Mohamed Elneny
Date of Birth 11.07.1992
Age 31
Nat. Egypt  Egypt
Height 1,79m
Contract until Jun 30, 2024
Position Defensive Midfield
Foot right
Current club Arsenal FC
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 6--
3--
2--
1--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 4, 2021
Share this rumour

Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu?

Aug 18, 2021 - 10:35 PM hours
Basında çıkan haberlere göre Arsenal oyuncusu Mohamed Elneny şu anki yaz transfer sezonunda İngiliz kulübünden ayrılabilir.
Mısırlı oyuncunun Arsenal ile olan mevcut sözleşmesi önümüzdeki yaz sona erecek.
Elneny, geçen sezon Beşiktaş'la olan kiralık döneminin sona ermesinin ardından Arsenal'e döndü.
Mohamed Elneny geçen sezon teknik direktör Michael Arteta yönetiminde 41 maça çıktı ve 3 gol attı.

Bununla birlikte, son zamanlarda Elneny'nin Emirates Stadyumu'ndaki geleceği hakkında spekülasyonlar yapıldı ve raporlar tekrar Beşiktaş'a dönebileceğini öne sürdü (ayrıntılara buradan bakın).

İtalyan gazeteci Nicola scheria, kendi adına Mohamed Elneny'nin Arsenal tarafından devam eden yaz transfer penceresinde satılanlar arasında olduğunu bildirdi.

Mohamed Elneny, Lucas Torreira ve Willian'ın Michael Arteta'nın planlarında olmadığını belirtti.
Bunlara göre, bu yıl MeerKAT yazının bitiminden önce Arsenal'den ayrılabilir.
Elneny, Arsenal'in şu anki Premier Lig sezonunun ilk maçında, bankta kaldığı brentford'a karşı yer almadı.

•     •     •

Ateş ateşi söndürür, çivi çiviyi söker; haklar haklarla çiğnenir, kuvvet kuvvetle çöker. (Aufidius)
Twitter @FUTB10L
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#1
Aug 18, 2021 - 11:48 PM hours
Sergen Yalçın'ın çok beğendiği bir futbolcu geri dönerse Beşiktaş için çok iyi bir transfer olur.

•     •     •

Adaletsizliği, adaletle yıkmak gerekir.
Mahatma Gandhi

Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#2
Aug 19, 2021 - 1:07 AM hours
Olasılıklar mümkünse, Elneny kesinlikle iyi bir transfer. Arsenal, muhtemelen Elneny için çok para isteyecek çünkü sık sık onlar için temel oynuyordu. Umarız Elneny Beşiktaş'a kendisi dönmek ister, o zaman transfer daha kolay olur.

•     •     •

- Kartallar yalnız uçar -
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#3
Aug 19, 2021 - 9:06 AM hours
Bir tarafta 29 yaşında, sözleşmesinin son yılına girmiş bir PL topçusu, diğer yanda eli sıkı Ahmet Nur Çebi başkan. Bu transfer 1m e falan biter.
Şaka bi yana eğer oyuncu gelmek isterse 2,3 milyon eurolara bile bitebilircek bir transfer.
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#4
Aug 19, 2021 - 9:55 AM hours
Beşiktaş için iyi bir oyuncu ama arsenal için çok yetersizdi. Umarım gelir stslde tekrar izlemek güzel olur
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#5
Aug 19, 2021 - 2:56 PM hours
Elneny'in Beşiktaş'a döneceğini düşünmüyorum en azından bu dönem için. Beşiktaş 1 orta saha transferi daha yapacak, iki adayımız var birisi Gedson birisi Fernando. Ben muhtemelen Fernando'nun geleceğini düşünüyorum. Hayırlısı olsun.
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#6
Sep 2, 2021 - 12:05 PM hours
Beşiktaş, Mohamed Elneny transferi için Arsenal ile resmî görüşmelere başladı.

Ertan Süzgün

•     •     •

Ateş ateşi söndürür, çivi çiviyi söker; haklar haklarla çiğnenir, kuvvet kuvvetle çöker. (Aufidius)
Twitter @FUTB10L
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#7
Sep 2, 2021 - 1:41 PM hours
Alıntı yap MrDogru
Elneny'in Beşiktaş'a döneceğini düşünmüyorum en azından bu dönem için. Beşiktaş 1 orta saha transferi daha yapacak, iki adayımız var birisi Gedson birisi Fernando. Ben muhtemelen Fernando'nun geleceğini düşünüyorum. Hayırlısı olsun.

Fernando seçenekler arasından çıkalı çok oldu. Hoca istemiyor onu. Beşiktaş'ın listesinde ilk başta her zaman Elneny vardı hoca da zaten her seferinde söylüyor en çok istediğim oyuncu diye. 2. sırada gedson var. Listenin geri kalanı belli değil, bugün her şey belli olacak.
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#8
Sep 2, 2021 - 4:32 PM hours
Alıntı yap Krodorr
Alıntı yap MrDogru

Fernando seçenekler arasından çıkalı çok oldu. Hoca istemiyor onu. Beşiktaş'ın listesinde ilk başta her zaman Elneny vardı hoca da zaten her seferinde söylüyor en çok istediğim oyuncu diye. 2. sırada gedson var. Listenin geri kalanı belli değil, bugün her şey belli olacak.

Pjanic hayırlı olsun, ters köşe olduk smile
Mohamed Elneny Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#9
Sep 2, 2021 - 5:06 PM hours
Alıntı yap MrDogru
Alıntı yap Krodorr

Alıntı yap MrDogru

Pjanic hayırlı olsun, ters köşe olduk smile

Harbiden iyi ki ters köşe olmuşuz Lachend
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.