Mauro Icardi
Date of Birth 19.02.1993
Age 31
Nat. Argentina  Argentina
Height 1,81m
Contract until Jun 30, 2026
Position Centre-Forward
Foot right
Current club Galatasaray
Interested club Galatasaray

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 473212
34259
62-
431
212
11-
---
probability 0 %
0 %
Last valuation: Jul 28, 2023
Share this rumour

Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu?

Jun 27, 2023 - 4:32 PM hours
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#51
Jul 9, 2023 - 11:32 PM hours
Alıntı yap DuzcelyFB81

Alıntı yap HadronX

Alıntı yap DuzcelyFB81

Alıntı yap HadronX

Daha önce de dediğim gibi İcardi büyük takım topçusu zaten geçen sezon neler yaptığını hepimiz gördük. 10 milyon € bonservis konuşuluyor bence biraz yüksek ama medya da yazılanlara göre 3 sene sözleşme yıllık en az 8 milyon € kazanacak gibi duruyor ki bir kısmını sponsorlar karşılasa da Galatasaray ciddi para verecek. Burada en büyük sorun oyuncunun özel hayatı bence açıkçası özel hayatı sıkıntılı olan topçuların sezon içinde performans sıkıntıları çok fazla oluyor yine de Galatasaray için çok iyi transfer ligte yaptıklarını gördük avrupa liglerinde'de önemli bir güç olacağına inanıyorum.

Nihayet beni anlayan biri çıktı. 10 Milyon bonservis var imza parası v.s özel hayatı sıkıntılı olan biri için klübe çok büyük zararları oluyor. İlk senesinde de bu tarz şeyler oldu. Benim demek istediğim geçen sezon kiralıktı problem yoktu ama bu kez bonservisli geliyor ve 3 yıllık sözleşme ufak bir krizde hemen satmak isteyecekler. Bence 1 sezon sonra gönderecekler bunu not alın.

Geçen sene performansı yine iyiydi ama adam özel hayatı nedeniyle kaç ay ülke gündemine oturdu neredeyse. Bu sene aynı sıkıntıları yaşadıktan sonra aynı performansı veremezse çok daha büyük sıkıntı çünkü adamın elinde kapı gibi bir sözleşme olacak. Bunu söyleyince hemen konu başka taraflara çekilip yanlış anlaşılıyor.

Fanatikler knk çirkefçe hakaret ediyorlar anlamıyor adamlar bizi smile fanatizme odaklanmışlar.

Ülkece eleştiri kaldıramıyoruz ve insanlar sürekli art niyet peşinde. Çoğu küçük çocuk, boş emeller üzerine fanatiklik yapıyorlar.
This contribution was last edited by HadronX on Jul 9, 2023 at 11:33 PM hours
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#52
Jul 9, 2023 - 11:40 PM hours
@soulxyz formda gereksiz ve hakaret içeren yorumlar var temizler misin rica etsek.

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#53
Jul 10, 2023 - 3:57 AM hours
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap DuzcelyFB81

Alıntı yap HadronX

Daha önce de dediğim gibi İcardi büyük takım topçusu zaten geçen sezon neler yaptığını hepimiz gördük. 10 milyon € bonservis konuşuluyor bence biraz yüksek ama medya da yazılanlara göre 3 sene sözleşme yıllık en az 8 milyon € kazanacak gibi duruyor ki bir kısmını sponsorlar karşılasa da Galatasaray ciddi para verecek. Burada en büyük sorun oyuncunun özel hayatı bence açıkçası özel hayatı sıkıntılı olan topçuların sezon içinde performans sıkıntıları çok fazla oluyor yine de Galatasaray için çok iyi transfer ligte yaptıklarını gördük avrupa liglerinde'de önemli bir güç olacağına inanıyorum.

Nihayet beni anlayan biri çıktı. 10 Milyon bonservis var imza parası v.s özel hayatı sıkıntılı olan biri için klübe çok büyük zararları oluyor. İlk senesinde de bu tarz şeyler oldu. Benim demek istediğim geçen sezon kiralıktı problem yoktu ama bu kez bonservisli geliyor ve 3 yıllık sözleşme ufak bir krizde hemen satmak isteyecekler. Bence 1 sezon sonra gönderecekler bunu not alın.

Geçen sene performansı yine iyiydi ama adam özel hayatı nedeniyle kaç ay ülke gündemine oturdu neredeyse. Bu sene aynı sıkıntıları yaşadıktan sonra aynı performansı veremezse çok daha büyük sıkıntı çünkü adamın elinde kapı gibi bir sözleşme olacak. Bunu söyleyince hemen konu başka taraflara çekilip yanlış anlaşılıyor.

Galatsaraya maliyeti çok çok yüksek bir oyuncu olacak, söylenen rakamlar 10m 7.5m civarı maaş , oyuncunun riski anlamında çok sıkıntılı olacağını düşünmüyorum mutsuz olduğu gibi galatasaray yönetimi yallah arabistana diyecektir tabi araplardaki bu paranın gelecek senelerde de olmasını varsayiyorum. Öte yandan sen galatasaraysin bu kadar büyük risk alamazsın 40m yakın maliyeti olacak söylenenler doğru ise. Ben sene sonunda 25m(5×3+10) biteceğini düşünüyordum fakat yönetim popülist davrandı sanki.Taraftarın sevgilisi olan drogbanin 1.5 senede 10m aldığını kimse hatırlamaz imajindan dolayı,günün sonunda icardi kadar katkı verememiş drogba almışsa icardi de almalı..
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#54
Jul 10, 2023 - 9:07 AM hours
Alıntı yap yalniz8
Alıntı yap HadronX

Alıntı yap DuzcelyFB81

Alıntı yap HadronX

Geçen sene performansı yine iyiydi ama adam özel hayatı nedeniyle kaç ay ülke gündemine oturdu neredeyse. Bu sene aynı sıkıntıları yaşadıktan sonra aynı performansı veremezse çok daha büyük sıkıntı çünkü adamın elinde kapı gibi bir sözleşme olacak. Bunu söyleyince hemen konu başka taraflara çekilip
yanlış anlaşılıyor.

