Gedson Fernandes
Date of Birth 09.01.1999
Age 25
Nat. Portugal  Portugal
Height 1,83m
Contract until Jun 30, 2027
Position Central Midfield
Foot right
Current club Besiktas JK
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4536
2933
6-2
6-1
4--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Feb 2, 2022
Share this rumour

G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu?

May 29, 2021 - 7:29 PM hours
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#11
May 29, 2021 - 10:12 PM hours
Bu yazıyı yazanlar yukarda ağız dalaşına girmişlerde herhalde haberleri yok gedsonun bir yıl daha Galatasaray'ın kiraladığından 15 milyon euro satın alma opsiyonu 2.5 milyon euro kiralam ücreti ile tekrar kiralandı pazartesi Aytaç ile beraber duyurulması bekleniyor Aytaç imzayı atacak gedson içinde kulübü ile görüşmeye başladık şeklinde bir bildiri paylaşılacak 20 haziran gibi de gedson Türkiye'ye gelip imza atacak.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#12
May 29, 2021 - 10:13 PM hours
Alıntı yap Emayirhan
Bu Beşiktaş'ın neden Small klüp oldğunu anladım durup duruken böyle fenerbahçe ve galatasarayın rekabetine aralarını sokmaya ve kıskançlık naz yapma psikolojisi gösteriyor grins gerçektende siz Beşikraşlılar size gülüyorum Lan adam Zaten Uclydeyki sığır beyinli aklın mı kirada çok isterse benficada kalır adam Spursdada Ucldeydi yani konunun Uclyle alakası filan yok bunu kafana sok bi ara bende gelmesini istiyordum kendi takımımıza ama çok yüksek maliyetli ve gelirmi öyle birşeyde var Beşiktaş daha Ghezzale 3,5 milyon € veremiyor Gedsona 15-20 milyon € mu vericek gerçektende tinerci olduğunuzu biliyordumda bu kadarda deildi be ! Daha beşikraşın parası yok burda yok şunu alırız yok bunu galatasaray ve fenerbahçenin Bütcesi ve kasasındaki doluluk oranı sizin 2 katınız ayrıca şu Yok ucl var gelir muhabettinden bıktım usandım adam istese benficada kalır bu ucl mevzusu batıdan gelen futbolcular için geçerli avrupadan deil şu minik beyninize sokun ha alabilirsşniz o ayrı konu grins ama Ghezzale daha 5 milyon € ya cıkamıyorsunuz

Karışmayayım dedim ama gerçekten yaptığın yorumu sen kendin anladın mı? augen-zuhaltenKonu gelip gelmemesi değil birisi burada çıkan bir haberi söylenti olarak açmış ve adam 2 saattir anlatmaya çalışıyor biriniz anlamıyor. Altını çiziyorum gelip gelmemesi değil kendi kadrosunda yer bulamıyorsa tabikide şampiyonlar liginde oynayan bir takımda oyuncuda oynamak ister kulübü'de göndermek ister tabikide kiralık olarak böyle teker teker anlatıyorum arkadaşlar saatlerdir anlatamamışlar umarım ben kendimi ifade edebilmişimdir pek sanmıyorum ama hadi inşallah rolleyes
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#13
May 29, 2021 - 10:40 PM hours
Ya kardeşim size ben gerçekten bişey demiyorum Ersine max 6,5 verirler larinede 12,5 bunlarda max yani bunu böyle bil Filizof Hocanız Şenolun zorlamasıyla bile Rıdvan kendini sattıramaz Canere Defansı kötü yok şu yok bu diye geçiştirdiler rıdvanın defansı daha kötü en azından Canerin Hucümu iyi sizi anlamak gerçektende çok zor sizinki üst sınıra uzanmış tiner çekmekle kalmayıp yani Ayrıca benfica Oyuncuyu kiralamak deil SATMAK istiyor gine gs 1 yıllık kiralama zorunlu satın alma opsiyonluya çektirdi deniliyor 35 milyon nerden giriyor Ersine kim 10 milyon versin herşey ezberleme yapıyor daha düzgün bir kurtarışını görmedim bidaki senede oynasın eğer Düzeltirse 15 eder ama şuanda 5 milyon en fazla Larinin 1 yıl mukavatı kaldı ve gelen teklifler 11 milyon civarı kim versin larine 20 hepside sizde kalır bu sene rıdvana en fazla 4,5 verirler
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#14
May 29, 2021 - 10:41 PM hours
Alıntı yap LeMercant
Alıntı yap MadescX

