Gustavo Henrique
Date of Birth 24.03.1993
Age 31
Nat. Brazil  Brazil
Height 1,94m
Contract until Dec 31, 2025
Position Centre-Back
Foot right
Current club Sport Club Corinthians Paulista
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 261-
121-
4--
4--
3--
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 30, 2022
Share this rumour

Gustavo Henrique Fenerbahçe SK'a geliyor mu?

Jul 21, 2022 - 12:52 AM hours
As oyuncu olarak alınmamış, elde 3 tane as olmayan oyuncu var zaten defans olarak. Tisserand satılacak mi? Caulker ve Lemos satılacak ya da bir şekilde yollanacak biliyoruz. Serdar sakat. Szalai var elde bir tek?
Alıntı yap Elvisfb
Jj bunu neden ister diye dusunuyorum hava mücadelesi oranı %87 gibi muazzam ama ağır bir oyuncu arkaya atılacak topları anca osayi çıkmayacak o kazanmaya çalışacak
Önde baskı sonucu şişirilmiş topları toplamak istiyor olabilir ,duran toplarda gol katkısı sağlayabilecek biri ama kim in alternatifi mi hiç sanmıyorum

Şu hocalarımıza güvenelim artık, bundan önce Kim geldiğinde de eleştiri, Crespo geldiğinde de eleştiri ne bilim her gelen oyuncuya eleştiri bu eleştirileri sezon sonunda yapın, JJ de ise Hoca istiyor ki alıyor.. Bir bildiği vardır.
Alıntı yap Scout387
Alıntı yap Elvisfb

Jj bunu neden ister diye dusunuyorum hava mücadelesi oranı %87 gibi muazzam ama ağır bir oyuncu arkaya atılacak topları anca osayi çıkmayacak o kazanmaya çalışacak
Önde baskı sonucu şişirilmiş topları toplamak istiyor olabilir ,duran toplarda gol katkısı sağlayabilecek biri ama kim in alternatifi mi hiç sanmıyorum

Şu hocalarımıza güvenelim artık, bundan önce Kim geldiğinde de eleştiri, Crespo geldiğinde de eleştiri ne bilim her gelen oyuncuya eleştiri bu eleştirileri sezon sonunda yapın, JJ de ise Hoca istiyor ki alıyor.. Bir bildiği vardır.

Güvenmiyorum demiyorum ama bir futbolsever olarak sorguluyorum çünkü listedeki kaçıncı adam onu da bilmiyorum yönetim gidip 6.siradakini alıyorsa yönetime kızarım
Fenerbahçe sırf hocanın sistemine uyuyor diye vasat oyuncular alıyormuş gibi geliyor bana ama ligler başlayınca göreceğiz. Hayırlısı olsun.
Bu stoper hem çok vasat hemde 29 yaşında.. İkinci bir Lemos olmasından korkmuyor değilim..
Alıntı yap fORCA
Bu stoper hem çok vasat hemde 29 yaşında.. İkinci bir Lemos olmasından korkmuyor değilim..

