James Rodríguez
Date of Birth 12.07.1991
Age 32
Nat. Colombia  Colombia
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2025
Position Attacking Midfield
Foot left
Current club São Paulo Futebol Clube
Interested club Basaksehir FK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 811
311
2--
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 8, 2021
Share this rumour

J. Rodríguez İstanbul Başakşehir FK'a geliyor mu?

Sep 5, 2021 - 12:27 AM hours
ÖZEL | Başakşehir, James Rodriguez için resmi teklif yaptı.
Transfer sezonu basinda asla ihtimal vermedigim durum lakin suan avrupanin buyuk bolumunde transfer sezonu bitti James takimda dusunulmuyor.

•     •     •

Ateş ateşi söndürür, çivi çiviyi söker; haklar haklarla çiğnenir, kuvvet kuvvetle çöker. (Aufidius)
Twitter @FUTB10L
Alıntı yap MoonlanD
Kaynak: twitter.com
ÖZEL | Başakşehir, James Rodriguez için resmi teklif yaptı.
Transfer sezonu basinda asla ihtimal vermedigim durum lakin suan avrupanin buyuk bolumunde transfer sezonu bitti James takimda dusunulmuyor.

Oynayıp daha iyi liglere gitmek isteyecektir.Zaten gitmezse kendisinin sonu Latin Amerika olacaktır.
Beşiktaş olsa belki ama başakşehir için bu tarz bir söylentiyi açmak bence yanlış olmuş.
Eğer ayrılmak istiyorsa bir rusya ligi var bi türkiye ligi var imkansız değil ama çok zor

%13
Bir deli kuyuya taş atıyor diğerleri de o taşı almak için kuyuya atlıyor james Geçen sene Galatasaray'ın teklifini red etti şimdi niye başakşehir'e gelsin diyelim ki ayrılmak istiyor Fenerbahçe Galatasaray başta olmak üzere Trabzonspor ve Beşiktaş da talip olur yine Başakşehire gitmez.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
herkes herkese teklif yapabilir çokta şeetmemek lazım yani Zwinkernd
Galiba gündem olmak için yıldız oyuncuları rast gele Türk takımına veriyorlar. Başka açıklaması yok şu söylentinin. Avrupa'nın 5 büyük liginden çoğu takımın isteyeceği oyuncu neden Türkiye'ye gelsin? Hadi gelse bile Başakşehir'i ne yapacak?
Pjanic ligimize geldiyse Rodriguez'de gelir benim imkan veriyorum ama geleceği takım Başakşehir olur mu onu bilemedim.
Alıntı yap soulxyz
Aslinda benim bildigime göre Everton James ile devam etmek istiyor ama kendisi Premier Lig'in sahip oldugu oyun tarzini begenmedigi icin Premier Lig'den ayrilmak istiyor.

Basaksehir'e gelse Sampiyonluga oynamak yerine sadece küme düsme hattindan kurtarir. Basaksehir'in haline bakarsak James'e degil Allah'a ihtiyaclari var.

Bu konuda çok haklısınız. Bence James tam Galatasaraylık bir transfer olur ama medyada Galatasaray ismi geçmemesi ilginç. Galatasaray zamanında nasıl Sneijder, Drogba falan aldıysa Rodriguez gibi bir yıldızı da öyle alır.
Başakşehir oyuncuyu ikna edememiş.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.