Alıntı yap LeMercant

Alıntı yap kurugulhan

Alıntı yap LeMercant

Alıntı yap atiba

Alıntı yap kurugulhan

Alıntı yap LeMercant

Alıntı yap atiba

O Galatasaray recuou nas intenções de devolver Gedson Fernandes ao Benfica e quer agora renovar o empréstimo com o médio de 22 anos. Mas enfrenta a concorrência do Besiktas, campeão turco que, segundo a imprensa de Istambul, já terá feito sondagem junto da SAD do Benfica para avaliar a possibilidade de contar com o internacional sub-21 português.
O Galatasaray recuou nas intenções de devolver Gedson Fernandes ao Benfica e quer agora renovar o empréstimo com o médio de 22 anos. Mas enfrenta a concorrência do Besiktas, campeão turco que, segundo a imprensa de Istambul, já terá feito sondagem junto da SAD do Benfica para avaliar a possibilidade de contar com o internacional sub-21 português.
KGDLHDKDKGZJFZKGXKJVZKGXXKCN BİDE%70 ORAN VERMİŞ

gülünecek ne var ?

Adam benficanın oyuncusu Beşiktaş CL'de oynayacak 1 sene de Beşiktaş kiralar.

Yaş 13 filan herhalde senin.

Güldüğüne bakma aslında içten içe çıldırıyor. Gedsonla halilin bize transfer olma ihtimali bile tir tir titretiyor. grins
Halil için BENİM TAKIMIM 10 M istiyor isterse versin alsın Beşiktaş niye kudurayım Gedson Fernandes TR ye gelmesi bile şans harmanlandığı takımın baş rakibine söylenti açmışsın nası gülmiyim. Aynen kardeşim 13 yaşındayımgrins

İnan yazdıklarından hiçbir şey anlamıyorum sadece toton yanıyor diye yorumladım.Bu haber Abola gazetesinde çıktı biz ilgileniyorsak benfica bize kiralayacaktır satın almaktan bahsetmiyoruz.Talisca örneğini verdik 2 sene bizde oynadı 20 kağıda sattılar.CL faktörü vs. eğer gerçekten ilgileniyorsak kiralık alabiliriz keza halil dervişoğlunuda neyse boşver filtreden geçmiyor senin büyüyünce anlarsın diyeceğim ama beyin gelişimi olmuyor senin türevlerinde.
Aynen totom tutuşuyorgrins bide hakaret yiyorum dediklerimi anlamıyorsun sonra ben gerizekalı oluyorumgrins (BRENTFORD TARAFTARIYIM) ve objektif yorum yapıyorum bana gelmiş fanatiklik yapıyorsun Galatasaray a gelmesi bile zorken gelmiş Beşiktaş diyosungrins gülmem çok normal değil mi sencede bu fanatikliğe köşende ağlagrins

Saçma konuşuyorsun. Şampiyonlar ligi faktörü varken ve kendi takımında forma şansı bulması olanaksızken Beşiktaşa gelme olasılığı gsye geldiği zamanki olasılığının belki 5 katı. Ortada Talisca örneği de var. Gelir gelmez orası ayrı ama taraftar duygularıyla konuşmamak gerekiyor. Halil'e gelirsek de Brentford 10 m € istiyor olabilir CL'ye katılacak ve elinde Larin, Ersin ve Rıdvan gibi para eden oyuncular olmasına rağmen Beşiktaşın o kadar bonservis ödeyebileceğini sanmıyorum. Ancak tekrar söylüyorum şampiyonlar liginde forma giyme ihtimaliyle Brentford'un kiralama olasılığı Beşiktaş'ın ilgisi varsa gayet yüksek.
Kankam paran olsa ghezzal rosier alırsın, Galatasaray da şampiyonlar Ligi'nde oynuyorgrins garip adamlarsınız bunu diyorum sadece.

