Mauro Icardi
Date of Birth 19.02.1993
Age 31
Nat. Argentina  Argentina
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 453012
32239
62-
431
212
11-
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 28, 2023
Share this rumour

Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu?

Jun 27, 2023 - 4:32 PM hours
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#241
Jul 28, 2023 - 9:16 AM hours
ICARDI'DE HASRET BİTİYOR: BU AKŞAM İSTANBUL'A GELİYOR

G.Saray taraftarının Mauro İcardi hasreti bitiyor, yıldız futbolcu bu gece İstanbul'a geliyor. Eşi Wanda Nara'nın sağlık sorunları nedeniyle gelişini erteleyen Arjantinli yıldız için özel uçak gönderilirken, İcardi ve ailesi bu gece saat 23.40'ta İstanbul'da olacak.

3 yıllık imza atacak olan Tangocu, yıllık 10 milyon Euro kazanacak. 30 yaşındaki forvet, Suudi Arabistan'dan Al-Hilal ile Al-Shabab kulüplerinden gelen 20 milyon Euro'luk teklifleri de reddetmişti. Kulübü PSG ile 20 milyon Euro'dan başlayan pazarlıklar 10 milyon Euro'ya sonuçlandı.

WANDA NARA MÜJDEYİ VERDİ

İcardi'nin eşi ve menajeri olan Wanda Nara, dün İnstagram hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı. "Tedavine nerede devam edeceksin" sorusuna "Hiçbir ülkede tedavi olmayacağım, Mauro'ya eşlik edeceğim" cevabını veren Nara, "Bir sonraki durağın neresi" sorusuna da "İstanbul" dedi.

BURUK 20 GÜNDE ESKİYE DÖNDÜRECEK

Geçtiğimiz sezon attığı 23 golle şampiyonluğu getiren isimlerden olan Mauro İcardi için özel antrenman programı hazırlandı. 30 yaşındaki futbolcunun, eski formunu yakalaması için 20 günlük program uygulanacak ve İcardi %100 hazır hale gelecek... (kaynak: Sabah spor)

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#242
Jul 28, 2023 - 11:29 AM hours
AOJ77U UÇUŞUYLA GELİYOR. TENERİFE' DE YAKIT İKMALİ YAPACAK, GECE 11:30 DA İSTANBUL' DA ASLANIM.

https://flightaware.com/live/flight/AOJ77U

•     •     •

Biz adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz, aynı şeyleri hiç yaşamadık. Aynı yollardan yürümedik, aynı yollardan da geçmedik, benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük, rütbemiz de farklı....
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#243
Jul 28, 2023 - 11:51 AM hours
Büyük ihtimal bugün gelicek
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#244
Jul 28, 2023 - 12:13 PM hours
ICARDI BU GECE 12 SULARINDA İSTANBUL'DA OLACAK! HOŞGELDİN MAURO!!!
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#245
Jul 28, 2023 - 2:45 PM hours
Kaynak: flightradar
İcardi ve ailesini taşıyan uçak

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr

This contribution was last edited by TransferErcibi on Jul 28, 2023 at 2:48 PM hours
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#246
Jul 28, 2023 - 3:37 PM hours
Kendisine gelen tüm teklifleri reddeden, serveti değil sevgiyi seçen, GALATASARAY EFSANESİ olmaya gelen MAURO ICARDI'yi bu gece karşılıyoruz!

Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali - Yeşilköy

Saat: 00:00

Kaynak: UltrAslan

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#247
Jul 28, 2023 - 4:25 PM hours
Alıntı yap Berat_Yldz
Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap PalaBiyikRocky

Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap Berat_Yldz

Alıntı yap Wesneijder

Alıntı yap Galatasaraylee

10m€ bonservis (4 taksit)
10m€ yıllık ücret (%60'ını sponsorlar karşılayacak.)
3 yıllık sözleşme

Teşekkürler Erden Timur!

Öyle deme Berat üzülür

Aşağılık kompleksi mi var sen de hala laf atma peşindesin. Niye üzüleyim küçük dostum ne güzel İcardi çektik daha ne olsun ama duyumca arkadaşlar da doğru duyum versin lütfen biri 8 diyor diğer 10 kafamız karışıyor.