Bence tam size göre futbolcu. Fenerbahçe'nin beklentilerini karşılar.
Fenerbahçe'nin bu seneki transfer dönemi çok yanlış yönetildi. En büyük sorun JJ biraz takıntılı. Arao bence zorlama bir transfer. Şimdi de Gustavo Henrique. Lincoln'u saymama sebebim oyuncunun 10 numaradan ziyade Zajc'ı satıp bağlantı oyuncusu olarak zaman zaman Zajc'ın yerine kullanacağına inanmam.
Kaleci içinse ilk hedef Berke'yi 2. kaleci olmaya ikna etmek olmalıydı. Stoper en güvenilen yerken şuanda soru işaretine dönüşmeye başladı. Szalai de ayrılırsa durum daha da karışacak. Şuan ilk tercih Okumu olmalı. Ayrılan oyuncunun "Kim" olduğu unutulmamalı. Yerine böyle idare eder transferi yapılmamalı. Zaten Fenerbahçe'nin kadro şişkinliğinin sebebi bu tarz transferler. Orta saha içinse İsmail Yüksek gibi bir şans elde ettin. Hem Türk hem de direkt ilk 11 oynatabileceğin bir seviyede. Orta saha transferi tamamlandığı için burayı geçiyorum(Crespo'nun ayrılması durumunda Mathias Normann müthiş bir dinamizm getirir.). Hücum hattı haricinde rotasyon seviyesinde transferler oldu genelde. Bu oyun planında İrafncan'ı kanat rotasyonundan çok 8 ve 10 numara rotasyonunda gördüğüm için Emre ve Bruma rotasyon oyuncusu olarak yanlış hamleler değil. King ve Pedro transferinden memnunum ama Rusya ve Ukrayna pazarından hücum hattına nasıl hiç takviye yapmadık anlamadım. Son olarak Manor Solomon da Fulham yolunda. Geriye Cordoba, Dovbyk ve Traore kaldı sadece. Umarım kalan süreçte daha doğru bir planlama izleriz.
This contribution was last edited by IskocBeyi on Jul 24, 2022 at 7:09 PM hours
Alıntı yap IskocBeyi
Fenerbahçe'nin bu seneki transfer dönemi çok yanlış yönetildi. En büyük sorun JJ biraz takıntılı. Arao bence zorlama bir transfer. Şimdi de Gustavo Henrique. Lincoln'u saymama sebebim oyuncunun 10 numaradan ziyade Zajc'ı satıp bağlantı oyuncusu olarak zaman zaman Zajc'ın yerine kullanacağına inanmam.
Kaleci içinse ilk hedef Berke'yi 2. kaleci olmaya ikna etmek olmalıydı. Stoper en güvenilen yerken şuanda soru işaretine dönüşmeye başladı. Szalai de ayrılırsa durum daha da karışacak. Şuan ilk tercih Okumu olmalı. Ayrılan oyuncunun "Kim" olduğu unutulmamalı. Yerine böyle idare eder transferi yapılmamalı. Zaten Fenerbahçe'nin kadro şişkinliğinin sebebi bu tarz transferler. Orta saha içinse İsmail Yüksek gibi bir şans elde ettin. Hem Türk hem de direkt ilk 11 oynatabileceğin bir seviyede. Orta saha transferi tamamlandığı için burayı geçiyorum(Crespo'nun ayrılması durumunda Mathias Normann müthiş bir dinamizm getirir.). Hücum hattı haricinde rotasyon seviyesinde transferler oldu genelde. Bu oyun planında İrafncan'ı kanat rotasyonundan çok 8 ve 10 numara rotasyonunda gördüğüm için Emre ve Bruma rotasyon oyuncusu olarak yanlış hamleler değil. King ve Pedro transferinden memnunum ama Rusya ve Ukrayna pazarından hücum hattına nasıl hiç takviye yapmadık anlamadım. Son olarak Manor Solomon da Fulham yolunda. Geriye Cordoba, Dovbyk ve Traore kaldı sadece. Umarım kalan süreçte daha doğru bir planlama izleriz.

Sitede analizci bir Fenerbahçeli olduğunu görmek beni sevindirdi. Allah sayınızı arttırsın. Son derece öz eleştirili ve gerçekçi yaklaşımların olduğunu söylemek isterim. Fenerbahçe'nin başarılı olması için böyle bilinçli taraftara ihtiyacı var.
Gustavo Henrique Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#19
Jul 24, 2022 - 10:13 PM hours
Fenerbahçe Gustavo Henrique`nin yanı sıra ;
Pascal Struijk- Leeds United
Marco Freidl- Werder Bremen
Marcos Senesi - Feyenoord
bu tarzlarda en az 1 tane sol ayaklı stoper alınması gerekiyor!!!
Gustavo Henrique Fenerbahçe SK'a geliyor mu? |#20
Jul 25, 2022 - 12:57 AM hours
Bu transfer hala kesinleşmedi mi?
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.