Olay Ghezzal ve Rosier'in bonservisini almak değil. Gedson'un gelme ihtimali olup olmaması. Şampiyonlar ligi faktörü %10-15 olan ihtimali %50-60 yapar. Talisca'yı alabilmeleri de zaten bu sayedeydi. Aynı durum Gedson için de geçerli. Emin ol eğer Beşiktaş istiyorsa Galatasaray yerine Beşiktaş'a kiralanır. Bu Beşiktaş'ın büyüklüğünden yada Galatasarayın küçüklüğünden ziyade cl faktöründen kaynaklı. Cenk Tosun'un da aynı şekilde PL yapmasında CL performansının büyük faydası var. Ben Beşiktaşlı değilim o yüzden olaya tarafsız bakabiliyorum, aynısını tavsiye ederim.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#15
May 29, 2021 - 10:45 PM hours
Alıntı yap Emayirhan
Bu Beşiktaş'ın neden Small klüp oldğunu anladım durup duruken böyle fenerbahçe ve galatasarayın rekabetine aralarını sokmaya ve kıskançlık naz yapma psikolojisi gösteriyor grins gerçektende siz Beşikraşlılar size gülüyorum Lan adam Zaten Uclydeyki sığır beyinli aklın mı kirada çok isterse benficada kalır adam Spursdada Ucldeydi yani konunun Uclyle alakası filan yok bunu kafana sok bi ara bende gelmesini istiyordum kendi takımımıza ama çok yüksek maliyetli ve gelirmi öyle birşeyde var Beşiktaş daha Ghezzale 3,5 milyon € veremiyor Gedsona 15-20 milyon € mu vericek gerçektende tinerci olduğunuzu biliyordumda bu kadarda deildi be ! Daha beşikraşın parası yok burda yok şunu alırız yok bunu galatasaray ve fenerbahçenin Bütcesi ve kasasındaki doluluk oranı sizin 2 katınız ayrıca şu Yok ucl var gelir muhabettinden bıktım usandım adam istese benficada kalır bu ucl mevzusu batıdan gelen futbolcular için geçerli avrupadan deil şu minik beyninize sokun ha alabilirsşniz o ayrı konu grins ama Ghezzale daha 5 milyon € ya cıkamıyorsunuz
ayn ucl muhabbetinden bıkmışsındır 12 yıldır duyuyorsunuz diye
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#16
May 29, 2021 - 11:18 PM hours
Alıntı yap MadescX
Alıntı yap LeMercant

Alıntı yap MadescX

Alıntı yap LeMercant

Alıntı yap kurugulhan

Alıntı yap LeMercant

Alıntı yap atiba

Alıntı yap kurugulhan

Alıntı yap LeMercant

Alıntı yap atiba

KGDLHDKDKGZJFZKGXKJVZKGXXKCN BİDE%70 ORAN VERMİŞ

gülünecek ne var ?

Adam benficanın oyuncusu Beşiktaş CL'de oynayacak 1 sene de Beşiktaş kiralar.

Yaş 13 filan herhalde senin.

Güldüğüne bakma aslında içten içe çıldırıyor. Gedsonla halilin bize transfer olma ihtimali bile tir tir titretiyor. grins
Halil için BENİM TAKIMIM 10 M istiyor isterse versin alsın Beşiktaş niye kudurayım Gedson Fernandes TR ye gelmesi bile şans harmanlandığı takımın baş rakibine söylenti açmışsın nası gülmiyim. Aynen kardeşim 13 yaşındayımgrins

İnan yazdıklarından hiçbir şey anlamıyorum sadece toton yanıyor diye yorumladım.Bu haber Abola gazetesinde çıktı biz ilgileniyorsak benfica bize kiralayacaktır satın almaktan bahsetmiyoruz.Talisca örneğini verdik 2 sene bizde oynadı 20 kağıda sattılar.CL faktörü vs. eğer gerçekten ilgileniyorsak kiralık alabiliriz keza halil dervişoğlunuda neyse boşver filtreden geçmiyor senin büyüyünce anlarsın diyeceğim ama beyin gelişimi olmuyor senin türevlerinde.
Aynen totom tutuşuyorgrins bide hakaret yiyorum dediklerimi anlamıyorsun sonra ben gerizekalı oluyorumgrins (BRENTFORD TARAFTARIYIM) ve objektif yorum yapıyorum bana gelmiş fanatiklik yapıyorsun Galatasaray a gelmesi bile zorken gelmiş Beşiktaş diyosungrins gülmem çok normal değil mi sencede bu fanatikliğe köşende ağlagrins

Saçma konuşuyorsun. Şampiyonlar ligi faktörü varken ve kendi takımında forma şansı bulması olanaksızken Beşiktaşa gelme olasılığı gsye geldiği zamanki olasılığının belki 5 katı. Ortada Talisca örneği de var. Gelir gelmez orası ayrı ama taraftar duygularıyla konuşmamak gerekiyor. Halil'e gelirsek de Brentford 10 m € istiyor olabilir CL'ye katılacak ve elinde Larin, Ersin ve Rıdvan gibi para eden oyuncular olmasına rağmen Beşiktaşın o kadar bonservis ödeyebileceğini sanmıyorum. Ancak tekrar söylüyorum şampiyonlar liginde forma giyme ihtimaliyle Brentford'un kiralama olasılığı Beşiktaş'ın ilgisi varsa gayet yüksek.
Kankam paran olsa ghezzal rosier alırsın, Galatasaray da şampiyonlar Ligi'nde oynuyorgrins garip adamlarsınız bunu diyorum sadece.

