Nicolas Pépé
Date of Birth 29.05.1995
Age 28
Nat. Cote d'Ivoire  Cote d'Ivoire
Height 1,83m
Contract until Jun 30, 2024
Position Right Winger
Foot left
Current club Trabzonspor
Interested club Besiktas JK

Stats 23/24

Competitionwettbewerb
Total 23/24: 2052
1752
3--
probability 0 %
0 %
Last valuation: Sep 8, 2023
Share this rumour

Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu?

Aug 2, 2023 - 1:05 PM hours
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#11
Aug 3, 2023 - 4:41 PM hours
pepe rebiç gibi değil . ciddi piyasası var . beşiktaşın bu transferi yapması çok büyük iş olur
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#12
Aug 3, 2023 - 4:55 PM hours
Bjk Pepe çekerse büyük başarı.
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#13
Aug 3, 2023 - 5:16 PM hours
Harika bir oyuncu mükemmel bir transfer olur
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#14
Aug 5, 2023 - 11:03 AM hours
Insallah alınmaz. Takım afrikalı doldu. Afrika kupasında kim oynayacak
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#15
Aug 5, 2023 - 4:52 PM hours
Yapılan haberlerde sözleşmesini feshedince Beşiktaş ın teklif yapacağı mealinde söylem var. Bu haber doğru ise, Dejavu gibi bir hisse kapılıyor insan. Sözleşmesini feshedince Beşiktaş a bıraktılar mı ! Tadic i. Beşiktaş büyük paralar ödemeyi düşünmüyorsa benzer bir durum olabilir. Bence, transfer yapmak gerekliyse, oyuncuya çok para vermek yerine bonservis odeyip, genç yetenekli oyuncuları almak daha mantıklı. Mesela, Sevilla gibi ajax gibi hatta belli Alman, Belçika, Portekiz kulüpleri yetenekli genç oyunculara 10 M civarı bonservis ödeyebiliyor ama, misli ile satma potansiyeli oluyor. Yani, Tadic e, Zaha ya büyük maaşlar verileceğine, bonservis ödeyip Gedson, Szymanski gibi adamlar al. Dünya da bir sürü genç yetenekli oyuncu varken menajerlere bağlı bir transfer politikan varsa menajerlerin elindeki oyıuncuları rakip takımlara açık artırma ile satabilirler.
This contribution was last edited by mr_tmbk on Aug 5, 2023 at 5:07 PM hours
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#16
Aug 5, 2023 - 8:48 PM hours
Oyuncu'ya en yakın isim Beşiktaş sözleşme feshi bekleniyor. West Ham'da ilgi dahilinde.
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#17
Aug 7, 2023 - 2:13 PM hours
Alıntı yap eXodia1907
Alıntı yap fahursa55

Umarım dediğin gibi olur ve Beşiktaş yöneticileri taraftarını bu sefer sevindirir. Eğer bu seferde rakiplerden birine giderse vayyy hallerine.

aynı oyuncu için fenerbahçe başlığında bitik kronik sakat vasat vs. oyuncu demişsin bjk başlığında öve öve öve bitirememişsin.. birazcık dik durun arkadaşlar yapmayın gerek yok böyle şeylere ayrıca oyuncu gayet kaliteli hangi takıma gelirse renk katar.

Orada da övdüm istersen git tekrardan oku, iyi bir frikikçi ve muhteşem bir sol ayağı var demiştim.

Adama bitik fln demedim Zaha seviyesinde değil dedim. Zaha Premier Ligin gediklisi Pepe ise doğru dürüst 1 sezon anca geçirdi o kadar kiralık olarak gittiği Nice'de geçen sezon yaklaşık 18-20 maç kaçırdı hatta milli takım maçlarını sayarsak bu sayı 25'e bile çıkabilir. Arsenal'de oynama şansı şu an için sıfır, Kent ile Tadic varken Fener'de oynama şansı da çok fazla yok dedim.

Zaten sakatlık sorunu var ise Beşiktaş'tan geri döner. Lyanco'da gördük, Şenol Güneş stoper için ölüp bitiyordu adamı sağlık kontrolünden sonra geri gönderdiler.

•     •     •

* * *

" Dil gönlü yüzdüren gemidir. "

Twitter: @fahursa55
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#18
Aug 14, 2023 - 5:08 AM hours
gelmesini istediğm bir oyuncu ama bu afrika kupası canımızı sıkacak gibi duruyor
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#19
Aug 14, 2023 - 12:35 PM hours
Yüksek ihtimalle ya Suudi Arabistan Ligi'ne ya da Süper Lig'e gelecek. Süper Lig'e gelmesini diğer seçeneklere göre daha olası olarak görüyorum ki o takım Beşiktaş olacak. Ama iş yapar mı pek emin değilim.
Nicolas Pépé Beşiktaş JK'a geliyor mu? |#20
Aug 14, 2023 - 5:18 PM hours
düşüte olan bir oyuncu ama bizim ligimizde başrılı olacağını düşünüyorum çok iyi adam geçiyor sol ayağı da bir o kadar iyi ama bu afrika kupası sıkıntı
  Post options
Do you really want to delete the complete thread?

Moderator options
Do you really want to delete this post?
  Alert this entry
  Alert this entry
  Alert this entry
  Bookmark
  Subscribed threads
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Entry worth reading
  Post options
Use the thread search if you want to move this thread to a different thread. Click on create thread if you want to turn this post into a stand-alone thread.