Joshua King
Date of Birth 15.01.1992
Age 32
Nat. Norway  Norway
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2024
Position Left Winger
Foot right
Current club Fenerbahce
Interested club Sheffield United

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2444
1312
512
42-
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 2, 2023
Share this rumour

Joshua King Sheffield United'a geliyor mu?

Aug 19, 2023 - 2:35 PM hours
Türk gazeteci Ekrem Konur'a göre Blades, Fenerbahçe'den Joshua King ile ilgileniyor. 31 yaşındaki deneyimli bir Norveçli uluslararası oyuncu, Norveç adına üçte bir gol attı ve Bournemouth, Everton ve Watford için oynadığı Premier Lig deneyimiyle övünüyor.

Profili United'ın bu yazki transfer planına uymasa da menajer Paul Heckinbottom geçtiğimiz günlerde daha fazla deneyim ve ateş gücüne ihtiyaç duyduğu için forvet arayışından uzaklaşmak istediğini açıkladı. King kesinlikle bu amaca uyuyor ve United'ın Türkiye Süper Lig tarafıyla iyi bir ilişkisi var.
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#1
Aug 19, 2023 - 3:45 PM hours
1 Eylül'de transfer dönemi kapanıyor İngiltere de seri bir şekilde takımdaki gidecekleri pazarlaması lazım yonetimin
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#2
Aug 19, 2023 - 4:59 PM hours
Alıntı yap Pes2013
1 Eylül'de transfer dönemi kapanıyor İngiltere de seri bir şekilde takımdaki gidecekleri pazarlaması lazım yonetimin

Oyuncu satilmayip açığı kapatmak lazım olsaydı acun el atardi başka türlü gideceğini düşünmüyorum
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#3
Aug 20, 2023 - 12:23 AM hours
Alıntı yap profesor38
Alıntı yap Pes2013

Oyuncu satilmayip açığı kapatmak lazım olsaydı acun el atardi başka türlü gideceğini düşünmüyorum

acun babanın oğluda mı acun adına konuşuyon sen.
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#4
Aug 20, 2023 - 12:25 AM hours
Satış listesine koymuş yönetim, 4-5 güne yollar ayrılır maks. bonservis 2-3 mil elde edilir oda veren olursa öbür türlü king yerine oyuncu ayarlanamazsa maliyeti aynı şekilde oyuncu getiremezse yönetim king kalır büyük ihtimalle. Hazard abimiz aynı maliyetin +0,5-1mil üstü maaş verip getirilirse saşırmayın tabi king giderse yazdığım senaryo gerçekleşebilir.
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#5
Aug 20, 2023 - 7:54 AM hours
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap profesor38

Alıntı yap Pes2013

Senin her adını soyledigin ananın oğlu mu
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#6
Aug 20, 2023 - 10:04 AM hours
Alıntı yap profesor38
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap profesor38

Alıntı yap Pes2013

bir insanın kutsalı anasıdır, senin adına konuşuyorum babamın oğlu! profesor38 karaktersiz bir insandır, banlayın konuşmayı bilmeyen insan sıfatıyla takılan sahışı. @soulxyz
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#7
Aug 20, 2023 - 10:59 AM hours
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap profesor38

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap profesor38

Alıntı yap Pes2013

Ne var bunda ananın oğlu babanın oğlu neden her yere çekiyorsunuz lafı o babanın oğlu demiş ben ananın oğlu içiniz o kadar fesat ki

bir insanın kutsalı anasıdır, senin adına konuşuyorum babamın oğlu! profesor38 karaktersiz bir insandır, banlayın konuşmayı bilmeyen insan sıfatıyla takılan sahışı. @soulxyz
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#8
Aug 20, 2023 - 12:07 PM hours
Muhtemelen gidiyor.

•     •     •

Forever FENERBAHÇE !!!
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#9
Aug 20, 2023 - 12:23 PM hours
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap profesor38

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap profesor38

Alıntı yap Pes2013

Pardonda baban kutsalin değil mi babanın oğlu deseydim sorun olmayacak mıydı
Joshua King Sheffield United'a geliyor mu? |#10
Aug 20, 2023 - 2:41 PM hours
Alıntı yap ultraaslan38
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap profesor38

Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap profesor38

Alıntı yap Pes2013

Pardonda baban kutsalin değil mi babanın oğlu deseydim sorun olmayacak mıydı

@soulxyz @egehans @MoonlanD
bir insanın kutsalı anasıdır, senin adına konuşuyorum babamın oğlu! profesor38 karaktersiz bir insandır,

Buradaki BABAMIN oğlu yazısından sonra bu şahısta banlanmalı nedir bu forum çöplüğe döndü.
Diğer şahıs kesin banlanmalı zaten troll hesap
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.