Olay Ghezzal ve Rosier'in bonservisini almak değil. Gedson'un gelme ihtimali olup olmaması. Şampiyonlar ligi faktörü %10-15 olan ihtimali %50-60 yapar. Talisca'yı alabilmeleri de zaten bu sayedeydi. Aynı durum Gedson için de geçerli. Emin ol eğer Beşiktaş istiyorsa Galatasaray yerine Beşiktaş'a kiralanır. Bu Beşiktaş'ın büyüklüğünden yada Galatasarayın küçüklüğünden ziyade cl faktöründen kaynaklı. Cenk Tosun'un da aynı şekilde PL yapmasında CL performansının büyük faydası var. Ben Beşiktaşlı değilim o yüzden olaya tarafsız bakabiliyorum, aynısını tavsiye ederim.
aynen kanka ben Gedson gelmez diyorum adam bana hakaret ediyor ve ben fanatik oluyorum Allah aşkına Gedson Beşiktaş a nası gidebilir bana bi hiza et imkansız ama anlamıyolar maalesef + olarak tuttuğum takımın Beşiktaş la bi rekabeti yok nası düşman olabilirim
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#17
May 30, 2021 - 12:10 AM hours
Büyüklügü sen kupa mı zannediyorsun 2006,2010da durdurdunuz 2011'de durduramadınız yetmedi 2014'de bu sefer komple katliam denediniz şimdide bu Ali Şansalan,Suat Arslanboğa,Cüneyt Çakır,Ümit Öztürkü saldınız üzerimize Doğruların çıkmak gibi kötü bir huyu vardır elbet çıkacak bu yapılan pislikler 2011de şikeyi itiraf eden biz deiliz yok Fenerbahçe Türkiye'nin Gelmiş geçmiş En BÜYÜK KLÜBÜDÜR.Bu Yok Uefa kupası yok şu zırzvatla olacak bir büyüklük deildir.15 veya 14 yıldır şampiyonluk şampiyonluk yaşamadıklığımız yok.KUDURMAYA DEVAM KEEE HADİ ZIRLA grins (1986'an beridir bu Korku imparatorluğu başladı bunuda yazıyım dedim )
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#18
May 30, 2021 - 1:09 AM hours
Alıntı yap Emayirhan
Büyüklügü sen kupa mı zannediyorsun 2006,2010da durdurdunuz 2011'de durduramadınız yetmedi 2014'de bu sefer komple katliam denediniz şimdide bu Ali Şansalan,Suat Arslanboğa,Cüneyt Çakır,Ümit Öztürkü saldınız üzerimize Doğruların çıkmak gibi kötü bir huyu vardır elbet çıkacak bu yapılan pislikler 2011de şikeyi itiraf eden biz deiliz yok Fenerbahçe Türkiye'nin Gelmiş geçmiş En BÜYÜK KLÜBÜDÜR.Bu Yok Uefa kupası yok şu zırzvatla olacak bir büyüklük deildir.15 veya 14 yıldır şampiyonluk şampiyonluk yaşamadıklığımız yok.KUDURMAYA DEVAM KEEE HADİ ZIRLA grins (1986'an beridir bu Korku imparatorluğu başladı bunuda yazıyım dedim )

Biri seni kazdırmış ahbap.. Hadi kanarya yuvana dön. Hiçbir takım üstünüze hakem falan salmadı. Hatta Galatasaray veya Beşiktaş’lı olsaydın net aynı hataların onlara da yapıldığını görürdün. Üslubuna dikkat et.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#19
May 30, 2021 - 1:17 AM hours
Umarim kiralama formülüyle takima katabiliriz oyunu iki yönüyle oynayabilen box to box özelliklere sahip ozellikle Beşiktaş Galatasaray maçında babele attigi pas mukemmeldi tam uyum surecini atlatirken sezonun bitmesi de Galatasaray adina üzücü oldu.Umarim Sergen Yalçın'ın elinde gorebiliriz.
G. Fernandes Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#20
May 30, 2021 - 12:18 PM hours
Galatasaray Yarın Gedsonu Duyurucak Gedson 1 Yıl Daha Galatasaray'da

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.