Hakim Ziyech
Date of Birth 19.03.1993
Age 31
Nat. Morocco  Morocco
Height 1,80m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Right Winger
Foot left
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2384
1863
521
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 20, 2023
Share this rumour

Hakim Ziyech Galatasaray SK U19'a geliyor mu?

Aug 15, 2023 - 7:50 PM hours
Hakim Ziyech Galatasaray SK U19'a geliyor mu? |#21
Aug 16, 2023 - 12:54 PM hours
Al Nassr Hakim Ziyech'ten Madrid'e giderek kulüp doktoru tarafından kontrolden geçmesini istemişti. Ancak futbolcu bunu reddederek ülkesi Fas'ta sağlık kontrolünden geçmek istedi. Karşılıklı restleşme sonucu Ziyech'in Al Nassr'a transferi iptal olmuştu.

Oyuncunun sağlık durumunda anlaşılan olumsuzluk yok sadece restleşme sağlık kontrolleride olumlu çıkar inşaAllah

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Alıntı yap TransferErcibi
Yağız Şampuancıoğlu abim anlaşma sağlandı yazmış oyuncu on numara oynayacak bizde sağ kanat için de ara sıra rotasyon olabilir denmiş ilk çıkan raporda.

Şuan için kiralık + opsiyon düşünüyorlar yıllık maaşının büyük kısmını Chelsea ödeyecek Galatasaray 750 bin euro gibi bir rakam açıklarsa şaşırmayın daumen-hoch

Kiralama bedeli yok maaşı da 750 bin euro değil 1 milyon euroymuş. Çöp sakat vs. ise en kötü 1 milyon kaybederiz ama oyuncunun kalitesi belli bi form tutarsa işte o zaman 1 milyona mis gibi oyuncu çekmiş oluruz.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Umarım panik transferi değildir iyi bir sağlık testinden geçirmek lazım yoksa ligin üstünde bir oyuncu. Torreira'nın yanına da yıldız birini çektik mi öp başına koy son yılların en iyi orta sahası olur.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Alıntı yap H4k4nn
Yıllık 5 milyon sterlin üzerinde kazanan adamı rotasyon adamı olarak Türkiye'ye getiremezsin.

Galatasaray'ın 10 numara hususunda net isimlere ihtiyacı var.

Harika bir yorum tam isabet
Sağlık kontrolünden geçebileceği tek ülkeye gelmiş.
Büyük isim ama bitik; Son dünya kupasında gördük. Türk kulüplerine önerilmiş ama biz alıyoruz

Bir de adı sakata çıkmış birini nasıl satacağız merak konusu
[quote=Alıntı yapspan/span

Oyuncu bitik değil son dünya kupasında yaptıkları ortada. Form tutması belki biraz zaman alır. Dengeli bir şekilde süre verilirse sakatlık yaşamadan kadroya monte edilebilir. Oyuncunun kalitesi tartışılmaz. Düşüşte gelen icardi neler yaptı gördük. Ziyech de formunu bulursa taraftarla bütünleşip aidiyet yaşarsa çok katkı verir.
Alıntı yap Jincxed
Büyük isim ama bitik; Son dünya kupasında gördük. Türk kulüplerine önerilmiş ama biz alıyoruz

Eğer söylenilen rakamlar doğruysa galatasaray alınabilecek en iyi riski almış. Geçen sene burada icardiye, zanioloya da beler söylendiğini biliyoruz. Evet Ziyech eski formunda değil fakat hala iyi bir oyuncu bence. Kaldı ki zaten yıldızlara ödenen maliyetlerle gelmiyor çok ucuza geliyor eğer rakamlar doğruysa. Ortada bir risk var mı var ama bence alınabilecek bir risk.

•     •     •

Edin Dzekooooooooo
Alıntı yap OkLetsGo
Alıntı yap ScoutDegilim

Alıntı yap Jincxed

Eğer söylenilen rakamlar doğruysa galatasaray alınabilecek en iyi riski almış. Geçen sene burada icardiye, zanioloya da beler söylendiğini biliyoruz. Evet Ziyech eski formunda değil fakat hala iyi bir oyuncu bence. Kaldı ki zaten yıldızlara ödenen maliyetlerle gelmiyor çok ucuza geliyor eğer rakamlar doğruysa. Ortada bir risk var mı var ama bence alınabilecek bir risk.

