Joel Matip
Date of Birth 08.08.1991
Age 32
Nat. Cameroon  Cameroon
Height 1,95m
Contract until Jun 30, 2024
Position Centre-Back
Foot right
Current club Liverpool FC
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 14--
10--
3--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 9, 2023
Share this rumour

Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu?

Aug 20, 2023 - 3:38 PM hours
PREMİER LİG'İN YILDIZ İSMİ GELİYOR!

Galatasaray rotasını Liverpool'un başarılı stoperi Joel Matip'e çevirdi. Kamerun Milli Takımı'nın da önde gelen isimlerinden biri olan deneyimli stoper, Galatasaray formasını giymeye sıcak bakıyor.
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#1
Aug 20, 2023 - 3:42 PM hours
Alıntı yap psmdmmm
PREMİER LİG'İN YILDIZ İSMİ GELİYOR!

Galatasaray rotasını Liverpool'un başarılı stoperi Joel Matip'e çevirdi. Kamerun Milli Takımı'nın da önde gelen isimlerinden biri olan deneyimli stoper, Galatasaray formasını giymeye sıcak bakıyor.

Kaynak takvim se yalan
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#2
Aug 20, 2023 - 4:07 PM hours
ayn çok başarılı o yüzden galatasaraya geliyoBrüllend
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#3
Aug 20, 2023 - 4:52 PM hours
Oyuncu Galatasaray'ın listesinde yer almıyor. Menajeri kulüp arıyor ve oyuncusunu Galatasaray'a satmaya çalışıyor.
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#4
Aug 20, 2023 - 5:09 PM hours
Stoper listemizde üst sıralar da Ramos var o da maddi olarak çok zor Ramos dışında;

Lindelöf
Stefan Savic
Danilo

Gibi isimler bulunuyor kalite artıracak güzel isimler Matip bu isimler arasında yok diye biliyorum varsa da listede çok aşağı sırada.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#5
Aug 20, 2023 - 5:17 PM hours
Yıllar öncede bı ilgi vardı gelirse mutlu olacağımiz bir transfer tecrübesi çok şey katacaktır genç stoperlerimize ama ramosu isterdim yinede
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#6
Aug 20, 2023 - 5:49 PM hours
Lindelöf,Savic,Danilo geniş listede bile yer almıyor. Galatasaray stoper takviyesi düşünmüyordu ama stoper olarak transfer edilen kaan ayhan'ın ön libero daki gösterdiği iyi performanslar yönetim ve hoca tarafından stoper için takviye yapma gerektiğine karar verildi. Ramos transferi için molde elemlerinden geçmemiz gerekiyor çünkü şampiyonlar ligi katılım garantisi istiyor. Galatasaray stoper ve 8 numara için 1. sınıf futbolcular ile görüşüyor. Eğer fırsat olursa da genç 1. sınıf oyuncu olma potansiyelindeki futbolcuları da kadrosuna katacak. 28 yaş üzerinde olup 2. ve 3. sınıf hiçbir oyuncu Galatasaray'ın geniş listesinde bile yer almıyor. Bunu söyleyen ya yalan söylüyordur ya da yalan söyleyen birinden bilgi alıyordur.
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#7
Aug 20, 2023 - 5:55 PM hours
Alıntı yap mertensagabey
Lindelöf,Savic,Danilo geniş listede bile yer almıyor. Galatasaray stoper takviyesi düşünmüyordu ama stoper olarak transfer edilen kaan ayhan'ın ön libero daki gösterdiği iyi performanslar yönetim ve hoca tarafından stoper için takviye yapma gerektiğine karar verildi. Ramos transferi için molde elemlerinden geçmemiz gerekiyor çünkü şampiyonlar ligi katılım garantisi istiyor. Galatasaray stoper ve 8 numara için 1. sınıf futbolcular ile görüşüyor. Eğer fırsat olursa da genç 1. sınıf oyuncu olma potansiyelindeki futbolcuları da kadrosuna katacak. 28 yaş üzerinde olup 2. ve 3. sınıf hiçbir oyuncu Galatasaray'ın geniş listesinde bile yer almıyor. Bunu söyleyen ya yalan söylüyordur ya da yalan söyleyen birinden bilgi alıyordur.

Yalan söylüyorum knk daumen-hoch

•     •     •

Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#8
Aug 20, 2023 - 6:18 PM hours
Çok iyi kaliteli isim ama klopp bu sene kadro derinliği istiyo herşey kloppun düşüncesine bağlı ama GS için bence daha çabuk hızlı bir stoper lazım diye düşünüyorum

•     •     •

Football is life
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#9
Aug 21, 2023 - 3:48 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Stoper listemizde üst sıralar da Ramos var o da maddi olarak çok zor Ramos dışında;

Lindelöf
Stefan Savic
Danilo

Gibi isimler bulunuyor kalite artıracak güzel isimler Matip bu isimler arasında yok diye biliyorum varsa da listede çok aşağı sırada.

Bana göre matip ile stefan savic arasında öyle büyük bi fark yok. O yüzden bence o kadar altta değildir.
Joel Matip Galatasaray'a geliyor mu? |#10
Aug 21, 2023 - 5:47 PM hours
Alıntı yap metoab
Alıntı yap TransferErcibi

Lindelöf
Stefan Savic
Danilo

Bana göre matip ile stefan savic arasında öyle büyük bi fark yok. O yüzden bence o kadar altta değildir.

Beni edindiğim bilgi de Matip için şuan bir girişim yok

•     •     •

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.