Leander Dendoncker
Date of Birth 15.04.1995
Age 29
Nat. Belgium  Belgium
Height 1,88m
Loan contract Jun 30, 2024
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club SSC Napoli
Interested club Fenerbahce

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 181-
81-
4--
3--
1--
1--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 15, 2023
Share this rumour

L. Dendoncker Fenerbahçe'a geliyor mu?

Sep 13, 2023 - 4:59 PM hours
Football Insider'ın geçtiği habere göre Aston Villa, Fenerbahçe ile Dendoncker transferinde kiralık ya da bonservis formülüyle anlaşmaya açık.
L. Dendoncker Fenerbahçe'a geliyor mu? |#1
Sep 13, 2023 - 6:48 PM hours
Nuno zamanı izlemiştim onun dışında hiç izlemedim. Emery oyuncuyu takımda istemiyormuş açıkçası benim içime hiç sinmedi. Hocanın istediği oyuncuları alamıyorsak transfer yapmayalım daha iyi.
L. Dendoncker Fenerbahçe'a geliyor mu? |#2
Sep 13, 2023 - 7:04 PM hours
Çok ihtiyaç olduğunu sanmıyorum ama gelirse güzel şeyler yapabilecek birisi...
L. Dendoncker Fenerbahçe'a geliyor mu? |#3
Sep 14, 2023 - 1:12 PM hours
Alıntı yap Ahmetemir3k

Listede alınabilmesi muhtemel önlibero.. Al musrati hayal ancak. Premier ligte bu tarz kelepire çok oyuncu düşüyor. İnanılmaz transfer savurganligi yapiyorlar. Bu yüzden gözden çıkarılan bir çok oyuncuları oluyor. Dendonker gözden çıkarılan bir oyuncu diye çöp muhamelesi yapan taraftarlar görüyorum. Onların gözden çıkardığı bir çok topçu bizim ligimizin çok üstünde. Torreira da Arsenal in gözden çıkardığı topçu idi kötü topçu mu? Dendonker Fenerbahçeye çok tempo kazandırır. Yaşı 28 Ken buralara düşmesi nimet sayılmalı iken çöp muhamelesi yapılması beni hayretler içerisinde bırakıyor. İnşallah gelmez diyorum bende o zaman Galatasaray taraftarı olarak. Ülkemizdeki futbol bilgisi çok sınırlı gerçekten.
L. Dendoncker Fenerbahçe'a geliyor mu? |#4
Sep 14, 2023 - 5:10 PM hours
Alıntı yap ScoutTransferi
Alıntı yap Ahmetemir3k

Listede alınabilmesi muhtemel önlibero.. Al musrati hayal ancak. Premier ligte bu tarz kelepire çok oyuncu düşüyor. İnanılmaz transfer savurganligi yapiyorlar. Bu yüzden gözden çıkarılan bir çok oyuncuları oluyor. Dendonker gözden çıkarılan bir oyuncu diye çöp muhamelesi yapan taraftarlar görüyorum. Onların gözden çıkardığı bir çok topçu bizim ligimizin çok üstünde. Torreira da Arsenal in gözden çıkardığı topçu idi kötü topçu mu? Dendonker Fenerbahçeye çok tempo kazandırır. Yaşı 28 Ken buralara düşmesi nimet sayılmalı iken çöp muhamelesi yapılması beni hayretler içerisinde bırakıyor. İnşallah gelmez diyorum bende o zaman Galatasaray taraftarı olarak. Ülkemizdeki futbol bilgisi çok sınırlı gerçekten.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.