daumen-hoch Tebrik ediyorum kardeşim seni, formun böyle objektif yorumculara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Sanırım fenerlisin ama yaptığın yorumdan düzgün bir taraftar olduğun ortada. Bazısı gibi transferleri kötüleme huyu olan insanları sevmiyorum. Burada çoğu insanlar kendini yönetici zannediyor ya da onların yaptığı işi kolay zannediyor. Sadece Ziyech örneği değil dediğin gibi başka takımların transferleri için de aynı şekilde şöyle kötü böyle bitmiş diyerek taraftarları oyuncuya küstürmeye gerek yok. Zaten takımlarımızda en donanımlı doktorlar sağlıkçılar mevcut, en ufak sıkıntı olsa zaten vazgeçiliyor. Örnek bjk'nin lyanco transferi. Daha öncesinde de buna benzer durumlar yaşandı. Sonuçta spor bu sakatlıklar tabiki olacaktır, burda araştırılması gereken ne kadar ağır olduğu ya da futbolcuyu ne kadar etkilediği önemli olması. Bunlar üzerine de bizlerden daha bilgili adamlarla çalışıyorlar. Ziyech i severim chelsea ye gitmesi çok yanlış bir tercihti bana göre. Zaten chelsea performans olarak son 5-6 senedir pek düzgün işler yapabilmiş bir takım değil ki Ziyech'ten gol ya da asist istatistiği beklenilsin. Ligimizin üzerinde bir oyuncu kime gelirse gelsin ben hala iş yapacağına inanıyorum. Ajax'taki performansının yarısıyla bile geldiği takımı şampiyonluk potasına sokabilecek bir isim. İnşallah sakatlık problemi yoktur ve verdiğimiz paralar boşa gitmez.

Teşekkür ederim evet fenerbahçeliyim fakat herşeyden önce futbolu seviyorum. Kaliteli futbol kaliteli futbolcularla oynanıyor. Bu yüzden hangi takım getirirse getirsin iyi bir oyuncu getirdiği zaman heyecanlanıyorum. Rekabet artığı zaman, lig kalitesi arttığı zaman bundan zevk duyuyorum.

•     •     •

Edin Dzekooooooooo
Şu Ligin Seyir zevki artırmak istiyorsak bu tarz oyunculara ihtiyaç var.

Alıntı yap ScoutDegilim
Alıntı yap OkLetsGo

Alıntı yap ScoutDegilim

Alıntı yap Jincxed

daumen-hoch Tebrik ediyorum kardeşim seni, formun böyle objektif yorumculara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Sanırım fenerlisin ama yaptığın yorumdan düzgün bir taraftar olduğun ortada. Bazısı gibi transferleri kötüleme huyu olan insanları sevmiyorum. Burada çoğu insanlar kendini yönetici zannediyor ya da onların yaptığı işi kolay zannediyor. Sadece Ziyech örneği değil dediğin gibi başka takımların transferleri için de aynı şekilde şöyle kötü böyle bitmiş diyerek taraftarları oyuncuya küstürmeye gerek yok. Zaten takımlarımızda en donanımlı doktorlar sağlıkçılar mevcut, en ufak sıkıntı olsa zaten vazgeçiliyor. Örnek bjk'nin lyanco transferi. Daha öncesinde de buna benzer durumlar yaşandı. Sonuçta spor bu sakatlıklar tabiki olacaktır, burda araştırılması gereken ne kadar ağır olduğu ya da futbolcuyu ne kadar etkilediği önemli olması. Bunlar üzerine de bizlerden daha bilgili adamlarla çalışıyorlar. Ziyech i severim chelsea ye gitmesi çok yanlış bir tercihti bana göre. Zaten chelsea performans olarak son 5-6 senedir pek düzgün işler yapabilmiş bir takım değil ki Ziyech'ten gol ya da asist istatistiği beklenilsin. Ligimizin üzerinde bir oyuncu kime gelirse gelsin ben hala iş yapacağına inanıyorum. Ajax'taki performansının yarısıyla bile geldiği takımı şampiyonluk potasına sokabilecek bir isim. İnşallah sakatlık problemi yoktur ve verdiğimiz paralar boşa gitmez.

Teşekkür ederim evet fenerbahçeliyim fakat herşeyden önce futbolu seviyorum. Kaliteli futbol kaliteli futbolcularla oynanıyor. Bu yüzden hangi takım getirirse getirsin iyi bir oyuncu getirdiği zaman heyecanlanıyorum. Rekabet artığı zaman, lig kalitesi arttığı zaman bundan zevk duyuyorum.

•     •     •

"sizi buraya getiren yeteneğiniz burada tutacak olan ise karakterinizdir"
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.