrıca Gedson, Avrupa’dan iyi takımları Galatasaray için reddetti.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#114
Aug 31, 2021 - 7:11 PM hours
Alıntı yap Galatasaraylee

Galatasaray, Benfica ile görüşmelerini sürdürüyor. Oyuncu ile her konuda anlaşma sağlandı.

Beşiktaş Benfica'ya teklif yapsa da Gedson, Beşiktaş'ta oynamaya sıcak bakmıyor.

Bu dediğin durum olsa Beşiktaş çoktan masadan kalkar başka bir 8 numara bakardı dostum. Ayrıca işin gs kısmı bu kadar uzamazdı. Çoktan biterdi.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#115
Aug 31, 2021 - 11:30 PM hours
Alıntı yap Krodorr
SON DAKİKA | Beşiktaş, Gedson Fernandes transferi için Portekiz ekibi Benfica ile anlaşma sağladı. (@RudyGaletti)

Bu herif ya ağır kolpa ya da harbi iyi gazeteci. Bakalım hangisi.
Ya 1 hafta önce de aynısını yazdı.Bu transfer konusunda etkileşim için yaptığını düşünüyorum ben,uluslararası haberleri tutarlı aslında ama bakalım ne olacak
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#116
Sep 1, 2021 - 12:00 AM hours
Alıntı yap DenizEge1903
Alıntı yap Krodorr

SON DAKİKA | Beşiktaş, Gedson Fernandes transferi için Portekiz ekibi Benfica ile anlaşma sağladı. (@RudyGaletti)

Bu herif ya ağır kolpa ya da harbi iyi gazeteci. Bakalım hangisi.
Ya 1 hafta önce de aynısını yazdı.Bu transfer konusunda etkileşim için yaptığını düşünüyorum ben,uluslararası haberleri tutarlı aslında ama bakalım ne olacak

Bende öyle düşünüyorum ama uluslararası haberleri tutmuş cidden bakalım ne olacak. Murat Özen yarını bekleyin dedi bugün.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#117
Sep 1, 2021 - 9:21 AM hours
Alıntı yap Krodorr
Alıntı yap Galatasaraylee

Bu dediğin durum olsa Beşiktaş çoktan masadan kalkar başka bir 8 numara bakardı dostum. Ayrıca işin gs kısmı bu kadar uzamazdı. Çoktan biterdi.

Beşiktaşın tamamen Ghezzal ve Rosier misillemesi Gedson'un nerde olmak istediğini görmek için ins. profiline girmek yeterli... Galatasaray eski yönetimlerde olduğu gibi transferli yapsaydı dediğin gibi bu kadar uzamazdı ama yapılan transferlerde verilen ücretlerde de görüldüğü gibi eski hatalara düşmüyor. Avrupa'dan bir takıma gitmez ve Benfica ile de devam etmezse eninde sonunda Galatasaray'a gelecektir.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#118
Sep 2, 2021 - 12:35 AM hours
Benfica beşiktaşı
Oyuncu galatasarayı istiyor
Bence galatasaray daha yakın fakat benfica yönetimi oyuncuyu takımda tutmak istiyor

%20
This contribution was last edited by Demo864 on Sep 2, 2021 at 12:36 AM hours
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#119
Feb 2, 2022 - 12:12 AM hours
Benfica, Beşiktaş’ın önerisiyle Gedson Fernandes’i 6 aylığına kiralamak için Rizespor ile görüşüyor.

•     •     •

Ateş ateşi söndürür, çivi çiviyi söker; haklar haklarla çiğnenir, kuvvet kuvvetle çöker. (Aufidius)
Twitter @FUTB10L
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#120
Feb 2, 2022 - 12:48 AM hours
Yaz transfer döneminde alınacaktı Pjanic piyangosu gelince vazgeçilmişti şimdi gecikmelide olsa Gedson Beşiktaş formasını giyecek. İlk etapta 6 ay Rizespor'da kiralık oynayacak. Hayırlı olsun yarın İstanbul'a gelmesi bekleniyor.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.