İrfan Can Kahveci
Date of Birth 15.07.1995
Age 28
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,76m
Contract until Jun 30, 2025
Position Right Winger
Foot left
Current club Fenerbahce
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 461812
31129
821
642
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jan 31, 2021
Share this rumour

I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu?

Jan 9, 2021 - 11:36 PM hours
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#91
Jan 30, 2021 - 5:37 PM hours
Alıntı yap Mustafa_GS32GS
Alıntı yap Galatasaraylee

Alıntı yap Erlenmayer

Alıntı yap Galatasaraylee

Alıntı yap machi414

galatasarayli mi :d? sadece arkadaslari var diye gsyi istiyordu.ta ki emre abisi onu arayana kadar

sonuç marsilya ya gidiyor

İRFANCAN KAHVECİ HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR GALATASARAY LİSESİNDEN BİLGİMİZ SICACIK YENİ GELDİ

Ciddimisin?

Galatasaray üyesi açıklama yaptı bir youtube kanalına resmi bir açıklama yok bugün kap gelir dedi ama ne kadar doğru beklemek lazım

Hadi Bakalım İnşAllah

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#92
Jan 30, 2021 - 5:58 PM hours
Fenerbahçe'ye gitme olasılığı daha yüksek, FB'nin teklifi daha iyi. Ayrıca oyuncunun ağzından ben şu takıma gitmek istiyorum, ben şu takımlıyım gibi bir açıklama gelmedi. Kimse bu detaya dikkat etmiyor, Fatih Terim'in lafıyla hareket etmeyin GS'lılar.

•     •     •

You'll Never Walk Alone!
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#93
Jan 30, 2021 - 10:08 PM hours
Ben bu klüpleri anlamıyorum şu paralar onyekurulara osayi samuellere attilla gibi genç oyunculara anca verilir şu irfana nasıl 14 değer veriliyor ve klüpler sıraya giriyor amaç ne ??

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#94
Jan 30, 2021 - 10:22 PM hours
Alıntı yap InMyVeins
Fenerbahçe'ye gitme olasılığı daha yüksek, FB'nin teklifi daha iyi. Ayrıca oyuncunun ağzından ben şu takıma gitmek istiyorum, ben şu takımlıyım gibi bir açıklama gelmedi. Kimse bu detaya dikkat etmiyor, Fatih Terim'in lafıyla hareket etmeyin GS'lılar.

Burada transferi tartışan insanların arasında laf yetiştirme. Git kendi taraftarın olduğun kulübün sayfasında yap yorumunu insanlar istediklerine inanır veya inanmaz holiganlığın ve laf yetiştirmenin yeri burası değil !
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#95
Jan 30, 2021 - 10:31 PM hours
Alıntı yap DuzcelyFB81
Ben bu klüpleri anlamıyorum şu paralar onyekurulara osayi samuellere attilla gibi genç oyunculara anca verilir şu irfana nasıl 14 değer veriliyor ve klüpler sıraya giriyor amaç ne ??
Genç oyuncular dediklerin 23 İrfan 25 yaşında sanki 18-19 yaşında adam alıyorsunuz 17 Yaşındaki Wonderkidini tutamıyorsun takımda daha
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#96
Jan 31, 2021 - 12:04 AM hours
irfan galatasaraya gelirse sağ içte ters ayakta şutör ortasaha rolünde oynar yanına haraketli oyuncu emre kılınç olur tabi 0-0da set oyunu için belhanda irfan sol kanatta arda ile müthiş bi topa sahip olma oyunu gerçekleştirilebilir bu ortasaha %70 topa sahip olur her maç irfan kahveci transferi en çok galatasaraya lazım.
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#97
Jan 31, 2021 - 2:46 AM hours
Alıntı yap l415l
Alıntı yap InMyVeins

Burada transferi tartışan insanların arasında laf yetiştirme. Git kendi taraftarın olduğun kulübün sayfasında yap yorumunu insanlar istediklerine inanır veya inanmaz holiganlığın ve laf yetiştirmenin yeri burası değil !

Ne anlatıyorsun hocam sen? Kime giderse gitsin İrfan babamın oğlu değil bende Tr'de takım tutmayan tarafsız biriyim, ne holiganım ne de senin gibi boş beleş fanatik. Neye inanmak istersen inan bundan banane, çirkefliğin lüzumu yok.

•     •     •

You'll Never Walk Alone!
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#98
Jan 31, 2021 - 9:34 AM hours
Transfer gündeminin 1 numaralı ismi olan İrfan Can Kahveci'nin adresi Galatasaray oluyor. Sarı-kırmızılılar, Başakşehir'le 6 milyon Euro bonservis, sonraki satışın karından pay ve 2 oyuncu formülü üzerinde anlaşmaya vardı.

Habertürk Spor'dan Erhan Kaan Adıgüzel'in haberine göre; bir süredir Başakşehir’le görüşme halinde olan Sarı-Kırmızılılar, İrfan Can için 6 milyon Euro’nun yanı sıra sonraki satıştan yüzde 50 kar payı ve 4 milyon Euro’ya aldığı Emre Akbaba’yı takasta önerdi.

Ancak Galatasaray’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Emre Akbaba’yı takasta kabul etmeyen Başakşehir yönetiminin, 6 milyon Euro artı satıştan kar payı ile Emre Kılınç ve Martin Linnes’i istediği öğrenildi.

Fenerbahçe’nin de kadrosuna katmak için çaba harcadığı İrfan Can transferinde geri adım atmak istemeyen Cengiz yönetiminin, bu teklife onay vermeyi düşündükleri ifade edildi.

BU TRANSFERİ GALATASARAY İÇİN ÇOK İSTERİM
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#99
Jan 31, 2021 - 9:43 AM hours
Alıntı yap InMyVeins

Alıntı yap l415l

Alıntı yap InMyVeins

Ne anlatıyorsun hocam sen? Kime giderse gitsin İrfan babamın oğlu değil bende Tr'de takım tutmayan tarafsız biriyim, ne holiganım ne de senin gibi boş beleş fanatik. Neye inanmak istersen inan bundan banane, çirkefliğin lüzumu yok.

Türk bir takım tutmasaydın burada işin olmazdı diye düşünüyorum Ha Liverpool'u tutuyorsan git İngiliz PDA'sına boşu boşuna insanları kızdırma Oğuzhan Eren
This contribution was last edited by bertinese1 on Jan 31, 2021 at 9:44 AM hours
I. Kahveci Galatasaray SK'a geliyor mu? |#100
Jan 31, 2021 - 9:59 AM hours
İrfan Can Kahveci, Galatasaray ile anlaştı. Son teklif;

6 milyon Euro
Sonraki satıştan %50 kâr payı
Martin Linnes ve Emre Kılınç

@HTSpor

•     •     •

Ateş ateşi söndürür, çivi çiviyi söker; haklar haklarla çiğnenir, kuvvet kuvvetle çöker. (Aufidius)
Twitter @FUTB10L
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.