Galatsaraya maliyeti çok çok yüksek bir oyuncu olacak, söylenen rakamlar 10m 7.5m civarı maaş , oyuncunun riski anlamında çok sıkıntılı olacağını düşünmüyorum mutsuz olduğu gibi galatasaray yönetimi yallah arabistana diyecektir tabi araplardaki bu paranın gelecek senelerde de olmasını varsayiyorum. Öte yandan sen galatasaraysin bu kadar büyük risk alamazsın 40m yakın maliyeti olacak söylenenler doğru ise. Ben sene sonunda 25m(5×3+10) biteceğini düşünüyordum fakat yönetim popülist davrandı sanki.Taraftarın sevgilisi olan drogbanin 1.5 senede 10m aldığını kimse hatırlamaz imajindan dolayı,günün sonunda icardi kadar katkı verememiş drogba almışsa icardi de almalı..

Zaten İcardi gibi bir futbolcu için bu fiyatlar normal ama Türk takımları için ekstra. Mesela yönetim İcardi'nin isteklerini kabul etmese taraftardan ciddi tepki yer. Rashica ile İcardi'yi alacaklar bence.
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#55
Jul 10, 2023 - 9:12 AM hours
Icardi'ye 7.5 çok 3 yıl çok diyen fenerliler hangi akıl ile bunu yazıyor kıskançlıktan başka bir şey değil bu yorumda değil hiç bir dayanağı da yok adam geçen sezon ligin içinden geçmiş piyasa değeri 100 milyona ulaşmış nadir oyunculardan biri tabi ki 7.5 alacak.
Siz gidin dzeko'ya 2 yılda nasıl 15 vereceğinizi düşünün. ugly
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#56
Jul 10, 2023 - 9:20 AM hours
Galatasaray, Icardi için PSG ile anlaştı!
Mauro Icardi ile anlaşmaya varan Galatasaray, PSG ile de bonservis konusunda anlaştı. Yıldız oyuncu önümüzdeki hafta sarı kırmızılılarla sözleşme imzalayacak.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, Mauro Icardi transferinde mutlu sona ulaştı.

Sarı kırmızılılar PSG ile Icardi transferi için anlaşmaya vardı. Arjantinli golcü futbolcuyla 2026 yılına kadar sözleşme imzalanacak.

Geçen sezon Galatasaray'da kiralık oynayan Icardi, Süper Lig'de 24 maçta 22 gol atıp 7 de asiste imza atmıştı.

YILLIK ÜCRETİ 10 MİLYON EURO

Fabrizio Romano'nun haberine göre Icardi, Galatasaray ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak. Galatasaray, Icardi'ye bonuslarla birlikte senelik 10 milyon euro ödeyecek. Bu rakamın bir kısmını sarı-kırmızılı kulüp, bir kısmını sponsorlar karşılayacak.

ERDEN TİMUR AÇIKLAMIŞTI

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili Erden Timur bugün yaptığı açıklamada Mauro Icardi transferini bitirmek üzere olduklarını söylemişti.

Erden, "Icardi transferinde belli bir aşama kaydedildi. Bonservis olarak rakamlar çok yüksekti. PSG de Suudi Arabistan'dan yüksek bir teklif almıştı. Sonunda rakamı belli bir seviyeye düşürdürler. Transferi bitirdik diyemeyiz ama bir noktaya geldik. Belli bir aşama kaydettik, bizim limitlerimize gelirse finalize olacak. Çok iyi bir takım kuracağımıza herkes emin olsun. Çok büyük bir özveriyle yapılıyor bu işler." demişti. ( Kaynak Haber 7)

•     •     •

UEFA & SUPER CUPA ŞAMPİYONU GALATASARAY S.K.
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#57
Jul 10, 2023 - 5:30 PM hours
Transfer bitti. Hayırlı olsunsmile

•     •     •

Selim Arslan
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#58
Jul 10, 2023 - 6:16 PM hours
Galatasaray şampiyonlar ligine kalamazsa bu adam Galatasaray'a 1 yıl kaybettirmiş olur.

İnş her şey yolunda gider.
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#59
Jul 10, 2023 - 6:55 PM hours
Alıntı yap Cimbomlubiri
Icardi'ye 7.5 çok 3 yıl çok diyen fenerliler hangi akıl ile bunu yazıyor kıskançlıktan başka bir şey değil bu yorumda değil hiç bir dayanağı da yok adam geçen sezon ligin içinden geçmiş piyasa değeri 100 milyona ulaşmış nadir oyunculardan biri tabi ki 7.5 alacak.
Siz gidin dzeko'ya 2 yılda nasıl 15 vereceğinizi düşünün. ugly
Dzeko 4.2 alıyor haberin olsun
Mauro Icardi Galatasaray’a geliyor mu? |#60
Jul 10, 2023 - 7:42 PM hours
Maçtan Sonra Açıklanabilirmiş.

•     •     •

.biz galatasaraylı değiliz, biz galatasarayın kendisiyiz. biz sokağa indiğimizde galatasaraylı geldi demezler, galatasaray geldi derler.
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.