Leandro Paredes
Date of Birth 29.06.1994
Age 29
Nat. Argentina  Argentina
Height 1,80m
Contract until Jun 30, 2025
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club AS Roma
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 4957
3435
1322
2--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Aug 28, 2023
Share this rumour

Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu?

May 27, 2023 - 6:53 AM hours
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#121
Aug 4, 2023 - 10:16 PM hours
Alıntı yap prodeer
Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap Cihad06

Alıntı yap Nikola_Zayn

Alıntı yap Cihad06

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap prodeer

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Fenerbahçe’nin bir 6 numara aradığı biliniyor. Hatta öne çıkan isim Ndombele. Lakin yabancı basında Paredes ismi de gündeme gelmeye başladı.

Güncel olarak ismi geçenlerde düşünülünce; Livakoviç, Ferdi, Becao, Djiku, Mert, Ndombele ve ya Paredes, Szymanski, Tadic, Zaha, Cengiz, Dzeko. İnanılmaz bir kadro olur. Alternatifler vardır ama Fenerbahçe ister ve Galatasaray’ın bir aydan fazladır uğraştığı Paredes’i de alırsa çok gülerim.

Galatasaray istese bu hafta açıklardı bence. Paredes listelerinde ama birinci sırada değil tabi bu gidişle Paredes açıklayacaklar gibi duruyor. Paredes bizim listemizde olsa bile bizim de önceliğimiz değil. Özellikle Galatasaray'ın ya anlaştığı ya da anlaşmaya yakın olduğu futbolcular için hemen Fenerbahçe haberi giriliyor sonra oyuncuya Fenerbahçe daha yüksek teklif yaptı ama Galatasaray'ı seçti gibisinden bir algı yapılıyor.

Burada senden farklı düşünüyorum. Bence Galatasaray bitirmek istiyor oyuncu ilk tercih. Uzun zamandır uğraşıyorlar bu yüzden de avantajlılar tabi ki. Yabancı basında Parades’in Galatasaray’dan süre istediği yazılıyor. Fenerbahçe atak yapıp alırsa da bu Fenerbahçe’nin başarısı olur. Atak yapıp kaybetse Fenerbahçe bir şey kaybetmez. Bence kaliteli oyuncu.

Kalitesine lafım yok ama son sezonları çok iyi değildi bence. Fenerbahçe'nin daha iyi bir isim alması lazım yerli olursa da Emre Can alınsın derim.

Aslında iki orta saha alacaksa Fenerbahçe ve Dominguez alınamıyorsa, Paredes denenebilir diye düşünüyorum. Ne dersin?

türkiyeye gelmek istese galatasaray a gelirdi . icardi faktörü varken gelmediğine göre adam harbiden burada oynamk istemiyor .. şu şartlarda anca fenere gelir bence 1avupadan uygun bir teklifi alamamazı buda 10 15 gün içinde kesinleşir 2. galatasaray ortasaha transferini tamamalamış olması . bu şartlar dışında bence parades fenerbahçeye gelmez . tabi 2 şart şu şekilde değişebilir soylendiine göre paradese galatasaray 3 veriyor . 4 4.5 gibi bir rakam verirse 2 şart koşulları değişebilir .

Ya bu işler hiç belli olmuyor. Mesela Dzeko açıklama yaptı. Boliç ve Baliç izleyerek büyüdüm dedi. Şimdi adamın çocukluk kahramanları Fenerbahçe’de oynamış. Tabi ki sempatiyle yaklaşır. Paredes’e de bir bakılsa iyi olur düşüncesindeyim. Galatasaray’a gelmedi diye Fenerbahçe’ye gelmeyecek veyahut Fenerbahçe’ye gelmedi diye Galatasaray’a gelmeyecek gibi durumları çok mantıklı bulmuyorum. Bu bir projeye inanma işi. Halil’e açık çekde versen Galatasaray’a gidecekti mesela. Çünkü sempatisi var.

Bu söylediklerine kendin de inanıyor musun boliç baliç bilmem ne

Dostum bence arkadaş biraz haklı konu dışı olacak ama zamanında okuduğum lise de Boşnak bir çocuk vardı aramızda futbol muhabbeti yaparken söylemişti Bosna-Hersek'te ve Balkan ülkelerinde Fenerbahçe daha popülermiş genel olarak Türk takımlarını seviyorlar ama Fenerli daha fazlaymış.