Aşağılik kompleksi sende daha belirgin hakaretler falan havada uçuyor. Senin gibi Troll çok gördük burada. Zahanin formasını GS storeden alabilirsin.
Takım Zahayi transfer etmiş bugün yarın maaşı açıklanır fbli ağzıyla burada maaş soruyorsun madem duyumcular kapı bekle ama ben senin amacını biliyorum buradaki herkes biliyor.

Maaş sormayacam da ne soracam kafa yapısına bak Lachend İnsan takımının aldığı oyuncunun maaşını merak edemez mi ? İcardi söylentisinin altında durduk yere Zaha nereden çıktı onu da anlamadım Lachend Biriniz 8 diyor diğeriniz 10 düzgün verin şu duyumu demişim yanlış bir şey yok daumen-hoch

Her yorumuma atla, bana yorumlarda göndermeler yap nasıl bir korku ve küçüklük içindesin anlamış değilim. Adama bak ya yıllık 8-10 milyon € maaşlar konuşuluyor merak ettik diye yine Fenerli olduk KAP gelmesi benim işime gelir hanginiz yalan söylüyormuş görücez.

Doğruyu söylemek gerekirse senden başka kimse senin Gs li olduğunu düşünmüyor. Eski trollerden edindiğim tecrübe dolayısıyla inanmayanlar kısmına ben de dahilim. cool

Görüşünü bu şekilde belirttiğin için saygı duyarım maalesef forumdaki üyeler şımartılmaya çok alışmış her taraflarından fanatiklik akıyor ben hesabı 2 sene önce açtım o zaman bunlar başıma gelmiyordu ama şimdi yeni gelen üyelerden sonra bu tarz olaylar başıma gelmeye başladı. 15/16 yaşındaki çocuklar gelmiş bana ahkam kesmeye çalışıyor ben objektif adamımdır çekemeyen varsa görmezden gelir ama bunlar sürekli iftira ve hakaret derdinde. Troll filan benim işim olmaz zaten troll yapan kesim belli dostum daumen-hoch

Kimse fanatik değil dostum biz burada adam akıllı herkesle sohbet edebiliriz senin yaptığın doğru şeyler değil adam gibi gel analiz yap muhabbet et ama sen ya Hıncal Uluçsun yada çok büyük Galatasaray düşmanı her forumda sallıyorsun. Zahanin altında yazdıkların kesinlikle Galatasarayli olmadığını gösteriyor çok iyi bir futbolcu almışız rakibimizin elinden sen gelmişsin 8 m Euromu yoksa 10 m Euromu aliyor diyorsun tabi yersek.

Hayırdır sen kimsin de adam gibi gel analiz yap diyorsun zırtapoz. Senin ne adamlığın varmışta adamlıktan bahsediyorsun en ufak eleştiride iftira atıp hakaret eden sensin gelmiş bana adamlıktan bahsediyorsun. Üstteki arkadaş gibi yorum yapabilseniz bir şey demeyecem de siz kuduz sürüsü gibi insanın üstüne çullanıyorsunuz bir de ahlak dersi vermeye kalkıyorlar. Hıncal mıncal tanımam ben daha önce de dedim sizin bu saçma işlerinizle benim alakam olmaz diye. Laftan anladığınız mı var? Yine gelip sataşıyorsunuz. Her önüne gelen duyumcuyum diyor hepsi farklı bir şey atıyor bende bunu komik buluyorum da senin çok hoşuna gidiyor anlaşılan. Hadi Fenerliysem sana ve senin gibilere Volkan'ın lafını hediye edeyim "Belediye sokak köpeklerini zehirlesin."

@soulxyz @egehans @AgnusDei61 @laracan gördüğünüz gibi arkadaşın hakaretleri ortada.
Bu gibi zavallılara küfürden beslenen insanları bu sitede barındırıyorsunuz. Ben kimseye hakaret falan etmedim siz cezasını vermeyince dahada cesaret alıp dahada ilerilere gitti bunun önceside var. Lütfen gerekeni yapın.
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#248
Jul 28, 2023 - 6:05 PM hours
Resmi açıklama geldi.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#249
Jul 28, 2023 - 6:05 PM hours
Source: twitter.com
Profesyonel futbolcu Mauro Emanuel Icardi Rivero’nun transferi konusunda futbolcu ve kulübü SAS Paris Saint-Germain Football ile resmi görüşmelere başlanmıştır.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#250
Jul 28, 2023 - 6:10 PM hours
done deal. @soulxyz
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.