Halil Dervişoğlu
Date of Birth 08.12.1999
Age 24
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,83m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Hatayspor
Interested club Trabzonspor

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2941
23-1
42-
22-
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jun 11, 2021
Share this rumour

H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu?

May 28, 2021 - 9:48 AM hours
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hemşerisi olan Halil Dervişoğlu’nun babası Muzaffer ile bir araya geldi… “iki sene önce olmadı. Ama bu kez Halil’i bırakmayacağım” dedi. Trabzonlu olan ve Trabzonspor taraftarı olan Halin’in babası Muzaffer Dervişoğlu ise “biliyorsun başkan bizim çocukta Trabzonlu. Ancak Fatih hocası kendisine kucak açtı. Önce Galatasaray. Eğer olmazsa seve seve Trabzonspor Biz Trabzonluyuz” dedi.

Başkan Ağaoğlu ise transfer sorumlusu Ertuğrul Doğan’dan, Halil’in bonservisini elinde bulunduran Brentford ile temas kurmasını istedi.
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#1
May 28, 2021 - 10:57 AM hours
ara transfer doneminde isteniyodu hatta halil trabzonlu oldugunu soyleyip gelmek istedigini demis ama yonetim ilgilenmemis bile suan klubu bonservisini yuksek istiyor bence bu transfer gerceklesmez gibi geliyor
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#2
May 28, 2021 - 11:57 AM hours
Trabzonspor ilgileniyordur da Beşiktaş ve Galatasaray da ilgileniyor şampiyonlar ligi faktörü varken neden konferans liginde oynasın.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#3
May 28, 2021 - 12:26 PM hours
Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligine gideceği kesin mi? Hayır.

Bir konuda haklısın.Şampiyonlar Ligi varken neden Konferans Liginde oynasın? Halil'in memleketi Trabzon
ve Trabzonsporlu.Fatih Terim kalırsa belki bir sene daha kalır kiralık olarak.Ama Brentford 8 milyon euro istiyor ve bu parayı hiç bir Türk kulübü bu dönemde veremez.Halil'in babasıda Galatasarayda kalamazsak %100 Trabzonspor'a gideriz dedi.Trabzonspor Halili daha da parlatıp transferinden pay alabilir.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu hemşerisi olan Halil Dervişoğlu’nun babası Muzaffer ile bir araya geldi… “iki sene önce olmadı. Ama bu kez Halil’i bırakmayacağım” dedi. Trabzonlu olan ve Trabzonspor taraftarı olan Halin’in babası Muzaffer Dervişoğlu ise “biliyorsun başkan bizim çocukta Trabzonlu. Ancak Fatih hocası kendisine kucak açtı. Önce Galatasaray. Eğer olmazsa seve seve Trabzonspor Biz Trabzonluyuz” dedi.
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#4
May 28, 2021 - 10:49 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Trabzonspor ilgileniyordur da Beşiktaş ve Galatasaray da ilgileniyor şampiyonlar ligi faktörü varken neden konferans liginde oynasın.
adam biliyor çünkü ilk 11 de yer alamayacağını gs de BJK ve ts belki alır
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#5
May 28, 2021 - 11:23 PM hours
Alıntı yap Okudu

Senin maçları izlemediğin çok net belli. Adam zaten Galatasaray’da son maçlarında bolca zaman aldı ve performansından dolayı alınmak istendi. Yoksa neden alınsın ki zaten? BJK’yi bilemiyorum fakat Galatasaray’da bu performanstan sonra forma şansını çok fazla bulur.
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#6
May 28, 2021 - 11:51 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Alıntı yap biokickerzz

Alıntı yap Okudu

Senin maçları izlemediğin çok net belli. Adam zaten Galatasaray’da son maçlarında bolca zaman aldı ve performansından dolayı alınmak istendi. Yoksa neden alınsın ki zaten? BJK’yi bilemiyorum fakat Galatasaray’da bu performanstan sonra forma şansını çok fazla bulur.

Arkadasin baska söylentilerdeki yorumlarina bakarsan burada fikrini verip tartismak degil kavga etmek icin bulundugunu anlarsin.

Ben mi öleyim anlamadım Weinend

•     •     •

H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#7
May 28, 2021 - 11:54 PM hours
Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap biokickerzz

Alıntı yap Okudu

Arkadasin baska söylentilerdeki yorumlarina bakarsan burada fikrini verip tartismak degil kavga etmek icin bulundugunu anlarsin.

Sen degil Okudu isimli arkadas senin bir sorun yaptigini hic hatirlamiyorum.

İkimizde de sorun yok. Sadece Okudu isimli arkadaş gerçekten bir olay çıkartmak İçin yazmış.
This contribution was last edited by biokickerzz on May 28, 2021 at 11:55 PM hours
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#8
May 28, 2021 - 11:54 PM hours
Alıntı yap biokickerzz
Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap soulxyz

Alıntı yap biokickerzz

Alıntı yap Okudu

Sen degil Okudu isimli arkadas senin bir sorun yaptigini hic hatirlamiyorum.

İkimizde de sorun yok. Sadece Okudu isimli arkadaş gerçekten bir olay çıkartmak İçin yazmış.

Tamamdır anladım şimdi içim rahatladı daumen-hoch

•     •     •

H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#9
May 30, 2021 - 11:08 PM hours
Ahmet ağaoğlu ilk başa geldiği zaman halil transferini 750 bin € bitiriyordu basına sızdığı için brentford 1.5 milyon € istedi o zaman olmadı şimdi halili almak isteyen en az 5 milyon € vermek zorunda fakat brentford premier lige çıktı ve çok formda forveti var bu yüzden halil ancak kiralık olarak gelir türkiyeye trabzonla adı geçmesi normal galatasarayda uyum sağladı gibi ordada kalıp kendini geliştirebilir gönlümden geçen premier ligde oynaması
H. Dervisoglu Trabzonspor'a geliyor mu? |#10
May 31, 2021 - 2:03 AM hours
Milli maçlar tamamlanmadan hiçbir milli oyuncunun transfer olacağını sanmıyorum. İyi oynarsa kendini avrupa orta sıra takımlarına rahat atar.
Ama Trabzonspor noktasında emin değilim.

•     •     •

TRANSFERMARKT YOUTUBE SAYFASI AÇILDI

link: https://www.youtube.com/channel/UCoq_gVLPIVUMmEDKN7qL23A

"You miss 100% of the shots you don't take."

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.