Fener özelinde konuşmuyorum bu her takım için geçerli ben hiçbir yabancı futbolcunun ona hayrandım bunu izledim o uüzden geldim gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum

İnanıyorum dostum. Her futbolcu olmasa bile Dzeko, Alex gibi örnek rol model oyunculara. Şöyle düşünüyorum çünkü Romanyalı oyuncular Galatasaray’a her zaman daha sempati duyar. Brezilyalılar oldum olası Fenerbahçe’yi severler.

fenerbahçe de 28 galatasaray da 21 tane brezilyalı oynamış brezilyalılar feneri sever diye bir sonuç çıkmaz buradan . hatta brezilyalı ve portekiz teknik direktörlerle çalışması yüzünden daha çok brezilyalı geldiği sonucu çıkabilir (3 brezilyalı 2 portekizli teknik direktör ). galatasaray tarihinde ne portekizli nede brezilyalı teknik direktörle çalışmamış ona göre 21 daha iyi bir sayı .

Nicelik önemli değil. Nitelik önemli. Carlos, Alex, Zico, Carlos Alberto Parreira, Didi vs uzar gider liste. Kıyas kabul etmez de daha uzatmayacağım.
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#122
Aug 4, 2023 - 10:46 PM hours
Alıntı yap TalentScoutTR
Alıntı yap prodeer

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap Cihad06

Alıntı yap Nikola_Zayn

Alıntı yap Cihad06

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap prodeer

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap TalentScoutTR

Fenerbahçe’nin bir 6 numara aradığı biliniyor. Hatta öne çıkan isim Ndombele. Lakin yabancı basında Paredes ismi de gündeme gelmeye başladı.

Güncel olarak ismi geçenlerde düşünülünce; Livakoviç, Ferdi, Becao, Djiku, Mert, Ndombele ve ya Paredes, Szymanski, Tadic, Zaha, Cengiz, Dzeko. İnanılmaz bir kadro olur. Alternatifler vardır ama Fenerbahçe ister ve Galatasaray’ın bir aydan fazladır uğraştığı Paredes’i de alırsa çok gülerim.

Galatasaray istese bu hafta açıklardı bence. Paredes listelerinde ama birinci sırada değil tabi bu gidişle Paredes açıklayacaklar gibi duruyor. Paredes bizim listemizde olsa bile bizim de önceliğimiz değil. Özellikle Galatasaray'ın ya anlaştığı ya da anlaşmaya yakın olduğu futbolcular için hemen Fenerbahçe haberi giriliyor sonra oyuncuya Fenerbahçe daha yüksek teklif yaptı ama Galatasaray'ı seçti gibisinden bir algı yapılıyor.

Burada senden farklı düşünüyorum. Bence Galatasaray bitirmek istiyor oyuncu ilk tercih. Uzun zamandır uğraşıyorlar bu yüzden de avantajlılar tabi ki. Yabancı basında Parades’in Galatasaray’dan süre istediği yazılıyor. Fenerbahçe atak yapıp alırsa da bu Fenerbahçe’nin başarısı olur. Atak yapıp kaybetse Fenerbahçe bir şey kaybetmez. Bence kaliteli oyuncu.

Kalitesine lafım yok ama son sezonları çok iyi değildi bence. Fenerbahçe'nin daha iyi bir isim alması lazım yerli olursa da Emre Can alınsın derim.

Aslında iki orta saha alacaksa Fenerbahçe ve Dominguez alınamıyorsa, Paredes denenebilir diye düşünüyorum. Ne dersin?

türkiyeye gelmek istese galatasaray a gelirdi . icardi faktörü varken gelmediğine göre adam harbiden burada oynamk istemiyor .. şu şartlarda anca fenere gelir bence 1avupadan uygun bir teklifi alamamazı buda 10 15 gün içinde kesinleşir 2. galatasaray ortasaha transferini tamamalamış olması . bu şartlar dışında bence parades fenerbahçeye gelmez . tabi 2 şart şu şekilde değişebilir soylendiine göre paradese galatasaray 3 veriyor . 4 4.5 gibi bir rakam verirse 2 şart koşulları değişebilir .

Ya bu işler hiç belli olmuyor. Mesela Dzeko açıklama yaptı. Boliç ve Baliç izleyerek büyüdüm dedi. Şimdi adamın çocukluk kahramanları Fenerbahçe’de oynamış. Tabi ki sempatiyle yaklaşır. Paredes’e de bir bakılsa iyi olur düşüncesindeyim. Galatasaray’a gelmedi diye Fenerbahçe’ye gelmeyecek veyahut Fenerbahçe’ye gelmedi diye Galatasaray’a gelmeyecek gibi durumları çok mantıklı bulmuyorum. Bu bir projeye inanma işi. Halil’e açık çekde versen Galatasaray’a gidecekti mesela. Çünkü sempatisi var.

