İrfan Can Kahveci
Date of Birth 15.07.1995
Age 28
Nat. Türkiye  Türkiye
Height 1,76m
Contract until Jun 30, 2025
Position Right Winger
Foot left
Current club Fenerbahce
Interested club Newcastle United

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 461812
31129
821
642
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 30, 2021
Share this rumour
I. Kahveci: Newcastle United ilgileniyor |#1
Jul 17, 2021 - 1:56 PM hours
Alıntı yap soulxyz
Alıntı yap CellatFaruk

Alıntı yap soulxyz

Ozan'in Euro performansindan sonra tam tersine almadiklari icin sevindiklerini düsünüyorum. Okay Yokuslu bile West Brom performansi ile bircok Premier Lig kulübünün gözüne girdigi söyleniyordu simdi haberlere göre birtek Championship'den West Brom kiralama teklifi yapmis hepsi Euro performanslari yüzünden. Irfan transferi 11 Milyon Euro'ya gerceklestigi söylendigi ve Basaksehir birsonraki satisdan %20 pay hakkina sahip oldugu icin kar etmek icin en az 14 Milyon Euro'ya satmalari gerekir. 14 Milyon Euro'ya satilsa bile sadece 200 Bin Euro kar ediliyor. Irfan icin bu sezonun 2. yarisi üst adale sakatligi gecirdigi, oynadigi maclarin sadece yarisinda ilk 11 basladigi icin ve Türkiye'nin Euro performansi sonrasi 14 Milyon gibi bir miktardan fazla teklif gelecegini düsünmüyorum. Arsenal'in bonservis beklentisi 20-25 Milyon Pound arasi. Orta Saha olarak Anderlecht'den Albert Sambi Lokonga 17.5 Milyon ve bonuslar ile transfer edilecek sadece aciklanmasi gerekiyor Joe Willock'da kendisi Newcastle'da daha fazla süre bulabilecegini düsündügü icin takimdan ayrilmaya sicak bakiyormus. Bana göre Newcastle United'in parasi var ise Irfan'a 15 Milyon gibi bir miktar vermek yerine 21 yasinda gecen sezon takimin küme düsmeme mücadelesinde en büyük katkida bulunmus Ingiliz oyuncuyu alirlar.
11 Milyon'a satılırsa 4 Milyon € kar oluyor bundan da haberin var mı bu fiyatların üstüne satılır ama şöyle bi madde var 11 Mn üstüne satılırsa %20 Pay maddesi devreye giriyor bu transfer Willock'un Arsenal cephesine bağlı eğer olmazsa basarlar parayı alırlar irfanı.

Ben bonservis miktarini söylentilere ve Aziz Yildirim'in henüz yalanlanmamis olan söylentisine dayanarak 11 Milyon Euro olarak yazdim.

Kapa zaten miktar bildirilmiş ekstra yalanlama neden yapılsın?
I. Kahveci: Newcastle United ilgileniyor |#2
Aug 14, 2021 - 11:39 AM hours
Bu söylenti kapatılabilir Newcastle Willock'u aldı ve bu transfer yattı diyebiliriz.Başka isteyenleri varmı bilmiyorum ama Pelkas'ın gideceğini düşünürsek banko oynar ilk 11 artık.
I. Kahveci: Newcastle United ilgileniyor |#3
Aug 22, 2021 - 11:27 AM hours
Ozanın gitmesiyle irfanın kalması kesinleşti.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.