Bu söylediklerine kendin de inanıyor musun boliç baliç bilmem ne

Dostum bence arkadaş biraz haklı konu dışı olacak ama zamanında okuduğum lise de Boşnak bir çocuk vardı aramızda futbol muhabbeti yaparken söylemişti Bosna-Hersek'te ve Balkan ülkelerinde Fenerbahçe daha popülermiş genel olarak Türk takımlarını seviyorlar ama Fenerli daha fazlaymış.

Fener özelinde konuşmuyorum bu her takım için geçerli ben hiçbir yabancı futbolcunun ona hayrandım bunu izledim o uüzden geldim gibi bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum

İnanıyorum dostum. Her futbolcu olmasa bile Dzeko, Alex gibi örnek rol model oyunculara. Şöyle düşünüyorum çünkü Romanyalı oyuncular Galatasaray’a her zaman daha sempati duyar. Brezilyalılar oldum olası Fenerbahçe’yi severler.

fenerbahçe de 28 galatasaray da 21 tane brezilyalı oynamış brezilyalılar feneri sever diye bir sonuç çıkmaz buradan . hatta brezilyalı ve portekiz teknik direktörlerle çalışması yüzünden daha çok brezilyalı geldiği sonucu çıkabilir (3 brezilyalı 2 portekizli teknik direktör ). galatasaray tarihinde ne portekizli nede brezilyalı teknik direktörle çalışmamış ona göre 21 daha iyi bir sayı .

Nicelik önemli değil. Nitelik önemli. Carlos, Alex, Zico, Carlos Alberto Parreira, Didi vs uzar gider liste. Kıyas kabul etmez de daha uzatmayacağım.

mantık bu mu ? bence uzatmayacak olman iyi olmuş çünkü mantık hatası var .
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#123
Aug 5, 2023 - 12:54 AM hours
Galatasaray, Paredes'i yeniden gündemine aldı. (Spor Gecesi)

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#124
Aug 5, 2023 - 11:25 AM hours
Leandro Paredes, eski takım arkadaşı Mauro Icardi ile görüşerek Galatasaray hakkında bilgi aldı.

Calciomercato

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#125
Aug 5, 2023 - 9:57 PM hours
Alıntı yap TransferErcibi
Fransız medyasındaki Paredes haberleri gerçeği yansıtmamakta Galatasaray'dan etkileşim almak için yazılmış bir haber.

LachendLachend Parades'in menajeri Galatasaray'a teklifiniz halen geçerli mi diye geri dönüş yaptı, şuan maaş olarak ilk teklif ettiğimiz rakam için olumsuz şeklinde cevap verdiler menajerine yani kısacası Parades istediği teklifleri alamadı bizde ilk teklifimizin geçerli olmadığını ilettik. Eğer gelecek olursa Sergio'nun aldığı kadar bir para alacak Lachend

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#126
Aug 5, 2023 - 10:47 PM hours
Benim anlamadığım transfer sezonunun başında da Paredes yazılıyordu şimdi de diğer alternatifler ile hiç mi anlaşamadık? Paredes gelecekse fazla maaş verilmemeli son zamanlarda o kadar da iyi değildi sponsorları devreye sokup yıldız bir isim zorlanmalı.
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#127
Aug 7, 2023 - 10:40 AM hours
parades galatasarayın kilit pas atan topçu gelse süper olur. icardi ikna etmeye çalışıyormuş

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#128
Aug 7, 2023 - 11:20 AM hours
Yine döndük dolaştık rotayı Paredes'e çevirdik. İlk başta gelmek istemediğini daha doğrusu gelmeye sıcak bakmamıştı anlaşılan istediği teklifler gelmeyince menajeri aracılığı ile bizimle tekrar görüşmek istediğini belirtmiş umarım alınmaz.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#129
Aug 7, 2023 - 11:31 AM hours
Source: twitter.com
Expected new talks between Galatasaray and PSG for Leandro Paredes. The midfielder will leave Paris and Gala are still interested. Paredes has already talked with his friend and former teammate Mauro Icardi to have info about the turkish club.
Büyük ihtimalle Galatasaray'a geliyor, menajeride İstanbul yolcusu.

Bu transfer gerçekleşirse, Galatasaray Torreira'yı satabilir.
Leandro Paredes Galatasaray'a geliyor mu? |#130
Aug 7, 2023 - 11:32 AM hours
Alıntı yap doubleog
Kaynak: twitter.com
Expected new talks between Galatasaray and PSG for Leandro Paredes. The midfielder will leave Paris and Gala are still interested. Paredes has already talked with his friend and former teammate Mauro Icardi to have info about the turkish club.
Büyük ihtimalle Galatasaray'a geliyor, menajeride İstanbul yolcusu.

Bu transfer gerçekleşirse, Galatasaray Torreira'yı satabilir.

Torreira neden satılıyor? Büyük saçmalık olur.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.